Jiří Tyl, psycholog Praha

PhDr. Jiří Tyl

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

9 názorů

Uložit

248 návštěv profilu během 30 dní
Odhadovaná doba odpovědi:

Zprávy

Adresy (2)

Nikoly Tesly 6, Praha 6, Praha
Klinická psychologie a psychoanalýza


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
HotovostSoukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online • 1 000 Kč

Konzultace online - 2 hodiny • 2 000 Kč


Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Podrobné informace o platbě obdržíte po provedení rezervace termínu.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Zkušenosti

O mně

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Ab...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Vztahová krize
 • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie
 • psychoanalýza

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


1 000 Kč

Online konzultace

Ostatní služby


2 000 Kč

Online konzultaceNikoly Tesly 6, Praha

1 000 Kč

Klinická psychologie a psychoanalýzaNikoly Tesly 6, Praha

2 000 Kč

Klinická psychologie a psychoanalýza

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace - 2 hodiny

Pan Tyl je velký profesionál, který dokáže pomoci a poradit s jakýmkoliv problémem a to i velmi akutně, nehledě na smluvený termín. Velmi si vážím podpory v mé poměrně těžké situaci a neustálému dodávání sebedůvěry. Za svůj život jsem zažila 3 psychologi a vždy se jednalo o 1-2 návštěvy, jen u pana Tyla mi dává smysl pokračovat a to již několik měsíců.


H

Názor přidán dne 02.09.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


X
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Skvělý specialista. Moc mi pomohla konzultace. Používám rady, které mi sdělil pan doktor v běžném životě.


V
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Vše je skvělé, mohu jen doporučit:) nemohla jsem si vybrat lépe. Pokud se rozhodujete a váháte, neotálejte:)


M
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace konzultace online

Už dva roky k panu doktorovi docházím na psychoanalýzu. Rozhovory s ním mi pomáhají lépe se pochopit, být sebevědomější, a mít lepší vztah k sobě a ostatním lidem. Zatím asi 70 hodin společných rozhovorů považuji za velmi očistné a osvobozující. S každým dalším sezením zjišťuji, že možnosti práce na sobě jsou téměř neomezené a hloubka sebepoznání nevyčerpatelná.

Pan doktor nic nevnucuje, je spíš "vrbou" a když na něco upozorní, je to vždy ku prospěchu. Díky jeho upozorněním se často dostaneme mnohem dál, než by mě napadlo samotného.

Dlouho jsem váhal nad psychoanalýzou po telefonu, přišlo mi to divné a neosobní. Po překonání předsudků na vzdálená sezení nedám dopustit, a teď vnímám spíš jako velkou výhodu, že ušetřím čas za cestování a můžu si popovídat odkudkoliv.

Pan doktor Tyl je hodný a laskavý člověk, se kterým se mi dobře mluví. Jeho hluboká empatie a porozumění jsou důvodem, proč se mu dokážu svěřit i s nejniternějšími pocity, a mění tak můj život k lepšímu.


R
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Popsal jsem co mě tíží a v jaké jsem situaci a vždy jsem dostal zpět jednoduchý podnět, úvahu, jakým směrem se ubírat, abych nezůstal v mrtvém bodě a také abych mohl předejít slepým uličkám. Přístup, postoj, empatie, dialog i podněty mi plně vyhovují.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Pan doktor Tyl mi neskutečně pomáhá s doplňováním mezer, které vznikly někde na cestě mého života od narození, a co já vím, nejspíš i někde daleko před mým narozením. Pomocí psychoanalýzy lépe poznávám, co prožívám a proč to prožívám, což dělá můj život příjemnější na každodenní bázi. Přál bych každému, kdo o to má zájem, aby to zažil, je v tom totiž velká spousta uvědomění a uvolnění.

Od svých 21 let jsem strávil obrovské množství času prací na sobě, osobním a profesionálním růstem. Když jsem v 28 letech byl představen panu doktoru Tylovi, okamžitě jsem věděl, že můj život tak jak ho znám, je pryč, a otevírají se mi dveře pro radikální změnu prožitku svého života. Já - cílevědomé ale problematické dítě, které utrpělo 27 h porod, mnohočetná zranění hlavy v brzkém mladí a mnoho dalších specifických problémů, které mě poznamenaly, jsem se vždy trápil zmateností, nepředvídatelností některých svých počinů.

Díky pravidelným schůzkám s panem doktorem jsem se konečně začal chápat. Pochopil jsem, jak využít svých silných stránek - kreativita, cílevědomost, řečnická obratnost. A také, jak otočit své slabé stránky v silné - schopnost se soustředit, dostávat se do stavu "flow" - stavu pokročilé soustředěnosti, rozvinuté kreativity, a obrovské efektivity.

Pan doktor Tyl mi změnil život, nadále jej pravidelně navštěvuji a snažím se dál na sobě pracovat.


P
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

ne 5*, ale 6.
Nadhled, zkušenost. Pan doktor se nebojí říct i svůj názor a ne jen pouze dělat zrcadlo. Povzbudí, vysvětlí. Dal mi konkrétní rady, které mi pomohou připravit se a překonat výzvy, kterým čelím. Hlavně povzbudil, přednesl jinou perspektivu a dodal sílu bojovat. A i když nevím jestli "vyhraju", tak vzdáním se bez boje bych určitě prohrál.


S
Umístění: Online konzultace konzultace online

Byl jsem ve stresu, žena si stěžovala, že jsem nefungoval jako chlap. Víte co myslím. Po konzultaci s panem doktorem šlo najednou všechno jako zamlada. :-)


T
Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Rozhodl jsem se, že se chci v životě posunout dál a hledal jsem zkušeného a zároveň milého psychoanalytika. Peníze a čas věnovaný sobě považuji za nejlepší investici. Měl jsem štěstí, že jsem dostal doporučení právě na pana doktora Tyla. Je to chytrý člověk a zkušený profesionál, zároveň také velmi lidský a pokorný terapeut.

Na úvodní konzultaci, při které jsem se cítil dobře, jsme pojmenovali některá má nejdůležitější témata, jimž jsme se v následujících týdnech postupně věnovali. Už během prvních 10 sezení jsem pozoroval pokroky, pak následovalo průběžné zhodnocení naší dosavadní spolupráce. V ten moment jsem pochopil, že když se budu v dalších oblastech zlepšovat se stejnou efektivitou, mohu a smím opravdu měnit svůj život.

Pan doktor dokáže člověka směrovat k jádru problému a já mám radost, že pak přirozenou cestou nacházím řešení sám. Má dar se do člověka úplně vcítit a nabídnout oporu, když je to potřeba. Často se tak stává, že vysloví přesně to, o čem potichu přemýšlím.

Nastavuji si pozitivní přístup sám k sobě, z toho pak vychází narovnávání vztahů v rodině i v práci. Ze srdce panu doktoru Tylovi děkuji, že mi pomáhá hledat moji vlastní správnou cestu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Ab...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Vztahová krize
 • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie
 • psychoanalýza

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština