Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace klinické psychologie
Hviezdoslavova 519, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

56 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

Super psycholog a hlavně bezva člověk. Když jsem u něj, mám pocit, že mluvím s kamarádem a ne s terapeutem. Jezdím za ním přes sto kilometrů a nelituji. Jen ten čas u něj tak rychle uteče....

K
Ověřený profil

Pan doktor Houdek je velice inteligentní, empatický a citlivý. Působí jakýmsi zvláštním klidem, který působí velice dobře na psychiku. Člověka nabíjí. Jsem vděčna, že k němu mohu chodit na psychoterapie. Děkuji a určitě mohu doporučit.

P
Ověřený profil

Pana doktora Houdka ráda doporučuji! Chodím k němu několik let, hodně mi pomohl. Sezení u něj je příjemné a člověk odchází s klidem na duši. Je ochotný pomoct kdykoliv. Petra


L
Ověřený profil

Naprosto skvělý pan doktor, příjemný a laskavý. Hodně mi pomohl v mých zmatcích a depresích, když mi chyběla vůle do života. Mohu ho jen doporučit.


L
Ověřený profil

Měla jsem velké psychické problémy a těžké deprese a už jsem si nevěděla rady. Pak mi jedna známá dala kontakt na pana doktora Houdka. Začala jsem k němu chodit na pravidelné psychoterapie a můj stav se postupně zlepšoval. Pan doktor Houdek je nesmírně hodný, chápavý a inteligentní člověk - za ten rok, co k němu chodím, mi pomohl dostat se z depresí a můj život se podstatně změnil k lepšímu. Dříve jsem musela brát různá antidepresiva, která mi stejně nepomohla, ale teď je brát nemusím. Pan doktor Houdek mi moc pomohl a ukázal mi cestu k lepšímu životu a za to jsem mu nesmírně vděčná. Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, tak určitě neváhejte - lepšího psychologa, než je PhDr. Jiří Houdek prostě nenajdete. Pan doktor je absolutní jednička.


K
Ověřený profil

Pan doktor Houdek je velmi citlivý a empatický lékař. Je vstřícný a dokáže zachovat nadhled. Dokáže mě povzbudit i uzemnit, přesně podle toho, co daná situace vyžaduje. Ze srdce ho doporučuji všem kdo potřebují pomoc.


E
Ověřený profil

Vážím si pana doktora pro jeho odbornost, inteligenci, ochotu a citlivý přístup. Velmi mi pomohl v krizi a doporucila bych ho svym znamym.


Z
Ověřený profil

Doktora Houdka znám čtyři roky. Sám mi nabídl pomoc, což je v této profesi a dnes úžasné...Je to nesmírně empatický člověk. Při sezení s ním se tak nějak vždy ponořím do jeho jemné, klidné a láskyplné energie a mám pocit, že mluvím s velmi dobrým přítelem. Je otevřený, kreativní, nemanipulativní, svědomitý, neustále na sobě pracuje, nikdy nesoudí a nepřesvědčuje... Asi bych ho sama za sebe nejlépe charakterizovala slovem přijímající a laskavý... Člověk se má v jeho blízkosti tak nějak víc rád, jakoby se viděl jeho očima... Když od něj odcházím, cítím klid, mír a lehkou radost... Jsem moc ráda, že jsem ho potkala... Naprosto mu důvěřuji.


J
Ověřený profil

super


J
Ověřený profil

Pan doktor Houdek na mě zapůsobil uklidňujícím dojmem a dokázal přes velmi napjatou situaci mezi mnou a manželkou udržet 100% chladnou mysl. Je pro mě příjemný a řekl bych "nenápadný" člověk a v tom si myslím tkví jeho síla a um, které plně využívá. Mnoho lidí by si z něho mělo vzít příklad a zkusit poslechnout nejenom co vyjadřuje slovy, ale i svým vnitřním hlasem. Bohužel mnozí to ne zcela umí.. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu