Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

ORDINAČNÍ HODINY
Pondělí:7:30 – 13:30
Úterý:7:30 – 13:30
Středa:9:00 – 15:00
Čtvrtek:POUZE PRO OBJEDNANÉ
Pátek:7:30 – 13:30

Umístění: JINOSAN s.r.o. Jiný

Dobrý den všem.
Pan doktor Novotný je dle mého názoru chytrý, vnímavý a rozhodný odborník na svém místě. Možná, že někomu nesedí, když rozhovor vede jen o tom, co může pacientům prospět. Pokud se chce někdo jen vypovídat (bez toho, že by to mohlo přinést světlo do diagnózy nebo posunout pacienta vpřed), může se cítit zklamaný. To ale neznamená, že by pan doktor nebyl empatický nebo nedůsledný. V mém případě byl velmi příjemný, pečlivý i trpělivý a věděl přesně, kde mě tlačí bota.
Mám příjemný pocit, že se opravdu zajímá, a že je o mě postaráno.

Nechápu stanoviska a hodnocení některých pacientů. Mám naprosto opačné zkušenosti s jeho léčbou, ochotou a velkou pomocí. Pan doktor Jiří Novotný vzal v roce 2009 ochotně do své péče moji maminku s progradující Alzheimerovou chorobou. O maminku, jsme se starali doma a pan doktor nám pomáhal radou, léky a svou osobní asistencí u nás doma. Tato asistence byla samozřejmě nad rámec jeho povinností psychiatra. Díky jeho vedení jsme se mohli smířit se situací a včas se připravit na maminčino měnící se chování. Dokonce pravidelně preventivně sledoval i mě a manžela, neboť mu jeho (jistě ne pouze z knih vyčtené) znalosti a zkušenosti říkaly, že bude hůř.
Taky bylo. Maminka zemřela v listopadu 2012 a pan doktor Jiří Novotný se již rok stará
o mne. Přesně tak, jak říkal, že to dopadne. Dlouhodobá péče o těžce nemocného člověka nakonec porazí toho, kdo se staral.
Pana doktora Jiřího Novotného hodnotím jako vysoce profesionálního odborníka se srdcem na svém místě, vnímavého, laskavého a velice vzdělaného člověka se smyslem pro humor.. Patří mezi lidi, kteří mi v životě nejvíce pomohli. Je výborný.

Pan doktor je velmi slušný a chápavý lékař. Vyslechne , poradí a hlavně pomůže.

Pan doktor Novotný je milý a laskavý. Má velmi lidský a chápavý přístup, nebojím se říct co cítím, vždy trefně zhodnotí situaci.
Myslím, že více než vyčteno z knih (jak někdo zhora uvádí) léčí srdcem. Je to v dnešní době velmi vzácné a mám ho za to moc ráda.
Moc mi pomáhá, ráda k němu chodím a na setkání s ním se vždy těším.B

Můžu kdykoli přijít v ordinačních hodinách, právě když mám potíže nebo něco potřebuji. Není se třeba objednávat za týden, kdy už je vše jinak. Rychle se hledá řešení pro aktuální situaci. V čekárně se čeká minimálně a výborné sestry vždy rády pomohou, věc vysvětlí. Doporučuji pro ty co chtějí opravdu hledat řešení pro své potíže. Kdo si potřebuje tzv. déle promluvit je lepší hledat psychologa, psychiatra s psychologickým přístupem nebo psychoterapii. Předepisovaným lékům a organismu je třeba dát čas , než zaberou.
Michal

také mám s panem doktorem jen donré zkušenosti, mohu také potvrdit, že byl vždy milý a pozorně vyslechl vše co jsem potřebovala vyřešit, navíc mi vyhovuje i to jak jsouz milé sestry v ordinaci. Doporučuji, pokud někoho z vás poslal domů po 15timinutách, stálo by za to se zamyslet s čím jste k panu Novotnému opravdu chtěli jít nebo šli.....

Pan doktor mi opakovaně vnucoval léky které nepomáhají, naopak mi bylo po nich špatně, ale on mé potíže zlehčoval a nebral vážně, jednal se mnou necitlivě a po 5ti minutách mě téměř vyhodil z ordinace a pozval za 3 měsíce. Zdá se, že trpí syndromem vyhoření, kdy již nedokáže pochopit pacientovy pocity. Tohoto psychiatra nedoporučuji.

Tohoto doktora lze zařadit mezi další, kteří vůbec neporadí, nepodpoří, nepomůžou. Nedokáže se vůbec vcítit do pacienta nebo se spíše ani jeho pocity pochopit nesnaží. Vychází jen z holých faktů, které nastuduje v knížkách a podle toho jede, měl by se snažit více pochopit své pacienty a podle toho s nimi jednat, už to samo o sobě může být podporou, a nejen dávat najevo nepochopení a lhostejnost a tím stav akorát zhoršovat! Není vidět žádná snaha o pomoc či podporu pacienta jako člověka s duší a pocity, pacient je pro něj jen odbytá práce a pár bodů pro pojišťovnu!

Pan doktor mi vůbec nesedí, nenechá mě vůbec mluvit a vyhazuje mě po patnácti minutách rozhovoru. Když mluvím o svých problémech, je na něm vidět, jak mě neposlouchá, můj monolog utne a začne se loučit, že mám přijít za měsíc. Moje problémy se tak akorát prohlubují a budu muset změnit lékaře, protože tenhle lékař mi vůbec nepomáhá, naopak po každé návštěvě cítím vztek z toho, jak se chová.

Pan doktor Novotný je milý, laskavý a chápavý, k pacientům se chová velmi slušně a lidsky.Lze se mu svěřit se vším, co koho trápí a pan doktor profesionálně vyhodnotí stav pacienta a určí léčbu.