Praktický lékař
Hálkova 28, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař Jiný

Šla jsem k panu doktorovi na základě kladných recenzí a dojmu, že tam se konečně bude hledat a léčit příčina. Byla jsem samoplátce, tak jsem čekala, že se mi dostane adekvátní péče. Ale jak to probíhá? Sotva vstoupíte do ordinace, už si máte během líčení svých potíží odkládat oblečení. Pak to jde ráz na ráz: leh. Pan doktor přeloží nohy, zrotuje trup, pak leh na břicho, bez varování vás “prokřupne” na různých místech, no a za 15 min je hotovo. Vstupní vyšetření je teda na 30 min. Když mi měl něco vysvětlit, byl až nepříjemný. Zde opravdu platí: čas jsou peníze. Cviky mi neukázal žádné, jen řekl, ať dělám plank. Další dvě návštěvy se nesly ve stejném duchu. Po té poslední jsem se po jeho křupacím zásahu cítila hůř. Tak jsem pochopila, že toto opět nebude cesta, kterou se vydám. Před 30ti lety pečoval o pacienty důkladněji; měl nahřívárnu a maséra, vše v rámci jedné návštěvy, takže to mohlo být fajn. Co říct závěrem? Hledám dál.

Vynikající, chodím k němu já, beru k němu děti, posílám kamarády. Už léta mě udržuje v provozuschopném stavu. Zastává názor, že pacient by měl pro svůj dobrý zdravotní stav taky něco dělat, zejména cvičit, to se možná každému nemusí líbit, ale já jsem spokojena. S pacientem jedná jako s inteligentním člověkem, je to jeden z mála lékařů, který skutečně poslouchá, co mu říkáte, a bere to v potaz. Doporučuji všemi deseti :-).

SUPER

Nevím, zda je možné Dr.Marka nazvat praktickým lékařem, specializuje se totiž na poruchy pohybového aparátu. Z ulice Za divadlem přestěhoval ordinaci na Hálkovu 28, v Praze působí na Malé Štěpánské 10.
Je to vynikající odborník, který k nápravě pohybových obtíží používá metodu naprapathy (viz www.naprapathy.cz). Jako člověk i jako specialista nemá chybu. Snad jen dostat se k němu do ordinace je malý zázrak, nápor pacientů je totiž velký a objednací lhůty dlouhé