Zprávy

Nikoly Tesly 6, Praha

Jsem připravený se Vám plně věnovat. Rezervaci zde na Známém lékaři můžete učinit nyní. V současné době se můžeme potkat osobně v Dejvicích na adrese Nikoly Tesly 6 nebo se spojit díky jakékoliv službě (Facetime, Skype, Zoom, Hangouts, WhatsApp, Facebook Messenger, běžný telefonát, ...). Každý si zaslouží podporu a pomoc. Pojďme tedy situaci zlepšit, jsem tu pro Vás. Pěkně zdraví PhDr. Tyl

• Adresy (2)

Nikoly Tesly 6, Praha 6, Praha

Přijímám: dospělí
    Hotovost

Konzultace online • 1 500 Kč

Konzultace online - 2 hodiny • 3 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Podrobné informace o platbě obdržíte po provedení rezervace termínu.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem. Praktikuji psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Ab...

• Nízké sebevědomí

• psychoanalýza

Znalost jazyků

• Angličtina,
    • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

1 500 Kč

3 000 Kč

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace - 2 hodiny

Osobně mám velmi špatnou zkušenost a nemůžu doporučit, ale každý ať si případně udělá obrázek sám...

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

K panu doktorovi Tylovi jsem chodila více než rok. Velmi oceňuji, že pan doktor smýšlí o ženách s velkou úctou. Vždy chválí, nikdy nekritizuje. Na začátku terapie jsem ve všem hledala něco negativního a jakoukoli pochvalu považovala buď jen za společenskou slušnost, nebo zaobalenou narážku. Vycházela jsem za špatných zkušeností s některými lidmi a předpokládala, že ostatní se chovají stejně. Teprve postupem času jsem se naučila slyšet to, co opravdu bylo řečeno, a nepřikládat tomu jiný význam. Když se mi něco nelíbilo, řekla jsem to panu doktorovi a ujasnili jsme si to. Získala jsem tak lepší náhled na sebe a svůj pohled na svět. Jsem mu za to velice vděčná.

Názor přidán dne 25.07.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Několik měsíců přemýšlím zda sem své hodnocení napsat, protože jsem při návštěvě pana Tyla měla velmi špatný zážitek. Nakonec to sem píši, hodnocení 5 hvězd neodpovídá a doteď lituji že jsem poslušně u pana Tyla seděla až do konce a nechala se urážet a nakonec mu za to ještě poděkovala a zaplatila. Když dnes vyprávím přátelům věci co na sezení řekl, všichni nevěřícně kroutí hlavou. Nedoporučuji.

Vážená slečno Š.,

děkuji Vám za zpětnou vazbu, byť je negativní. Je mi líto, že jste si ze sezení se mnou odnesla špatný pocit. Záležitosti, o kterých jsme spolu na sezení hovořili, nebyly příjemné. Pokud jsem Vám však dovolil si poznatky přeložit jako kritiku, velmi se omlouvám. Vždy říkám vše v zájmu svých klientů. Ve Vašem případě se mi evidentně nepodařilo přispět ke zlepšení Vašeho života. A právě to považuji za své poslání.

Myslím na Vás s úctou,

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pan doktor mi velmi pomáhá. Je to dobrý terapeut a člověk, kterému se mohu svěřit a hledat řešení svých problémů.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace - 2 hodiny

Pan Tyl je velký profesionál, který dokáže pomoci a poradit s jakýmkoliv problémem a to i velmi akutně, nehledě na smluvený termín. Velmi si vážím podpory v mé poměrně těžké situaci a neustálému dodávání sebedůvěry. Za svůj život jsem zažila 3 psychologi a vždy se jednalo o 1-2 návštěvy, jen u pana Tyla mi dává smysl pokračovat a to již několik měsíců.

Názor přidán dne 02.09.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

X
    Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Skvělý specialista. Moc mi pomohla konzultace. Používám rady, které mi sdělil pan doktor v běžném životě.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Vše je skvělé, mohu jen doporučit:) nemohla jsem si vybrat lépe. Pokud se rozhodujete a váháte, neotálejte:)

• Nízké sebevědomí
    • Vztahová krize