Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šrobárova, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Obrovské díky patří Mudr. Kletenskému za jeho úžasně odvedenou práci, která naprosto předčila veškerá má očekávání. Pan doktor mi splnil můj sen i přes mé zdravotní problémy a díky němu se teď cítím jako plnohodnotná žena. Pan doktor má mimo zlaté ruce i úžasný lidský přístup - je vždy velice vstřícný, příjemný, vždy vše vysvětlí a po operaci osobně přijde, aby se zeptal, zda je vše v pořádku. Mohu vřele doporučit!

Ověřeny pacient

Dovolím se připojit k ostatním s vděkem,úctou a chválou na pana doktora Kletenského. Je to skutečně člověk výjimečných kvalit jak profesních, tak lidských, úžasně empatický k pacientovi, chápající a pomáhající. Mnohokrát mu děkuji touto cestou za moji operaci, kterou mi na stejné klinice jiný lékař odmítl z banálních důvodů. Děkuji taktéž všem sestřičkám plastické chirurgie, i dvěma "zdravotním bratrům" na JIPce, všichni se opravdu snažili, abychom se tam cítily (i cítili) co nejlépe.
Moc a moc Vám děkuji, pane doktore. Věra Šmídová

S
Ověřeny pacient

Pana doktora Kletenského vřele doporučuji,profesionální přístup,kapacita ve svém oboru a lidský přístup,to je to,co pacient v dané chvíli potřebuje.Ještě jsem se nesetkala s lékařem takových kvalit,který by se choval k pacientům tak příjemně a vstřícně,jako pan doktor.

F
Ověřeny pacient

Připojujeme se k řadě kladných hodnocení. S panem doktorem Kletenským máme výbornou zkušenost. Operoval naši dceru a bez sebemenšího problému. Jeho lidskost je ohromující. Je to vysoce kvalitní odborník s citlivým přístupem, na všechny otázky starostlivé matky trpělivě odpovídal. Jsme šťastni, že jsme dceru svěřili do jehou rukou. Ještě jednou za vše děkujeme nejen p.doktoru Kletenskému, ale i celému týmu, který se o naši dceru staral. Všem jen a jen doporučujeme!!!!!

C

Velice sympatický a profesionálně na úrovni

P
Ověřeny pacient

Dobrý den, pan doktor Kletenský je chirurgické,,zlatíčko,, mám s ním ty nejlepší zkušenosti jak po stránce odborné, tak po stránce lidské.Mé operační zkušenosti s tímto skvělým lékařem jsou celkem 4, vrátil mi symbol ženství po onkologickém onemocnění a výsledek jeho práce je obdivován všemi lékaři.Kombinace jeho zdatnosti coby chirurga s jeho lidskými vlastnostmi, které má, je prostě úžasná!!!Doporučuji, doporučuji, doporučuji...Také bych chtěla vyjádřit slova chvály na adresu veškerého personálu od chir.ambulance počínaje až po JIP, včetně lůžkového oddělení.Přišla jsem do nemocnice néjen se svými problémy, ale i s bolavou duší, a i tu mi dokázali během pobytu vyléčit.Ještě jednou děkuji mnohokrát.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor mě vrátil do života, měl jsem na vlásku, jak se říká. Velice si jej vážím a myslím si, ze je dosti málo takových odborníků a pohodářů, jako je on. Opravdu umí a to co předvedl se svým týmem, tomu jsem ani nemohl uvěřit, že něco takového lze operovat s vynikajícím výsledkem. Jedno musím dodat, dal jsem na jeho přímé rady a dnes jsem opravdu v pořádku. Udělal maximum, a profesně je třída. Děkuji, děkuji ............................................A mimochodem, jeho práci viděli kolegové doktoři v Německu a klaněli se.

Ověřeny pacient

Já osobně mam s panem doktorem Kletenským jen ty nejlepsší zkušenosti co se tíče přístupu lepsiho doktora jsem snad ani nepotkal co se tíče odbornosti je na špici.

S přístupem k pacientovi to nebude vždycky až tak valné, jak je zde popisováno. Mě se pan doktor snažil přesvědčit, že malíček na pravé ruce, který jsem měl zlomený a měl jsem v něm zpřetrhěné vazy, se sice dá operovat, ale že ho zase tak nutně nepotřebuji, protože nejsem klavírní virtuoz ani nehraji na housle. Jen dodal, že jestli chci, tak mi ho klidně amputuje. V ten moment jsem už nevěřil vlastním uším. Nevím, jestli si pan doktor dělal legraci nebo to myslel vážně, ale po jeho výrocích jsem se rozhodl jít raději někam jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vážený pane doktore,
nesetkala jsem se doposud stak žasným přístupem k pacientovi jako v nemocnici na Královských Vinohradech kde působíte jako platický chcirurg.Vaše chování a později po mé operaci i chování sestřiček na oddělení kde jsem ležela po operaci-hdnotím jako více jak nadstandartní!!!!Děkuji a opět děkuji nic jiného nemohu napsat.
S úctou Z. Tereza P.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti