Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Průběh léčby byl ten, že se na mě lékař podíval před operací a pak jsem ho viděla až v poradně. Za celou tu dobu nikdo nepřišel neřekl co a jak se operovalo, to nevím dodnes. Při každém mém dotazu lékař reagoval podrazdene a arogantne, vůbec na nic jsem se nemohla zeptat, po každem mém dotazu ze mě dělal hloupou. Ve smyslu že se mam raději prvně naučit chodit a pak se ba něco ptát…

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Operace fraktury stehenní kosti a horní části kolenního kloubu.

Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka.

Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava plastika vazu

pan doktor Demel je eso ve svem oboru..ted jsem byl u nej podruhe kde mi delal plastiku krizovych vazu..profesionalni pristup,vse poradne vysvetli a spickove odvede svou praci..tohoto doktora muzu jen doporucit..nikde jinde u nikoho jineho bych si nenechal nic delat..jen u tohoto spickoveho doktora..je to vazne PAN DOKTOR!!!


T
Ověřený profil

"S odstupem casu rada pridam svuj nazor na pana doktora. Memu synovi operoval r. 2012 ruku v zapesti a musim rict, ze ruka synovi funguje lepe nez predtim. Zacal dokonce varit a pomahat v domacnosti . S Robinkem nize bohuzel nemohu souhlasit, ja si naopak myslim, ze pan doktor vysokou skolu vystudoval poctive a ze opravdu umi (s robinkem se prit nehodlam, necham mu prostor na vlastni nazor, jelikoz chapu, ze kazdy "pacijent" je proste jiny . Jeste jednou dekuji (ted naprosto vazne), pana doktora mohu vrele doporucit."


Ověřený profil

pan doktor má profesionální přístup, vše mi velmi precizně vysvětlil tak jak nikdo, a musim říct, že byl zábavný, tak mi ani nepřišla má bolest.


P
Ověřený profil

Samorost ale umí jen chvíli trvá než si Vás k sobě pustí ,pak už je mazel. Byl jsem u něho dvakrát a spokojenost.


M
Ověřený profil

vynikající lékař,kamarád a odborník ,člověk na svém místě mám ho velmi rád a doporučuji všem.vysvětlí,poradí opraví a namyšlený není ani trošičku.je to nejen lékař ,ale taky veliký člověk,kterého si moc vážím a děkuji ,že takoví lidé s takovým postavením ještě existují.


S
Ověřený profil

Já za sebe jsem s dr.Demelem spokojená a chová se ke mě slušně a vždy vše popíše a vysvětlí. Teď mě bude operovat podruhé a to zkřížený vaz a chrupavku a 100% mu věřím že mi pomůže od mých velkých problémů,které jsou následkem sportu už od dětských let a teď na to doplácím po těžkých zraněních.Ale vůbec nic nevyčítá bere to jak to je.Má hodně pacientů ,kteří jej vyhledávají takže to určitě není špatný lékař.Já ho hodně obdivuji protože operovat od rána do večera a pak ještě zajít na oddělení za pacienty které operoval zeptat se jich jak se cítí ,místo toho aby si šel odpočinout to je u mě frajer :-) Takže já ho doporučuji.


P
Ověřený profil

Pán doktor Demel mi vždy odpověděl na všechny otázky a měl pravdu.Operoval mě 2x,když jsem měl před plastikou kolenního křížovího vazů,kterou mi pán doktor Demel doporučoval byl jsem ještě u dalších 3 ortopedů.Mezi něma byl i pán doktor Husták,který operuje a ordinuje v Petřavaldě je tam centrum pro kolena.A to je teprve arogantní hajzl,pokud nejste hráčem Baníku,tak se k vám chová jako k hadru.Prostě jsem se vrátil k pánovi doktorovi Demovli,odoperoval mě a mohl jsem opět po skoro 3.letech znovu hrát fotbal.Je to hodně vytížený lékař a myslím si že i zkušený.Tohoto lékaře vám můžu rozhodně doporučit,kolena umí oprevovat moc dobře.Nedávejte na první dojem,pro mě je to doktor kamarád.


R

Namyšleny a arogantni a hulvad,ktery mysli jen na sebe a ne na pacijenty,vubec nedoporučuji pokud si chcete zachovat zdravy jake mate,např,ja šel na operaci s mirnyma bolestmi a vysledek,že chodim huř než jsem chodil,on vubec nekomunikuje s pacijenty a co se ho zeptate tak vas hned odpalkuje,že se ptate na zbytečne otazky,zatim nejhorši doktor co jsem zažil jak v chovani tak i k přistupu k pacijentum a ty sproste slovku jak mu nešel počitač,tak to tu raději ani nebudu psat,tak se nemluvi ani v hospodě,těžce uvažuji otom jak mohl takovy člověk udělat vyšku,asik jen korupce,což je v dnešni době normalni,ta prace ho nebavi a jen nadava na všechno a hlavně na pacijenty,že je musi lečit,blazen je asik malo popsatelne slovičko,raději zvolte jineho doktora nestoji vam to za ty nervy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu