Jiří Macek, psychiatr Praha

MUDr. Jiří Macek

Psychiatr

33 názorů

Uložit


Adresa

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha
Lékařská ambulance psychiatra

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
33 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Psychické problémy

U pana doktora jsem byla celkem třikrát a pokaždé jsem odcházela spokojená. Pan doktor je simpatický a není přísný a nepříjemný, jako někteří doktoři. Pomohl mi vyřešit můj problém a napsal mi potřebné léky. Můžu vřele doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: Lékařská ambulance psychiatra Problémy ve škole s dítkem

Na pana doktora jsme si musely počkat, objednávala jsem termín v listopadu a na unor... ale musím říct, stálo si za to počkat... pan doktor velice milý, emapatický.... narhnul léky, ale rozhodně nenutil, vysvětlil vše pro a proti a nechal na zvážení.... vyslechne a pokusí se poradit.... ted jsme byli na 2 kontrole a opět super.... za mě mohu doporučit, takových lékařú je již málo.... kteří svou práci dělají s láskou... děkuji. Jana Vítová


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem Mackem ke kterému jsem docházel jako mladiství do roku 2004 dobré zkušenosti nemám.Byl nepříjemný a naháněl mi hrůzu.Nikdy s ničím neporadil,žádnou diagnózu nikdy nestanovil za to vyhrožování ústavem,předepisování prášků a doporučení do blázince to mu šlo naopak dobře.
Já už bych k němu nikdy nešel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Napíše mi léky, které potřebuji. Asi pro jiné bude dobrý, ale se mnou se jinak vůbec nebaví.
Ale nemám s čím srovnávat. Pan doktor Macek je jediný psychiatr, ke kterému jsem kdy chodila, tak nevím, jak to funguje jinde.


Z
Ověřeny pacient

Dle mého názoru je pan doktor Macek lidsky i profesně na vysoké úrovni, což bohužel není vždy samozřejmostí, proto bychom si takovýchto lékařů měli vážit. Ve své době mi byl velice nápomocen. Komentář píši s časovým odstupem. Z.H.


T
Ověřeny pacient

S péčí pana doktora Macka jsme velice spokojeni, oceňuji zejména jeho lidský přístup a snahu o to aby pacient, v našem případě rodiče, pochopili jádro problému i důvod pro nasazení medikace. Pokud mohu mluvit za syna, bere pana doktora jako někoho s kým si může otevřeně popovídat o tom, co trápí jeho dušičku. Tato schopnost vytvořit pacientovi důvěryhodné a přátelské prostředí má jistě nemalý podíl na efektivitě léčby. Těšínská


Š
Ověřeny pacient

Mám maniodepresivní stavy,musím se naučit znát ta prokletá období,,,,ale nejsem na ně sama MUDr J.Macek mi pomáhá.Děkuji


J

Názor přidán dne 19.05.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Š
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena.Pan doktor se věnoval nejen mému problematickému synovi,ale i mě velmi pomohl při mém psych.selhání a stále pomáhá a to nejen medikamenty,ale svým laskavým lidským a profesionálním přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti