Praktický lékař pro děti a dorost
Krškova 807, Praha

Jako dítě jsem k ni.chodila, neprijemna a netaktni. Dokonce nedokázala rozpoznat akne na zadech a obvinila me a rodiče, ze mam svrab. Příšerně ponižující a zbytečné. Kdyz nasla bilkovinu v.moči, trapně se ptala, jestli se myju :D

Od této paní doktorky jsme po necelém roce po přestěhování byly nuceny odejít. Paní doktorka s Vámi jedná jako s blbcem - jen jediný názor a to ten její - je správný. Je nepřijemná na dceru, která se jí začala strašně bát. Přístup má k dětem horší než k dospělému. Napomíná dítě že například kašle a že si dává špatně ruku před pusu, ačkoli je dceři 5 let a v rukou držela věci, tak se nadmíru snažila si pusinku přikrýt. Paní doktorka by možná mohla použít roušku, když vidí kašlající dítě! Příšerné. Totéž očkování - to bylo jak vymítání ďábla - dcerka se bála a přístup paní doktorky příšerný, naopak! NEDOPORUČUJI!!!!

Nejlepši ! ;-)

K paní doktorce jsem se se svojí sedmiměsíční dcerou dostala jako k záskoku za naši doktorku, která byla tou dobou na dovolené. Bohužel dcera zrovna v tomto období měla průjem, tak jsem neměla na výběr. Paní doktorka mě osočila, že svojí plně kojené dceři nedávám od narození žádné tekutiny navíc a obviňovala mě, že jí tím ohrožuji zdraví!!! Jednak by si takovéto řeči neměla dovolit a druhak zcela nemá pravdu. Konzultovala jsem přídavné nápoje s naší doktorkou a laktačními poradkyněmi a všechny mi řekly, že je to nesmysl. Takže paní doktorka žije v době před 30lety, kdy se kojencům dával oslazený čaj a kojení se zcela nepodporovalo. A korunu tomu dala, když mi dala lísteček s dietou při průjmu, kde bylo napsáno podávat rohlík atd., který kojenec samozřejmě ještě nezná a nesmí :-)))) Po odchodu z ordinace jsem se cítila nejhorší matkou roku, úplně mi naleptala psychiku, příště raději zajedu do nemocnice, než k ní!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Nebyla jsem moc nemocná, takže už si ani nepamatuji, jaká byla na mně. Nicméně jsem se k ní vydala s dvouletým synem, který začal u babičky ošklivě kašlat. Paní doktorkami zpočátku vykala, ale pak přešla na tykání (nepamatovala si mě, podle jména mě nemohla poznat), což bylo velmi nepříjemné. Pak mi dala předtištěný papírek, na který dopsala, jaký máme pořídit čaj a kolik ho vypít. K tomu mi zdůrazňovala, že dítě jeho věku má za každých okolností má dostat 2 mléčné výrobky a vypít litr mléka denně... Úplně ignorovala to, že by ho mléko jen zahleňovalo a vlastně mi vynadal, že jsem si ho nezvykla pít takové množství mléka... Nechápu, jak jsem mohla k tak předpotopní paní doktorce chodit :-/
Její léčba sirupem a čajem nezabrala.

Když to tady pročítám, mám dojem, že chodíte k někomu jinému. S paní doktorkou Kotkovou mám ty nejlepší zkušenosti. Moje dcera k ní chodí asi od svých 8mi let (nyní je jí již 17). Před tím jsem s dcerou chodila od narození k paní doktorce Mottlové, ale právě v těch osmi letech nepoznala zápal plic (posléze přechozený), tak jsme odešly k paní doktorce Kotkové, která byla vždy vstřícná, ochotná a vždy nám dobře poradila.

S paní doktorkou mám nejhorší zkušenosti. Se svým synem,jsem k ní chodila 4 měsíce. Její názory byly otřesné. Nikdy mi nic nevysvětlila. Korunu všemu nasadila s očkováním. Chtěla nám v jeden den naočkovat vakcínu proti pneumokokovi a meningokovi. Ještě, že má tchvýně pracuje ve zdravotnictví a řekla, že tyto očkování nesmí probíhat současně. Dále mi na teplotu po očkování 2 měsíčního miminka doporučovala léky pro miminka od 3 měsíců a když jsem jí to řekla, tak se divila. Když nastal nějaký problém, tak mě jen děsila. hrůza. NIKDY VICE. Změnila jsem pediatra a jsem spokojená.

S paní doktorkou jsem se setkala až jako matka svého syna. Musím říct, že se mi věnovala po telefonu ještě před jeho narozením. Doporučila mi vše, co bych si měla pořídit a syna prohlédla ihned po jeho návratu z porodnice. Je pravda, že občas jsou některé léčebné metody trochu jednotvárné a občas jsme se nad nimi s manželem i pousmály. Několikrát jsme léčbu podcenili a když příznaky neustoupili přistoupili jsme na její osvědčené metody a světe div se - snad vždycky zabraly. Její přístup je vždycky fajn. K synovi je velmi milá a pozorná a on jí to vrací obdivnými pohledy:-) Musím určitě doporučit.

K pani doktorce Kotkove jsem chodil do 18 let. Lepsiho lekare neznam,pani doktorka byla i je hodna a prijemna.Touto cestou chci podekovat pani Kotkove za vse,je mi jen lito ze nemohu k pani doktorce Kotkotkove dochazet dale.

My s ní máme také jen špatné zkušenosti. Je nepříjemná a nerozumí.