Adresa

Hviezdoslavova 519, Praha
Ordinace klinické psychologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
56 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Super psycholog a hlavně bezva člověk. Když jsem u něj, mám pocit, že mluvím s kamarádem a ne s terapeutem. Jezdím za ním přes sto kilometrů a nelituji. Jen ten čas u něj tak rychle uteče....


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Houdek je velice inteligentní, empatický a citlivý. Působí jakýmsi zvláštním klidem, který působí velice dobře na psychiku. Člověka nabíjí. Jsem vděčna, že k němu mohu chodit na psychoterapie. Děkuji a určitě mohu doporučit.


P
Ověřeny pacient

Pana doktora Houdka ráda doporučuji! Chodím k němu několik let, hodně mi pomohl. Sezení u něj je příjemné a člověk odchází s klidem na duši. Je ochotný pomoct kdykoliv. Petra


L
Ověřeny pacient

Naprosto skvělý pan doktor, příjemný a laskavý. Hodně mi pomohl v mých zmatcích a depresích, když mi chyběla vůle do života. Mohu ho jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Měla jsem velké psychické problémy a těžké deprese a už jsem si nevěděla rady. Pak mi jedna známá dala kontakt na pana doktora Houdka. Začala jsem k němu chodit na pravidelné psychoterapie a můj stav se postupně zlepšoval. Pan doktor Houdek je nesmírně hodný, chápavý a inteligentní člověk - za ten rok, co k němu chodím, mi pomohl dostat se z depresí a můj život se podstatně změnil k lepšímu. Dříve jsem musela brát různá antidepresiva, která mi stejně nepomohla, ale teď je brát nemusím. Pan doktor Houdek mi moc pomohl a ukázal mi cestu k lepšímu životu a za to jsem mu nesmírně vděčná. Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, tak určitě neváhejte - lepšího psychologa, než je PhDr. Jiří Houdek prostě nenajdete. Pan doktor je absolutní jednička.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Houdek je velmi citlivý a empatický lékař. Je vstřícný a dokáže zachovat nadhled. Dokáže mě povzbudit i uzemnit, přesně podle toho, co daná situace vyžaduje. Ze srdce ho doporučuji všem kdo potřebují pomoc.


E
Ověřeny pacient

Vážím si pana doktora pro jeho odbornost, inteligenci, ochotu a citlivý přístup. Velmi mi pomohl v krizi a doporucila bych ho svym znamym.


Z
Ověřeny pacient

Doktora Houdka znám čtyři roky. Sám mi nabídl pomoc, což je v této profesi a dnes úžasné...Je to nesmírně empatický člověk. Při sezení s ním se tak nějak vždy ponořím do jeho jemné, klidné a láskyplné energie a mám pocit, že mluvím s velmi dobrým přítelem. Je otevřený, kreativní, nemanipulativní, svědomitý, neustále na sobě pracuje, nikdy nesoudí a nepřesvědčuje... Asi bych ho sama za sebe nejlépe charakterizovala slovem přijímající a laskavý... Člověk se má v jeho blízkosti tak nějak víc rád, jakoby se viděl jeho očima... Když od něj odcházím, cítím klid, mír a lehkou radost... Jsem moc ráda, že jsem ho potkala... Naprosto mu důvěřuji.


J
Ověřeny pacient

super


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Houdek na mě zapůsobil uklidňujícím dojmem a dokázal přes velmi napjatou situaci mezi mnou a manželkou udržet 100% chladnou mysl. Je pro mě příjemný a řekl bych "nenápadný" člověk a v tom si myslím tkví jeho síla a um, které plně využívá. Mnoho lidí by si z něho mělo vzít příklad a zkusit poslechnout nejenom co vyjadřuje slovy, ale i svým vnitřním hlasem. Bohužel mnozí to ne zcela umí.. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti