MOJE AMBULANCE - Brno Business Park
Londýnské náměstí 6 Business Park budova C, Brno

S panem doktorem jsem velice spokojen jak z hlediska jeho diagnostických schopností, tak i z hlediska jeho příjemného, trpělivého a milého přístupu. Děkuji.

Nejlepší praktický lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Velice lidský a příjemný, velmi pečlivý. Rozhodně doporučuji. Kéž by bylo takových lékařů více.

Super přístup, rád vyslechne Vaše povídání co Vám vůbec je, klidně to s Vámi probere. Škoda jen, že odešel..... :(

Pan doktor Švanda je velmi pečlivý, nic nezanedbá, ochotně zodpoví všechny dotazy a celkově má velmi příjemný přístup k pacientům,

Skvělý lékař, který klidně přizná, že si není diagnózou jistý a neváhá se zeptat kolegyně (lepší než x-krát zkoušet různé léky bez úspěchů) - ale tohle se mi stalo jen jednou. Vždy ochotný, milý a vše vysvětlí.

Měl jsem tu čest setkat se s panem doktorem, myslím, že se jedná o !LÉKAŘE! Určitě mohu doporučit! Kdo by měl zájem, ordinuje v Moje Ambulance, a.s. v Brně Bussines Park... :)

Výborný praktik, opravdu přešel do MA do Brna, konkrétně do té naproti Ústřednímu hřbitovu. Vždy milý a ochotný, vyslechne, doporučí, pomůže, nikdy jsem od něj neslyšela odmítnutí, pokud jsem měla nějakou prosbu.

Nekončí!!! Zjistila jsem že dělá v Mojí ambulanci v Brně!!! a to je jen dobře!

Škoda, že takových lékařů není více, citlivý a vnímavý k pacientům, obětavý, lidé ho mají rádi.škoda že už končí.

Velice dobrý citlivý a vnímavý k pacientům, obětavý, lidé ho mají rádi. Škoda, že takových lékařů není více a že není pro ně tato doba příznivá. Všem takovým lékařům přeji hodně štěstí a hlavně silné nervy v této tak těžké době.