Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: PIPP Jiný

Skvělé vyčištění uší. Dříve jsem chodila na ambulanci, kde uši vyplachovali, bylo to nepříjemné a po výkonu žádné výrazné zlepšení. Zde používají moderní odsávačku, která je sice trochu hlučná, ale uši vyčistí dokonale, poté vždy slyším o 90% lépe. Doporučuji.

Umístění: PIPP Jiný

Nechtěla bych se pana doktora nijak dotknout, ale jeho přístup mi také bohužel připadal poněkud otrávený. Vzal mě jako akutní případ, za což moc děkuji ! Nikde nebyli ochotni mě přijmout s bolestivým zánětem středního ucha a prasklým bubínkem. Pan doktor mi bolestivé ucho vypláchnul tryskou, což jsem skoro lezla po zdi. Nevím jestli to bylo nevyhnutelně nutné ? Já jsem se dočetla, že na prasklý bubínek nesmí přijít ani ušní kapky, žádná tekutina. Tak snad se vyléčím bez následků?

Umístění: PIPP Jiný

Ráda bych poděkovala panu doktorovi za jeho profesionalitu, pozornost a vstřícnost. Zkontroloval mi uši, nos, sluch, předepsal mi nosní sprej. Určitě ho budu navštěvovat znovu. Je zdvořilý, taktní a kompetentní. Mockrát děkuju!!!

Umístění: PIPP Jiný

Velmi profesionální a pečlivý přístup pana doktora, ohleduplné bezbolestné vyšetření, snaha vyřešit problém, najít řešení. Žádné čekání, objednávací časy opravdu odpovídají. S návštěvou pana doktora jsem byla spokojená, mohu doporučit.

Umístění: PIPP Jiný

Šla jsem na ORL, jelikož mi to doporučila má obvodní Dr. Už při vstupu do ordinace jsem cítila, že pana doktora obtěžuje, že tam vůbec jsem. Jako bych k němu přišla se zlomeným nehtem. Vyšetření trvalo asi 3min a odešla jsem s absolutně nesmyslným receptem, nejspíš aby mi dal "aspoň něco". Pan doktor nejspíš netušil, že jsem zdr. sestra. Příště už ne .

Umístění: PIPP Jiný

Mohu vřele doporučit, naprostá profesionalita a odbornost. V případě objednání na konkrétní hodinu jdete vždy na řadu, nikdy jsem zde nečekal.

Umístění: PIPP Jiný

Pan doktor je vzdy prijemny, vysetreni je rychle, ale zahrnuje vse potrebne, ucinna lecba, snadne objednani.

Umístění: PIPP Jiný

Velmi NEochotny doktor, na otazky skoro neodpovidal, vypadalo ze by se nudil, a ja ho otravovala, a predepdana lecba nepomohla.

Umístění: PIPP chronická rýma

Několik let jsem chodil po různých lékařích, většinou mě ani pořádně nevyšetřili. Teprve tady se mi dostalo velmi profesionální a odborné péče, která mi konečně ulevila od mých starostí s chronickou rýmou.