Jiří Bošota, gynekolog Ostrava

MUDr. Jiří Bošota

Gynekolog

63 názorů

Uložit


Adresa

Českobratrská, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
63 názorů

M
Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k panu doktorovi řadu let a jsem s ním velmi spokojená.
Dokáže se věnovat i problémům, které přímo nesouvisí s gynekologií.
Velmi mu děkuji a dlouhodobou a skvělou péči.


J
Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem již léta velmi spokojená.
Proto jsem k němu doporučila i své dvě dcery.
Byly rovněž spokojené s jeho přístupem a hlavně s tím, že jim vše podrobně vysvětli.
Vážíme si jeho péče.


H
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý lékař a velmi milý člověk, který má ke svým pacientům profesionální přístup. Vždy vše podrobně vysvětlí a případné dotazy zodpoví. Jsem s jeho přístupem maximálně spokojena a určitě bych pana doktora doporučila jako odborníka na svém místě. Moc děkuji.


M
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem poprvé přišla na jaře tohoto roku, neboť jesm nebyla spokojena s mou paní gynekoložkou.
U pana doktora Bošota mám pocit, žemá o mé zdraví zájem a velmi se mi líbí jeho lidský přítup.
Tímto mu děkuji.


M
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodíme s mou maminkou již řadu led a jsme mu za mnohé vděčni.
Vážíme si hlavně jeho lidského přístupu a pochpení, je možné se mu svěřit i se soukromými potížemi. Všem pana doktora Bošotu doporučuji.


D
Umístění: Ordinace Jiný

Zcela skvělý a velmi příjemný. Dokáže se pacientovi zcela věnovat, zajímá jej pacientovo zdraví celkově.
Všem doporučuji.


M
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi docházím již mnoho let a proto jsem přesvědčena o tom , že jsem plně kompetentní napsat zde svůj názor. Pan doktor Bošota je naprosto úžasný člověk a odborník na svém místě, kterých je málo. Jeho přístup je vždy velmi profesionální, vstřícný a empatický.
V případě jakéhokoli zdravotního problému, který jsme spolu řešili byl jeho přístup lidský a naprosto profesionální. Vždy mi daný problém pečlivě vysvětlil, trpělivě zodpověděl všechny mé laické otázky a pochopitelně navrhl nejvhodnější řešení. V neposlední řadě musím říct, že byl také u porodu mého syna, který nebyl nijak jednoduchý a jsem přesvědčena o tom, že nebýt pana doktora tak by mohlo vše dopadnout úplně jinak. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi moc poděkovat za veškerou péči a popřát mu mnoho pracovních a osobních úspěchů.
Musím pochopitelně také zmínit jeho úúúžasnou sestřičku, kterou mám moc ráda, protože je zlatá. Ordinaci pana doktora Bošoty mohu všem ženám jen vřele doporučit.


D
Ověřeny pacient

Další nespokojená pacientka.
k tomuto rádoby lékaři chodím už 5 a půl let. přešla jsem k němu k vůli 2 zamlklým potratům před těmi léty pro lepší péči. to, že jsem si připlatila mi v té době nevadilo. přišlo mi, že tehdy v 1. podařeném těhotenství mi těch testů oproti standartu udělal víc. na informace byl skoupý vždy, pravdu musel mít taky vždy jen on i když jsem měla na jisté potíže v tom těhotenství i papíry z nemocnice, že to tak není, ale řekla jsem si tehdy, že budiž, jsou to maličkosti a pak už šlo vše dobře. vadilo mi akorát, že mě u sebe držel až do 40.tt, prt bych šla do porodnice na kontroly ráda dříve, abych si tam zvykla. pak jsem to 3 a půl roku neřešila, prt jsem neměla problémy a šla jsem jen 1x za rok na prohlídku i když musím říct s vnitřní nechutí ani nevím proč.
a nyní jsem na konci 2. těhotenství a musím říct, že to chování jaké bylo tehdy se opravdu 100x znásobilo, čím je starší tím je to asi horší a jsem nespokojená absolutně se vším. znovu jsem si připlatila a testy navíc žádné, jen ty ultrazvuky jak už tady psaly, dokonce na některé povinné i zapomněl a dělal je až později a tím zadrbal pár věcí takže jsem se až 6. týdnů před koncem dozvěděla, že mám rizikové a ještě ani nepřiznal chybu a vztekal se že o nic vážného nejde, že si dovolím se na něco zeptat a nesouhlasit s ním, prt odborník je prý tady on a to asi byl, ale kde jsou ty časy a přístup k pacientce opravdu jako před 30lety. takže opravdu lituju, že jsem si nenašla někoho jiného už na začátku, prt těch 6 týdnů je pro mě teď psychicky peklo, ale už jsem neměla sílu na konci přecházet jinam a doklepala jsem to až na kontroly do porodnice v 38.tt, o které jsem si opět musela sama říct, jinak by mě u sebe držel zase až do konce jen, aby měl pravdu a dokázal mi ji, přesto, že jiní lékaři předávají do péče pacientky v mém případě už od 36.tt. a po porodu už mě určitě neuvidí, akorát jsem tak ztratila důvěru, že opravdu nevím kam, abych se cítěla dobře. takže určitě nedoporučuju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Záleží na náladě pana doktora, myslím, ale že pacientka nemůže za to, že pan doktor je unavený a nebo, že se špatně vyspal.Byla jsem spokojená do doby než jsem byla těhotná a on mi nabízel nadstandartní péči v těh.za 3000, na otázku co v tom je mi bylo zděleno ultrazvuk při každé návštěvě, jinak prý mám nárok na 3 v těhotenství ( myslím, že ultrazvuk musí dělat pokaždé, ale budiž) dále fotografie a videa,(fotky jsem mohla mít na každé návštěvě).má špičkovou techniku to ano, ale řídí se postupy jako před 30 lety a vy se musíte v těhotenství kdy se bojíte všemožně s větou zatím co můžu určit je v pořádku, do těh.průkazu nepíše ani provedená vyšetření, takže se ani sama nemůžete podívat co Vám prováděl a jak to dopadlo. a 500 za péči v těhotenství platí každá, ovšem byla jen u něj do 20 tt, a jediné co na mě použil byl gel na ultrazvuk, takže za co těch 500 bylo ani nevím :-D říkám mu že mám křeče v břichu a že mi tvrdne tak brzo co s tím - odpověď : běžné obtíže v těhotenství... Na otázku zda dělal vyšetření a jak to dopadlo mi začal předhozovat papíry ať se přesvětčím a potom začal vyšilovat ať si najdu někoho jiného když mám pochybnosti, že je špičkový a atestovaný doktor a pokud nemám důvěru ať jdu k jinému lékaři, naštěstí jsem vyslyšela a na druhý den od něj odešla, teď chodím jinam a jsem spokojená, řekli mi ať na křeče beru magnesko a obtíže jsou rázem pryč...nepotřebuju žádný nadstandart jen chci vědět informace a průběh, což si myslím je scela normální....Souhlasím s názory "chceš péči zaplať" zřejmě jeho heslo...absolutně nedoporučuju. sestra je super dokonce náladovost pana doktora ještě snaží omlouvat, že to tak neymslí, ale myslí, že atestovaný špičkový lékař jak o sobě tvrdí a ani žádný lékař by si neměl dovolit takové chování, každý člověk je jiný a bohužel každý svůj zdravotní stav prožívá jinak...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Přesně jako tady píše řada ohlasů, tato ordinace funguje na principu "chceš péči, zaplať". Pan doktor je poměrně náladový, zažila jsem jej i usměvavého a relativně přívětivého, ale i posměvačného a bagatelizujícího pacientovy problémy. Jeho osobnost by mě však tížila ze všeho nejméně. Dvakrát jsem si u nej nechávala napsat antikoncepci, pokaždé následováno dotazem, zda mi záleží na financích. Když jsem řekla, že ne, byla mi předepsána vždy jedna z nejdražších na trhu, většinou ta, jejíž reklamní předměty zdobily doktorovu kancelář:) V 17 letech jsem tak dostala prášky, které mi způsobily zdravotní problémy, se kterými se potýkám doteď. Empatii při sdělení těchto potíží ovšem nečekejte. O profesionalitě jeho sestry ani nemluvím, její jednání v souvislosti s lékařským tajemstvím by bylo na nahlášení etické komisi. Platila jsem zde za zcela běžná vyšetření, která jsou jinde naprostým standartem a jsou navíc hrazena pojišťovnou. Abych uvedla věc na pravou míru - nevadí mi si za kvalitní služby připlatit, zde se ovšem vybírá poplatek i za čerstvý vzduch v čekárně a denní světlo k tomu. Pokud jste ovšem solventní a rádi si slušné chování ze strany sestry a jinde průměrné ošetření ze strany lékaře zakoupíte, zamiřte jistě sem. Pokud nejste, pravděpodobně se k Vám budou chovat jako k povlu. To platí i tehdy, pokud sice platíte, ale jste mladšího věku, protože to slušné zacházení podle místní etikety nevyžaduje taktéž.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti