Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologista

V 11 letech kdy poprvé otevřel vysokoškolská skripta psychologie věděl, že jde o lásku na celý život. Studium na státním gymnáziu mu jen potvrdilo, ja...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Umístění: Psychologista Individuální psychoterapie (50 minut)

Fantastická podpora a odstranění začínajících depresí. Byl jsem velice příjemně překvapen až milým vystupováním spojeným s úžasnou mírou profesionality …

Umístění: Psychologista psychologické poradenství

Sezení byly velmi přínosné. Pan terapeut mi pomohl s identifikací mého problému a nastavením cesty kterou se mám vydat.

Umístění: Psychologista Individuální psychoterapie (50 minut)

Pana Jiřího jsem navštívila s panickou atakou. Nebyla jsem schopna vyjít mezi lidi. Téměř po roce terapie dokážu jít nakoupit ... opravdu ho vřele doporučuji. Jeho terapie a empatie mě dává velkou sílu žít nový život

Umístění: Psychologista

Skvela zkusenost, velmi profesionalni pristup, pan Valasek se umi zamerit na danou problematiku a vest ucinnou terapii, ktera mi opravdu pomohla.

Umístění: Psychologista

Chodím k němu skoro rok a přijdu si jak nová osoba.. Jiří je velmi empatický, důsledný.. když jsem k němu začala chodit, úzkosti mě bránili pomalu vylézt z domu, dnes jsem schopná si znovu užívat života.. děkuji