Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí
774 72.....

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Psychoanalytik je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoanalýzu a psychoterapii 35 let. Absolvoval...

• nízké sebevědomí

Psychoanalýza

Nikoly Tesly 6, Praha

1 000 Kč

Klinická psychologie a psychoanalýza

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza psychoanalýza

ne 5*, ale 6.
Nadhled, zkušenost. Pan doktor se nebojí říct i svůj názor a ne jen pouze dělat zrcadlo. Povzbudí, vysvětlí. Dal mi konkrétní rady, které mi pomohou připravit se a překonat výzvy, kterým čelím. Hlavně povzbudil, přednesl jinou perspektivu a dodal sílu bojovat. A i když nevím jestli "vyhraju", tak vzdáním se bez boje bych určitě prohrál.

Umístění: Online konzultace - Skype / WhatsApp / telefon konzultace online

Byl jsem ve stresu, žena si stěžovala, že jsem nefungoval jako chlap. Víte co myslím. Po konzultaci s panem doktorem šlo najednou všechno jako zamlada. :-)

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza psychoanalýza

Rozhodl jsem se, že se chci v životě posunout dál a hledal jsem zkušeného a zároveň milého psychoanalytika. Peníze a čas věnovaný sobě považuji za nejlepší investici. Měl jsem štěstí, že jsem dostal doporučení právě na pana doktora Tyla. Je to chytrý člověk a zkušený profesionál, zároveň také velmi lidský a pokorný terapeut.

Na úvodní konzultaci, při které jsem se cítil dobře, jsme pojmenovali některá má nejdůležitější témata, jimž jsme se v následujících týdnech postupně věnovali. Už během prvních 10 sezení jsem pozoroval pokroky, pak následovalo průběžné zhodnocení naší dosavadní spolupráce. V ten moment jsem pochopil, že když se budu v dalších oblastech zlepšovat se stejnou efektivitou, mohu a smím opravdu měnit svůj život.

Pan doktor dokáže člověka směrovat k jádru problému a já mám radost, že pak přirozenou cestou nacházím řešení sám. Má dar se do člověka úplně vcítit a nabídnout oporu, když je to potřeba. Často se tak stává, že vysloví přesně to, o čem potichu přemýšlím.

Nastavuji si pozitivní přístup sám k sobě, z toho pak vychází narovnávání vztahů v rodině i v práci. Ze srdce panu doktoru Tylovi děkuji, že mi pomáhá hledat moji vlastní správnou cestu.

• nízké sebevědomí
  • emoční poruchy