Zprávy

Konzultace online • 1 000 Kč

Konzultace online - 2 hodiny • 2 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Podrobné informace o platbě obdržíte po provedení rezervace termínu.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Ab...

• Nízké sebevědomí
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

• psychoterapie
  • klinická psychologie
  • psychoanalýza

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Nikoly Tesly 6, Praha

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Vše je skvělé, mohu jen doporučit:) nemohla jsem si vybrat lépe. Pokud se rozhodujete a váháte, neotálejte:)

Umístění: Online konzultace konzultace online

Už dva roky k panu doktorovi docházím na psychoanalýzu. Rozhovory s ním mi pomáhají lépe se pochopit, být sebevědomější, a mít lepší vztah k sobě a ostatním lidem. Zatím asi 70 hodin společných rozhovorů považuji za velmi očistné a osvobozující. S každým dalším sezením zjišťuji, že možnosti práce na sobě jsou téměř neomezené a hloubka sebepoznání nevyčerpatelná.

Pan doktor nic nevnucuje, je spíš "vrbou" a když na něco upozorní, je to vždy ku prospěchu. Díky jeho upozorněním se často dostaneme mnohem dál, než by mě napadlo samotného.

Dlouho jsem váhal nad psychoanalýzou po telefonu, přišlo mi to divné a neosobní. Po překonání předsudků na vzdálená sezení nedám dopustit, a teď vnímám spíš jako velkou výhodu, že ušetřím čas za cestování a můžu si popovídat odkudkoliv.

Pan doktor Tyl je hodný a laskavý člověk, se kterým se mi dobře mluví. Jeho hluboká empatie a porozumění jsou důvodem, proč se mu dokážu svěřit i s nejniternějšími pocity, a mění tak můj život k lepšímu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Popsal jsem co mě tíží a v jaké jsem situaci a vždy jsem dostal zpět jednoduchý podnět, úvahu, jakým směrem se ubírat, abych nezůstal v mrtvém bodě a také abych mohl předejít slepým uličkám. Přístup, postoj, empatie, dialog i podněty mi plně vyhovují.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Pan doktor Tyl mi neskutečně pomáhá s doplňováním mezer, které vznikly někde na cestě mého života od narození, a co já vím, nejspíš i někde daleko před mým narozením. Pomocí psychoanalýzy lépe poznávám, co prožívám a proč to prožívám, což dělá můj život příjemnější na každodenní bázi. Přál bych každému, kdo o to má zájem, aby to zažil, je v tom totiž velká spousta uvědomění a uvolnění.

Od svých 21 let jsem strávil obrovské množství času prací na sobě, osobním a profesionálním růstem. Když jsem v 28 letech byl představen panu doktoru Tylovi, okamžitě jsem věděl, že můj život tak jak ho znám, je pryč, a otevírají se mi dveře pro radikální změnu prožitku svého života. Já - cílevědomé ale problematické dítě, které utrpělo 27 h porod, mnohočetná zranění hlavy v brzkém mladí a mnoho dalších specifických problémů, které mě poznamenaly, jsem se vždy trápil zmateností, nepředvídatelností některých svých počinů.

Díky pravidelným schůzkám s panem doktorem jsem se konečně začal chápat. Pochopil jsem, jak využít svých silných stránek - kreativita, cílevědomost, řečnická obratnost. A také, jak otočit své slabé stránky v silné - schopnost se soustředit, dostávat se do stavu "flow" - stavu pokročilé soustředěnosti, rozvinuté kreativity, a obrovské efektivity.

Pan doktor Tyl mi změnil život, nadále jej pravidelně navštěvuji a snažím se dál na sobě pracovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

ne 5*, ale 6.
Nadhled, zkušenost. Pan doktor se nebojí říct i svůj názor a ne jen pouze dělat zrcadlo. Povzbudí, vysvětlí. Dal mi konkrétní rady, které mi pomohou připravit se a překonat výzvy, kterým čelím. Hlavně povzbudil, přednesl jinou perspektivu a dodal sílu bojovat. A i když nevím jestli "vyhraju", tak vzdáním se bez boje bych určitě prohrál.

Umístění: Online konzultace konzultace online

Byl jsem ve stresu, žena si stěžovala, že jsem nefungoval jako chlap. Víte co myslím. Po konzultaci s panem doktorem šlo najednou všechno jako zamlada. :-)

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza

Rozhodl jsem se, že se chci v životě posunout dál a hledal jsem zkušeného a zároveň milého psychoanalytika. Peníze a čas věnovaný sobě považuji za nejlepší investici. Měl jsem štěstí, že jsem dostal doporučení právě na pana doktora Tyla. Je to chytrý člověk a zkušený profesionál, zároveň také velmi lidský a pokorný terapeut.

Na úvodní konzultaci, při které jsem se cítil dobře, jsme pojmenovali některá má nejdůležitější témata, jimž jsme se v následujících týdnech postupně věnovali. Už během prvních 10 sezení jsem pozoroval pokroky, pak následovalo průběžné zhodnocení naší dosavadní spolupráce. V ten moment jsem pochopil, že když se budu v dalších oblastech zlepšovat se stejnou efektivitou, mohu a smím opravdu měnit svůj život.

Pan doktor dokáže člověka směrovat k jádru problému a já mám radost, že pak přirozenou cestou nacházím řešení sám. Má dar se do člověka úplně vcítit a nabídnout oporu, když je to potřeba. Často se tak stává, že vysloví přesně to, o čem potichu přemýšlím.

Nastavuji si pozitivní přístup sám k sobě, z toho pak vychází narovnávání vztahů v rodině i v práci. Ze srdce panu doktoru Tylovi děkuji, že mi pomáhá hledat moji vlastní správnou cestu.

• Nízké sebevědomí
  • Vztahová krize