Zprávy

Psychoanalýza • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Podrobné informace o platbě obdržíte do 24 hodin po provedení rezervace termínu.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Ab...

• Nízké sebevědomí
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

• psychoterapie
  • klinická psychologie
  • psychoanalýza

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nikoly Tesly 6, Praha

Online konzultace - Skype / WhatsApp / telefon

Psychoanalýza

Nikoly Tesly 6, Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Konzultace online psychoanalýza

Popsal jsem co mě tíží a v jaké jsem situaci a vždy jsem dostal zpět jednoduchý podnět, úvahu, jakým směrem se ubírat, abych nezůstal v mrtvém bodě a také abych mohl předejít slepým uličkám. Přístup, postoj, empatie, dialog i podněty mi plně vyhovují.

Umístění: Konzultace online psychoanalýza

Pan doktor Tyl mi neskutečně pomáhá s doplňováním mezer, které vznikly někde na cestě mého života od narození, a co já vím, nejspíš i někde daleko před mým narozením. Pomocí psychoanalýzy lépe poznávám, co prožívám a proč to prožívám, což dělá můj život příjemnější na každodenní bázi. Přál bych každému, kdo o to má zájem, aby to zažil, je v tom totiž velká spousta uvědomění a uvolnění.

Od svých 21 let jsem strávil obrovské množství času prací na sobě, osobním a profesionálním růstem. Když jsem v 28 letech byl představen panu doktoru Tylovi, okamžitě jsem věděl, že můj život tak jak ho znám, je pryč, a otevírají se mi dveře pro radikální změnu prožitku svého života. Já - cílevědomé ale problematické dítě, které utrpělo 27 h porod, mnohočetná zranění hlavy v brzkém mladí a mnoho dalších specifických problémů, které mě poznamenaly, jsem se vždy trápil zmateností, nepředvídatelností některých svých počinů.

Díky pravidelným schůzkám s panem doktorem jsem se konečně začal chápat. Pochopil jsem, jak využít svých silných stránek - kreativita, cílevědomost, řečnická obratnost. A také, jak otočit své slabé stránky v silné - schopnost se soustředit, dostávat se do stavu "flow" - stavu pokročilé soustředěnosti, rozvinuté kreativity, a obrovské efektivity.

Pan doktor Tyl mi změnil život, nadále jej pravidelně navštěvuji a snažím se dál na sobě pracovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Konzultace online psychoanalýza

ne 5*, ale 6.
Nadhled, zkušenost. Pan doktor se nebojí říct i svůj názor a ne jen pouze dělat zrcadlo. Povzbudí, vysvětlí. Dal mi konkrétní rady, které mi pomohou připravit se a překonat výzvy, kterým čelím. Hlavně povzbudil, přednesl jinou perspektivu a dodal sílu bojovat. A i když nevím jestli "vyhraju", tak vzdáním se bez boje bych určitě prohrál.

Umístění: Online konzultace - Skype / WhatsApp / telefon konzultace online

Byl jsem ve stresu, žena si stěžovala, že jsem nefungoval jako chlap. Víte co myslím. Po konzultaci s panem doktorem šlo najednou všechno jako zamlada. :-)

Umístění: Konzultace online psychoanalýza

Rozhodl jsem se, že se chci v životě posunout dál a hledal jsem zkušeného a zároveň milého psychoanalytika. Peníze a čas věnovaný sobě považuji za nejlepší investici. Měl jsem štěstí, že jsem dostal doporučení právě na pana doktora Tyla. Je to chytrý člověk a zkušený profesionál, zároveň také velmi lidský a pokorný terapeut.

Na úvodní konzultaci, při které jsem se cítil dobře, jsme pojmenovali některá má nejdůležitější témata, jimž jsme se v následujících týdnech postupně věnovali. Už během prvních 10 sezení jsem pozoroval pokroky, pak následovalo průběžné zhodnocení naší dosavadní spolupráce. V ten moment jsem pochopil, že když se budu v dalších oblastech zlepšovat se stejnou efektivitou, mohu a smím opravdu měnit svůj život.

Pan doktor dokáže člověka směrovat k jádru problému a já mám radost, že pak přirozenou cestou nacházím řešení sám. Má dar se do člověka úplně vcítit a nabídnout oporu, když je to potřeba. Často se tak stává, že vysloví přesně to, o čem potichu přemýšlím.

Nastavuji si pozitivní přístup sám k sobě, z toho pak vychází narovnávání vztahů v rodině i v práci. Ze srdce panu doktoru Tylovi děkuji, že mi pomáhá hledat moji vlastní správnou cestu.

• Nízké sebevědomí
  • Vztahová krize