Lékařská ambulance psychiatra
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Jiný

Chodím k panu doktorovi již několik let,a musím konstatovat že až u něj se můj stav,i život stabilizoval a za to jsem mu vděčný. Kontroly probíhají někdy rychle,jindy je čas trochu popovídat. Za to že mu volají pacienti během rozhovoru nemůže a chápu to. Já jsem spokojen

Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Jiný

Na prvni pohled jsme se stali kamarady, jako by jsme se znali velice dlouho, velice si Pana doktora za to Vazim, je to clovek na spravnem miste. Hledate li profesionalni pristup v prijemnem lidskem citlivem podani, lepsiho tezko najdete.

Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Psychické problémy

U pana doktora jsem byla celkem třikrát a pokaždé jsem odcházela spokojená. Pan doktor je simpatický a není přísný a nepříjemný, jako někteří doktoři. Pomohl mi vyřešit můj problém a napsal mi potřebné léky. Můžu vřele doporučit.

Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Problémy ve škole s dítkem

Na pana doktora jsme si musely počkat, objednávala jsem termín v listopadu a na unor... ale musím říct, stálo si za to počkat... pan doktor velice milý, emapatický.... narhnul léky, ale rozhodně nenutil, vysvětlil vše pro a proti a nechal na zvážení.... vyslechne a pokusí se poradit.... ted jsme byli na 2 kontrole a opět super.... za mě mohu doporučit, takových lékařú je již málo.... kteří svou práci dělají s láskou... děkuji. Jana Vítová

S panem doktorem Mackem ke kterému jsem docházel jako mladiství do roku 2004 dobré zkušenosti nemám.Byl nepříjemný a naháněl mi hrůzu.Nikdy s ničím neporadil,žádnou diagnózu nikdy nestanovil za to vyhrožování ústavem,předepisování prášků a doporučení do blázince to mu šlo naopak dobře.
Já už bych k němu nikdy nešel.

Napíše mi léky, které potřebuji. Asi pro jiné bude dobrý, ale se mnou se jinak vůbec nebaví.
Ale nemám s čím srovnávat. Pan doktor Macek je jediný psychiatr, ke kterému jsem kdy chodila, tak nevím, jak to funguje jinde.

Dle mého názoru je pan doktor Macek lidsky i profesně na vysoké úrovni, což bohužel není vždy samozřejmostí, proto bychom si takovýchto lékařů měli vážit. Ve své době mi byl velice nápomocen. Komentář píši s časovým odstupem. Z.H.

S péčí pana doktora Macka jsme velice spokojeni, oceňuji zejména jeho lidský přístup a snahu o to aby pacient, v našem případě rodiče, pochopili jádro problému i důvod pro nasazení medikace. Pokud mohu mluvit za syna, bere pana doktora jako někoho s kým si může otevřeně popovídat o tom, co trápí jeho dušičku. Tato schopnost vytvořit pacientovi důvěryhodné a přátelské prostředí má jistě nemalý podíl na efektivitě léčby. Těšínská

Mám maniodepresivní stavy,musím se naučit znát ta prokletá období,,,,ale nejsem na ně sama MUDr J.Macek mi pomáhá.Děkuji

Jsem velmi spokojena.Pan doktor se věnoval nejen mému problematickému synovi,ale i mě velmi pomohl při mém psych.selhání a stále pomáhá a to nejen medikamenty,ale svým laskavým lidským a profesionálním přístupem.