Odborný lékař gynekolog

Pionýrská 623/20, Olomouc

700 Kč

Odborný lékař gynekolog

POSKYTOVANÉ SLUŽBY:
◾Komplexní gynekologická péče, včetně preventivních prohlídek.
◾Screeningové těhotenské programy, včetně 1. trimestr...

Léčené nemoci

• Prenatální diagnostika vrozených vývojových vad plodu
  • Genetické konzultace v případě rodinné zátěže
  • Genetické konzultace v případě rodinných výskytů malignit

Umístění: Odborný lékař gynekolog Jiný

S panem profesorem jsem byla velice spokojena. V jeho ordinaci jsem podstoupila vyšetření 1. i 2. screeningu. Vše bylo v pořádku, vyšetření i jeho odbornost.

Umístění: Odborný lékař gynekolog Sonografické vyšetření plodu na vlastní žádost

U pana doktora jsem byla poprvé na 1.screeningu. Vše bylo v pořádku, jeho přístup i odbornost. V ordinaci jsme byli s pritelem i trochu netrpělivou dcerou a úplně v pohodě.

Umístění: Odborný lékař gynekolog Jiný

Po předchozích špatných zkušenostech u jiných lékařů, mohu opravdu soudit. Velice příjemné a profesionální vystupování, Kdy opravdu vidíte snahu pomoci... mnohokrát se spolu i zasmějeme a hlavně díky velmi odborné peci a dohledu panu profesora mám krásnou zdravou holcicku! Nedám na nej dopustit, stejně tak jako na úžasnou a hodnou sestřičku... a naprosto doporučuji všem!

Ja sem s panem doktorem naprosto spokojena.Sem rada ze sem presla k nemu a diky nemu mame krasneho zdraveho syna.V predchozich komentarich sem se docetla ze neni prijemny atd.. Kazdej den neni posviceni aby se na kazdeho usmival jak mesicek na hnoji.Pan doktor ma uz svuj vek a ma toho moc protoze je skvelej a sikovnej tak nekdy holt nema naladu,naprosto ho chapu.A kdyz tam prijde nekdo jako jen na vysetreni tak neznamena ze se mu musi hned predstavovat.Proste za me pan doktor je nej :)

Doufam, ze uz nikdy k tomuto ,,odbornikovi" nebudu muset. Z meho prvniho screeningu, ktery 99% nastavajicich maminek popisuje jako neco neuveritelne krasneho a uzasneho ja muzu rict jen KATASTROFA. To, ze pan doktor absolutne nekomunikoval, mlcel a hlasil sestre bych prekousla. Ale moc dobry pocit to teda nebyl. Nakonec nemohl najit nosni kustku takze mimo normalni sondu musel pouzít i vaginalni a to obe zaroven. Aby se lip podival, protoze prcek byl spatne otoceny. Se slovy pana profesora nebudeme tim zatezovat sestricku sondu podrzi manzel nas uplne dostal. Ja tam lezela totalne paralizovana, pritel drzel sondu a pan profesor klasickou sondu. Po asi minute prohlasil, ze nosni kustka nenaleza. A to bylo vse. Kdyz jsem se zeptala jestli je vse v poradku tak jen odpovedel ano. Ani fotku nemam no proste nic. Do ted lituju toho ze jsem sla k nemu do batovky ve Zline a ne na Prediko. Timto bych chtela vzkazat panu profesorovi at se nad sebou zamysli, hlavne nad svym chovanim vuci tehotnym a hlavne prvorodickam a taky mu moc podekovat za zitek na ktery opravdu nikdy nezapomenu

Skvělý člověk a zcela oprávněně odborník na danou oblast medicíny. Příjemný, charismatický člověk jehož názory a doporučení mají rozhodně něco do sebe ! R. Buček

Je to týden a ještě jsme se nevzpamatovali z této děsivé zkušenosti. Pan doktor zcela postrádá sociální inteligenci i empatii v komunikaci. Ani se nám nepředstavil, rovnou nás vyděsil informací o možnosti předčasného porodu, následně během vyšetrění nemístně komentoval tetování mé ženy (ježiši ženská kdo vás takhle ztetoval), aby nás pouze s doporučením, že má být maminka v klidu, vyprovodil z ordinace. Nejsme schopni posoudit odbornou část výkonu, ale vyšetření o dva dny dříve u naší gynekoložky bylo úplně v pořádku. Kazdopádně z lidského hlediska to bylo odporné.
Tato děsivá zkušenost velmi negativně ovlivnila prožívání doposud jinak krásného těhotenství. Zejména citlivým lidem opravdu nedoporučujeme!
Tomáš Klein a Soňa Jelínková

Prof. MUDr. Jiří Šantavý

Vážený pane Klein,

svou profesi provádím již kolem 40 let a zatím jsem se nesetkal se stížností na můj přístup. Právě naopak. Opravdu nevím, co jste ode mne jako vyšetřujícího lékaře očekával. Vaše partnerka byla odeslána, abych ji ultrazvukově vyšetřil, vyjádřil se k průběhu jejího těhotenství a pokud možno vyloučil možnost vrozených vývojových vad vyvíjejícího se plodu podle specializované mezinárodní metody. Poněkud jsem zaskočen vaším požadavkem představení se. Vaší gynekoložkou jste byli odesláni ke mně do mé privátní ordinace. Tu jste našli podle velké bronzové desky na vchodu, kde ostatně není uveden jiný lékař. Nenapadlo mne proto, že bych se měl představovat. Jiná situace je samozřejmě v nemocnicích, kde působím a kde je lékařů více. Tam používám i jmenovku.

Již při nasazení ultrazvukové sondy jsem zjistil, že hlavička plodu je tzv. hluboko vstouplá v malé pánvi, tím pádem obtížně vyšetřitelná, protože se nachází za stydkou kostí. V těchto případech je vždy riziko předčasného porodu, na které jsem vás upozornil. Vaší partnerku jsem informoval, že sondou musím proto zatlačit, abych se dostal k detailnímu vyšetření hlavně hlavičky, ale ona sama mně neřekla, že by to bylo bolestivé. Po skončení vyšetření jsem vás informoval jak slovně, že nález je zcela v pořádku, ale navíc jste dostali velmi podrobný protokol, kde na konci je jednoznačné vyjádření: „Nalezená abnormalita: fyziol. nález. Morfologický nález plodu je podle možnosti vyšetření fyziologický.“ Předpokládám proto, že jste si jej přečetli. Váš postoj mne překvapuje, protože na několik tisíc těchto vyšetření, které jsem odvedl, žádná jiná partnerská dvojice si nestěžovala a zřejmě chápala, že při množství pacientek, které jsou ke mně posílány na toto vyšetření, jim toto vysvětlení stačí.

S čím se musím omluvit je poznámka na „kérku“ na paži vaší partnerky. Asi jsem lehce ovlivněný svou profesí, ale když vidím pěknou ženskou paži zohyzděnou tetováží jako od tatéra amatéra, přijde to člověku líto. A asi jsem v ten den nebyl ve své kondici, abych to jen přehlédl. Ale má slova byla přece jen formulována poněkud jinak.

Je známo, že jsou lidé, kteří si na první pohled nepadnou. A ve vašem případě jsem to byl zřejmě já.

S pozdravem

Prof. MUDr. Jiří Šantavý

Velmi špatná zkušenost!!!Necitlivý až hrubý přístup k těhotné dceři. Jeho slova a přistup nás budou strašit už napořád.Nedoporučiji citlivým a vnímavým ženám! Tento muž je plný předsudků možná už je i vyhořelý!Ale i tohle je pro nás zkušenost,příště si dáme pozor.
Pane,i ne zrovna nejlepší zprávy se dají sdělit šetrně a s citem.Pokud ani gynekolg neví,že nastávajíci
maminkou zmítají hormony,obavy i radosti...tak kdo už!!!!
Ivana Krnov

Věřím tomu, že ve svém oboru může být dobrý .Ale empatii zrovna neoplývá. Jeho nepříjemnost a připomínky, mě budou děsit ještě, tak alespon týdne něž to dostanu s hlavy. Jsem ráda, že jsme ho viděla jen jednou, a to snad naposledy. Už se těším na ultrazvuk k mému gynekologovi , který je pravým opakem .

Jak sestřička tak pan doktor jsou absolutně milí a vstřícní lidé, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala i urgentně, vždy jsme našli řešení vyhovující oběma stranám. Pro mne je velice důležité, abych se u doktora cítila jako pacient, kterému se věnují s naprostou péčí a ne jako někdo, kdo je otravuje. Předchozí paní tady píše o etice, tak by měla taky vědět, že cizí hovory se neposlouchají a vše je o důvěře. Hezký den, Veronika