Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kloknerova 1/1245, Praha
Ordinace plastické chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Velmi šikovny a zkušený doktor s jeho prací jsem moc spokojen. Doporučuji.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající profesionál.Skvěle přistupuje k operaci,pokusí se splnit každé přání které chcete,má obrovské zkušenosti,vůbec si nehraje na nejlepší doktory v tomhle oboru,ale myslím,že přístupem,operací a vším, klidně může. Navíc můžete se s ním i se sestřičkami bavit o čem chcete,vždy jsou velice vstřícné on i ony.
Myslím,že by hodně plastických chirurgů mohl právě on ještě co učit. Navíc ceny operací má oproti jiným např: perfectclinic,Esthé atd.. velice přijatelné. Ještě jedna věc,po operaci se o Vás skvěle stará,velké doporučení na pana doktora Vrbického.

Ověřeny pacient

jsem s panem MUDr. Vrbickým velice spokojená, mám od něj provedené liposukce: oba zevní valy stehen a vnitřní valy stehen, dolní polovina břicha, zvětšení prsou pod žlázu anatomy. po liposukcích žádné ztvrdliny nebo hrbolky, po zvětšení jsem teď 6 měsícu a zatím super a prsa dle mojich představ. K jinému plastickému doktoru bych nešla mohu jen doporučit.

J

Velmi hodný pan doktor, profesionální, šikovný a má hodné sestřičky. Stará dobrá škola.

Dlouhodobě profesionální přístup
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám od narození pigmentovou skvrnu na levé tváři chodím s tím na laser už několik let bohužel bez výsledku byla by možnost řešení plasticky odstranit děkuji za odpověď s pozdravem

Je nutné posoudit velikost,charakter a lokalitu pigmentové skvrny v obličeji.Popis nestačí.Nutná je konzultace,nebo předběžně alespoň dobře udělané foto.Dr. Vrbický

MUDr. Jiří Vrbický

Dobry den,
Je mozne provest transplantaci ocnich vicek i meibomskych zlaz? V pripade kdy doslo k prokazanemu odumreni meibomskych zlaz (Dle dry eye specialistu uz odumrele meibomske zlazy nikdy nedorostou). Je mozne nejakym zpusobem odumrele meibomske zlazy nahradit? Dekuji.

Při diagnoze "suché oči" jsou dysfunkční Meibonské žlázky.Transplantovat pro tyto obtíže oční víčka je totální nesmysl..Sekret Maibonských žlázek lze nahradit vhodnými očními kapkami (na př. "Systane balans")Budete si je muset kapat několikrát denně.Konzultujte to s očním lékařem.Někdy je nutné se smířit třeba s doživotním užíváním nějakého léku a nehledat krkolomná a nereálná jiná řešení.
s pozdravem Dr. Vrbický

MUDr. Jiří Vrbický

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti