Ordinace ORL
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

osobne mi tento pan doktor sedne. Moc nemluvi coz je i muj pripad. Rekne jen to podstatne a to je dulezite. v cekarne nejsou zastupy duchodcu, kteri si prisli popovidat :) Sestricka je prijemna. Jen je mi ji trosku lito ze v ordinaci panuje vzdy takova prisna atmosfera :) celkove na me budi profesionalni pristup.
vysetreni byva dukladne.

necítím se dobře, jakmile na mne doktor začne provádět /v tomto případě ne zrovna příjemné/ zákroky, o kterých mne bezprostředně před tím neinformuje - nemusím si s dr. povídat o osobních problémech;), ale považuji za základní předpoklad vytvoření důvěry k dr., když mne odborník, který vykonává úkony na MÉM těle upozorní "teď vám strčím do nosu/krku/ucha to a to, abych viděl/zjistil to a to..." ;) tudíž se u toho doktora necítím moc dobře, spíš jako "věc", do které se strkají různé trubičky ;) také se mi před několika lety stalo, kdy mi na alergologii nezjistili žádnou z klasických alergií, ale dodnes mám typické alergické příznaky (pálení očí,pocit napuchlosti,vodová rýma)-poslali mne na tuto ORL a poté,co mi na nějakou chvíli strčili vatičky s jakýmsi roztokem,který podle reakce mé sliznice měl ověřit,zda je podrážděna či ne, mi byl sdělen závěr: "ano,máte to nějaké přecitlivělé. - na alergolii vám na nic nepřišli? hm... tak si nebarvěte vlasy a nespěte pod dekami s peří" - na moji odpověď, že ani jedno v tu dobu nebylo aktuální jsem si jen vyslechla tu samou odpověď ještě jednou a s tímto bylo vyšetřování mého problému uzavřeno...

Pan doktor toho moc nenamluví a má tendenci bagatelizovat potíže. Doporučil mi, že si můžu beze všeho nechat vytrhnout zub moudrosti, přestože jsem měla teploty a zánět zvukovodu. Zubařka se nad tím upřímně vyděsila. Dozvěděla jsem se mj., že bych po podobném zákroku při nemoci ucha mohla dostat zánět trojklanného nervu. Pan doktor se s tím,upřímně řečeno, moc "nemaže".

Pana doktora navštěvuji se dvěma malými syny. I navzdory jejich strachu a ne zcela jednoduché manimulaci je pan doktor velmi příjemný a trpělivý. Bez zbytečného zdržování se stoprocentně věnuje vyšetření pacienta. Mohu jen doporučit!

Pana doktora i sestricku chvalim :)) Sestricka je moc prijemna a pan doktor je velmi dobry lekar. :)

velmi dobrý doktor,nic nenechává náhodě,vždy se snaží odhalit příčinu nemoci.,

Výborný k dětem

Pokud si přijdete k panu doktorovi jen popovídat o vašich problémech tak trochu narazíte. Ale pokud chcete důkladné, pečlivé a v rámci možností ohleduplné vyšetření tak z vlastní zkušenosti vám pana doktora mohu jen doporučit. Sestřička je vstřícná a příjemná.

je to skvělí pan doktor.je zvláštní ale příjemný.chodím k němu ráda,protože vím,ža mi nic neudělal.trpím na uši.vždy mi pomohl.

U pana doktora jsem byla s nasim chlapeckem, kteremu jsou 3 roky.......bolelo ho ousko. Mela jsem veliky strach, protoze jsme jeste nikdy na ORL nebyli. Sestricka i pan doktor byli velice mily... Maly ani neplakal, pan doktor na nej byl velice hodny, vse mu vysvetlil, ukazal a navic me jeste vzali prednostne, protoze mame miminko a kojim. Takovych doktoru jako je pan dr. Chmel a sestricek by melo byt vice. Velike diky a pokud se objevi problem, tesime se na Vas. Klara + Pavlik