Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

1 800 Kč

2 000 Kč

3 200 Kč

Soukromá psychoterapeutická praxe

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Pan doktor je velice empatický a snaží se porozumět do hloubky problému, které mne trápily. Mohu velice doporučit za jeho přístup, odbornost a rady pokud budu mít opět nějaký problém milerád se na něj obrátím znovu.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Filipe, za stručné zhodnocení a přeji Vám hodně dobrého na Vaší cestě, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Pana Salveta můžu Všem jen doporučit. Oceňuji profesionální, tolerantní, velkorysý a laskavý přístup. Děkuji

Taky děkuji, Markéto. Přeju hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Kromě jednoho sezení mi terapie s panem Salvetem nepřinesla vůbec nic. Na tuto výtku reagoval, že klient dostane jen to, co sám do terapie vloží, přitom mě nenechal pořádně mluvit a většinu sezení jsem poslouchal, jak dokola opakuje různými formulacemi jednu a tu samou radu, která byla často úplně mimo.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Michale. Škoda, že jste své pocity nevyjádřil přímo na terapii, ale až po ní. Umožnilo by nám to podívat se spolu na to, proč se cítíte ve vztazích upozaděný. Má poznámka o vkladu klienta do procesu terapie byla míněna naopak jako povzbuzení k vaší větší aktivitě a zapojení. Každopádně vám přeji hodně štěstí a brzkou úlevu. Jiří

Ľ
Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Na terapiu k Jiřímu Salvetovi som dochádzala necelý rok, ktorý bol pre mňa veľmi psychicky náročný, plný životných skúšok a neľahkých rozhodnutí. Sedenia mi veľmi pomáhali upokojiť sa, utriediť si myšlienky a konfrontovať ich s veľmi jemným nasmerovaním terapeuta, ktorý mi zároveň vo správnej chvíli neváhal nastaviť zrkadlo úprimnou reflexiou. Verím, že ma posunuli v osobnostnom rozvoji výrazne vpred.

Vyhovovala mi forma partnerského rozhovoru v rešpektujúcom a priateľskom duchu. Našla som podporu, ktorá mi pomohla znova nadobudnúť sebaistotu a zvýšiť svoju emočnú stabilitu. Vážim si možnosť komunikovať aj "bez obalu" a otvorene o akejkoľvek téme.

Oceňujem aj príjemné prostredie oboch terapeutických miestností.

Mgr. Jiří Salvet

Milá Ľubico. Děkuji za vlídné a povzbuzující shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně štěstí a udržení nabytého nadhledu, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřímu se podařilo vytvořit prostor, do kterého jsem se rád vracel.

Naslouchal, snažil se porozumět, nehodnotil, ani přímo neradil, ale v souladu s principy otevřené komunikace a respektu k sobě i druhým mě s klidem vedl k jinému pohledu na danou situaci nebo způsobu jejího řešení.

Skvělé jsou i kurzy komunikace, které vede společně s Janou Brzkovskou.

Díky

Mgr. Jiří Salvet

Taky děkuju, Miloši. Za důvěru, za Vaši otevřenost při našich rozhovorech i za to zhodnocení. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Vyhovovala mi jak forma: dostat ve správnou chvíli otázku, slyšet parafrázi toho, co jsem řekl, dostat vysvětlení nebo radu; tak přímost, kdy mi Jiří klidným hlasem říkal co jsem ne vždy slyšet chtěl, ale potřeboval.

V průběhu několika měsíců mi pomohl dostat z (pro mě) slepé uličky, srovnat si věci v hlavě a kolem sebe, udělat si pořádek ve vztahu k sobě i ostatním, užívat si přítomnost.

Kromě terapií bych doporučil i kurz asertivní komunikace. Rozhodně stál za to.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Romane, za sdílení Vaší zkušenosti a přeju Vám, aby změny, ke kterým jste dospěl, Vám přinesly hodně spokojenosti.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Nedávno jsem se koukala, že na terapie chodím již čtvrtým rokem a jít k Jirkovi bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Chodím čtvrtým rokem a budu chodit i nadále, protože Jirka mi pomohl přijít na to, co chci, vedl mě správným směrem, usměrňoval mou roztěkanou mysl a uklidňoval bolavou duši. Naučila jsem se nepropadat panice a zoufalství, protože Jirka mě naučil, že každý problém se dá řešit a co nemá řešení, tím se trápit nemám. Po každé terapii odcházím s takovým vnitřním klidem a pozitivní motivací a za to moc děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Darčo. Díky za zhodnocení spolupráce v jejím průběhu. Těší mě, že společnou práci vidíte tak příznivě. A těším se na její pokračování. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřího jsem oslovila s prosbou o spolupráci na základě osobního doporučení a ráda doporučení předávám i ostatním.

Od prvního kontaktu jsem velmi ocenila jeho způsob komunikace a vstřícnost s termíny prvních sezení, nakolik jsem svoji situaci vnímala v dané chvíli jako akutní a nedovedla jsem si představit, že s jejím řešením budu déle otálet.

Během dvou setkání jsem dostala potřebnou sílu podniknout kroky, které jsem pro pocit viny zdržovala déle, než pro mě bylo zdrávo. Ocenila jsem Jiřího nadhled a přímost, obzvlášť pak ve věcech, které nebylo příjemné si uvědomit, slyšet, ale ve výsledku mi přinesly největší úlevu.

Vnímám, že mě ještě čeká spousta práce, ale díky terapii jsem blíž k cíli. Moc tak za spolupráci děkuji, doporučuji ji ostatním a budu se těšit na další setkání.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Lucie, za sdílení zkušenosti. Děkuji za důvěru a přeji mnoho štěstí na Vaší cestě za svobodnějším žitím. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K panu Salvetovi jsem původně přišla s partnerem, se kterým se nám nedařilo mít spokojený partnerský vztah. Zpočátku nám setkání hodně pomohla, pak ale partner přestal mít zájem pokračovat. O terapii jsme proto žádali jen sem tam, když jsme se dostali do slepé uličky a naprosto se nedokázali domluvit. Nakonec jsem od partnera téměř po 10 letech soužití odešla. Měla jsem strach, že upadnu do depresí a hluboké lítosti, a požádala jsem pana Salveta o pravidelné terapie. Zpočátku jsme se hodně věnovali tématu vztahu s partnerem, pak došlo na rodiče, sourozence a jiné vztahy.
Před nedávnem jsem terapii ukončila. Měla jsem pocit, že jsme probrali důležitá témata, která mě trápila. A hlavně - já, která měla vždy pocit, že jsem nějaká divná, jiná, nepřijatelná, která si stále něco vyčítala, jsem zjistila, že se na sebe dívám s laskavostí a pochopením a připadám si úplně normální a v pořádku. Abych k tomu došla, potřebovala jsem, aby mi to ukázal někdo druhý. A za to děkuji panu Salvetovi.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Michaelo, za společnou cestu. Hodně štěstí!

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pana Jiřího Salveta jsem vyhledala primárně kvůli depresi ze ztráty milovaného zaměstnání a ztráty smyslu života. Nejen, že mi pomohl překonat tyto těžkosti, ale také mě a mému partnerovi výrazně pomohl v komunikaci s manipulativním členem rodiny, se kterým sdílíme domácnost. Což vyžadovalo mimo dřívějšího uctivého jednání také asertivitu, sebevědomí a vytrvalost v prosazování vlastních hranic. Moc děkuji za sebe i partnera.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Eliško, za příznivou recenzi. Gratuluju ke změnám a přeju Vám, abyste si je dokázala udržet. Jiří