Praktický lékař gynekolog
V Mešníku 5088, Ostrava

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu doktorovi jsem chodila mnoho let a pokaždé jsem si stěžovala na vaječník,že Mě bolí,pak doktor to přikládal,že je to před menstruaci nebo po menstruací,vůbec nikde Mě neposlal na žádné větší vyšetření,tak jsem se rozhodla odejít a udělala jsem dobře.
Nový pan doktor(gynekolog) zjistil,že je tam polyp a už hodně vysoký říkal,že jsem přišla ještě včas,přijít později,nemusela bych už otěhotnět.Pana doktora z tohoto důvodů vůbec nedoporučuji,že nedbá o své pacienty pečlivě,jak by měl.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktorovi jsem chodila 4 roky. Absolvovala jsem u něj prevence a chodila k němu i v těhotenství. Nemohu říct tak ani tak. Na jedné straně mi vždycky pomohl, doporučoval mi léky bez předpisu, které mi většinou skvěle zabraly, nenutil mi nikdy hormonální antikoncepci, mohla jsem se na cokoli zeptat a všechno mi pečlivě vysvětlil. V některých oblastech byl dobrým způsobem "nad věcí."

V těhotenství byl ale hodně zaměřený na mou váhu a pořád to komentoval. Byla to vlastně jediná věc, co řešil. V ostatních věcech byl spíše laxní.

Každoročně si pan doktor ale účtuje vyšetření, která se neuskutečnila (mám přístup na svůj účet u VZP, tak to vím velice přesně). Každý rok se platí sponzorský poplatek, při každé návštěvě se platí zrcadla, také se platí za telefonické konzultace a pak mám platit ještě úkony, které se nestaly?

Také mi nepřišlo vhodné řešit velice osobní informace (jako hesla ke kartě) před dalšími pacientkami v čekárně.

Díky tomuto neprofesionálnímu přístupu bych tam už nešla.

Chodila jsem k panu doktorovi během těhotenství, pokaždé ale pokaždé sestra vlezla do ordinace a koukala mi přímo do rozkroku a to samé i mojí švagrové, oběma nám rozpíchala ruce když jsem se ozvala že to bolí tak mi na to řekla: já jsem 40 roku pichala anestezie tak vim co delam, okamžitě jsem zmizla jinam.

Pan doktor je velmi příjemný, osobně ho pokládám za jednoho z nejlepších - odborně i lidsky - gynekologů v Ostravě a okolí. Sestřička je taky milá, ochotná a příjemná, ale nejen za sebe bych prosila, aby více respektovala soukromí pacientek a nedotazovala se jich na příliš osobní věci před ostatními. Nejen stydlivějším a introvertnějším povahám to není příjemné; sestřička toho má hodně a toto si zřejmě nepříliš dobře uvědomuje. Přes to všechno ji mám ráda a ordinaci bych neměnila.

Osobně jsem více než velmi spokojena jak s přístupem doktora, tak sestřičky, ordinační doba mi přijde přiměřená a navíc se oproti předchozí době rozšířila. Pokud doktor neoperoval a nezadrhl se (stalo se tak jen 2x za celou dobu), tak jsem nikdy nečekala, málokdy jsem v čekárně strávila více než 10min. Mě vyhovuje i přístup sestřičky, je milá, příjemná a ochotná. Je pravda, že více jsem zde chodila v době těhotenství, což bylo v letech 2002 až 2006. Jakmile jsem vyjádřila obavu, měla jsem vždy 100%kontrolu a péči i navíc, mě naopak vždy uklidňoval. Díky panu doktorovi máme 2 nádherný kluky a vše šlo jako po drátkách. Dnes mu mohu poděkovat i že mě zradil od umělého oplodnění, které jsem moc chtěla, jen abych měla dvojčata. Operoval mě 2x a vždy bylo vše perfektní a bezproblémový. Jizvička je tak malá, že po 4 letech nebyla k nalezení. Předpokládám, že ta jizva uvnitř je také v pořádku, i když ta se hojila déle. Děkuji pane doktore, děkuji sestřičko.

Ahoj všem, dnes jsem byla na genetickým ultrazvuku a zjistili mi mrtvý plod bez srdeční akce a to přibližně v 9 týdnu těhotenství, dneska jsem měla být ve 13 týdnu. Takže pomalu měsíc jsem chodila s mrtvým plodem, já vím že potrat nevyvolal ale sere mně to, že to bylo zjištěné až ted když jsem chodila na kontroly a ultrazvuk mi už nedělal. Myslím si, že by neměl ordinovat a pracovat v takovém oboru, když tomu nerozumi. A ty jeho neustalé vyvolačky, když nedostaneš menstruaci jsou taký užasné a ještě se za to platí. nemám slov a měním doktora...

Nejprve bych ráda potvrdila chování sestry, které není opravdu na místě. Jak už tady uváděla klientka níže, před ostatníma klientkama se Vás vyptává na Váš stav, jaké máte problémy a podobně, tak i bez upozornění vleze do kabinky, kde čekáte na kontrolu, aby mohla dojít k panu doktorovi....je to šílené! V podstatě tam nemáte žádné soukromí.
Teď k "panu doktorovi". Byl mi doporučen mou doktorkou, která bohužel neprovádí operativní zákroky a jelikož jsem již prodělala jeden, týkající se Bartoliniho žlázy, který nedopadl dobře, myslela jsi, že tohle bude terno. Bohužel nebylo. Přístup z lidského hlediska tam nějaký byl, ale co se týká daného zákroku, ten nedopadl vůbec dobře a to nemluvím ani o jeho průběhu. Operace proběhla začátkem ledna, máme začátek března a já musím na další zákrok, protože "pan doktor" neodstranil vše, co měl a k tomu,asi jako bonus mi nastřihl stěnu rekta, takže mám další starosti na víc!!!!
Určitě nedoporučiji! Sim.

Pan doktor je asi velmi dobry doktor, ale ma tam protivnou sestru, ktera se s kazdym vykecava pred ostatnimi pacienty a vyptava se na osobni veci, o kterych se mi spatne mluvi. Doktor si me naplanoval na zakrok do nemocnice. Uspali me, ale doktor se nedostavil, takze mi zakrok neprovedli. Samozrejme vsechno pojistovna zaplatila a doktor kdyz mi volal dalsi tyden, aby se me omluvil, ze mu do toho neco vlezlo, tak si nauctoval na pojistovnu telefonickou konzultaci. Nehorazne!! A ja si vybrala kvuli tomu dovolenou, kterou jsem prospala doma.
Nema vystaveny cenik, ale kazdy rok si uctuje poplatek za "preventivni prohlidku" asi 400 Kč. Kdyz sem se zeptala, proc to neplati pojistovna, ze jsem nikdy nikde neplatila, tak mi rekla sestra ze mam byt rada, ze jinde se plati mnohem vice... a neni to pravda.No a samozrejme jsem nikdy nedostala potrvzeni ani na poplatky za zrcatko, regulacni, nebo na ty preventivky. Doktor si to dycky vyuctoval ze sve vlastni penezenky. Vzdy kdyz jsem se objednala na nejaky cas, cekala jsem min. hodinu. Mozna je to schopny doktor, ale to jsou ostatni taky, a nemusim platit to co za me plati pojistovna. Uz tak na zdravotnim odvadim dost, nez abych se nechala jeste zdimat.

K panu doktorovi chodím už mnoho let, je vždy milý, vstřícný a příjemný. Odborník na svém místě, neměnila bych!

s panem doktorem jsem spokojena,provadel mi pred rokem interupci,jelikoz jsem byla jeste studentka,dal mi 50%slevu,byl moc prijemny,vsichni byli hodne vstricni a ja jsem mu moc vdecna.bala jsem se,ze se zakrok pokazi a uz nikdy nebudu mit deti.ted jsou na ceste dvojcatka na ktere se moc tesim:)