Ordinace specialisty - psychiatrie
Bieblova 6, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - psychiatrie Jiný

Pokud chcete další psychické potíže zde se vám objeví na místo vyléčení . Prostory jsou špinavé a depresivní samotný pan doktor je velice hrubý a na pohled odpudiví člověk v ordinaci kouří a je opravdu neprofesionální . Když jsem panu doktorovi slušně naznačil že nebude doktor úplně pro mě , a že ho nechci zdržovat a půjdu ,řekl mi seber se a vypadni . A sestra mi jako školákovi vynadala že koukám do telefonu ,když jsem rychle odpovídal na pracovní sms. Kdokoliv kdo má psychické potíže tady utrpí ještě víc ,popravdě se divím že tato praxe ještě funguje .

žádná kontakt s pacientem tudíž nemožnost mít k lékaři důvěru. o pacienta se v podstatě nezajímá, nemluví s ním, jen píše léky. čím víc, tím líp... a co mě fakt šokovalo bylo to, že kouří v ordinaci. za mě už NIKDY!

Standartní návštěva u pana Čížka probíhá asi takto.

V den kdy jste objednáni se dostavíte do Bieblovy. Máte-li možnost/štěstí a přijdete mimo hlavní nápor, najdete prázdnou čekárnu nebo budete 2.-3. na řadě. Máte-li smůlu/jste časově limitováni, což bývá častější případ, narazíte na plnou čekárnu, chodbu a několik pokuřujících pacientů před budovou. Tato situace nastává zejména v týdnu kdy pan doktor v předchozích 7-14 dnech neordinoval z důvodu dovolené či semináře. Doba po kterou pak čekáte než přijdete na řadu se pak pohybuje v rozmezí 3/4-1,5 hodiny, v krajním případě 2.

Prostředí budovy. Nejvýstižnější popis který mě napadá - starý činžák nuselského typu interně nerekonstruovaný, nerevovaný. Čekárna i ordinace jsou celkově velmi depresivní. V dobré víře, ale se zcela opačný efektem, je v čekárně reprobedna ze které hraje Country rádio. Nečekám hudbu na přání, ale kvílení tohoto hudebního stylu mne naprosto doráží, nemluvě o tom, že se mísí se zvuky zcela jiné rozhlasové stanice hrající přes/otevřené dveře z místnosti sestřiček. Smyčka s relaxační hudbou, eventulně cedule "Ticho léčí", by mi byla mnohem milejší.

Pan doktor jakožto osoba. Vzhledově starší pán s nadváhou ve flanelové košili. Hledáte-li lékaře, který ve Vás svým vzhledem, chováním a empatií budí důvěru, chcete se u něj cítit dobře máte-li mluvit o svém zdravotním stavu, hledejte jinde. Neděje-li se z Vaší strany nic mimořádného, uslyšíte: "Dobrý den, posaďte. Jak se daří? Léky máte? Přiďte za 14dní/měsíc." Do dvou minut hotovo. Objednáte se vedle u sestry, vyšpulíte 30,- a s pocitem, že máte tuhle nepříjemnost za sebou uháníte pryč.

Abych nemluvil pouze negativně. Pan doktor má odborné znalosti a dokáže rozpoznat problém. Necítíte-li se dobře, snaží se upravit medikaci, případně Vás odkáže na další odbornou pomoc mimo jeho pole působnosti. Přijde mi rozumný i pokud jde o vystavení pracovní neschopnosti. Pokud se opravdu cítíte špatně, máte kvůli tomu problémy v práci, dá vám tu možnost a čas si opočinout a srovnat se. Je to mnohem lepší, než se sesypat úplně a skočit na mnohem déle v Bohnicích.

Abych to shrnul, pan doktor mi přijde rozumný co se týče potřeb pacientů, ale velmi slabý v jednání s nimi a prostředí ve které pracuje. Můj názor je takový, že při troše hledání neleznete lékaře, který je pro Vás schopen udělat to samé jako pan Čížek, případně ještě víc, a můžete se u něj cítit dobře a chodit k němu rádi a ne s pocitem: "Ježiš, už tam zase musím."

Docela dobrý, mně rozhodně pomáhá.

Nemám slov, naprostá katastrofa, čirý peklo a očistec. Nevím jak jinak to říct, ale pro lidi prahnoucí po adrenalinovém zážitku, je to nejvhodnější prostředek jak jej dosáhnout.... nicméně pro klientelu s nějakou obtíží je to tak maximálně poslední kapka a smyčka kolem krku.

Prvni psychiatr ke kteremu jsem chodil. Klasicky psychitr ze stare skoly. Spis lekarnik nez lekar. Tri minuty na pacienta, moc se mi tu nevybavujte, predepsat prasky a nashle. Za to takhle vypadat nemusi jsem zjistil az kdyz jsem se dostal jinam.

Možná umolousaný, ale odborník na svém místě.

Nejlepší