Českobratrská, Ostrava

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem byla odeslána na ultrazvuk ve 20tt. Pan doktor vše vysvětlil, ukázal, vyšetření provedl pečlivě, věřím, že je to kvalitní doktor. Co mě ovšem od jakékoliv další návštěvy této ordinace odradilo bylo neprofesionální chování sestry, jejíž poznámky byly opravdu za hranicemi.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem Bošotou jsem dlouhodobě velmi spokojené.
Zasloužil se velmi o to, že máme dvě krásné. Děti.
Nyní pečuje i o mou dceru- i ona je s péčí spokojená.
Vážíme si jeho velmi lidského přístupu a zájmu o všechny problémy se kterými se člověk potýká.
Chceme mu touto cesot poděkovat za jeho lidský přístup a pochopení.

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k panu doktorovi řadu let a jsem s ním velmi spokojená.
Dokáže se věnovat i problémům, které přímo nesouvisí s gynekologií.
Velmi mu děkuji a dlouhodobou a skvělou péči.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem již léta velmi spokojená.
Proto jsem k němu doporučila i své dvě dcery.
Byly rovněž spokojené s jeho přístupem a hlavně s tím, že jim vše podrobně vysvětli.
Vážíme si jeho péče.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý lékař a velmi milý člověk, který má ke svým pacientům profesionální přístup. Vždy vše podrobně vysvětlí a případné dotazy zodpoví. Jsem s jeho přístupem maximálně spokojena a určitě bych pana doktora doporučila jako odborníka na svém místě. Moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem poprvé přišla na jaře tohoto roku, neboť jesm nebyla spokojena s mou paní gynekoložkou.
U pana doktora Bošota mám pocit, žemá o mé zdraví zájem a velmi se mi líbí jeho lidský přítup.
Tímto mu děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodíme s mou maminkou již řadu led a jsme mu za mnohé vděčni.
Vážíme si hlavně jeho lidského přístupu a pochpení, je možné se mu svěřit i se soukromými potížemi. Všem pana doktora Bošotu doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Zcela skvělý a velmi příjemný. Dokáže se pacientovi zcela věnovat, zajímá jej pacientovo zdraví celkově.
Všem doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi docházím již mnoho let a proto jsem přesvědčena o tom , že jsem plně kompetentní napsat zde svůj názor. Pan doktor Bošota je naprosto úžasný člověk a odborník na svém místě, kterých je málo. Jeho přístup je vždy velmi profesionální, vstřícný a empatický.
V případě jakéhokoli zdravotního problému, který jsme spolu řešili byl jeho přístup lidský a naprosto profesionální. Vždy mi daný problém pečlivě vysvětlil, trpělivě zodpověděl všechny mé laické otázky a pochopitelně navrhl nejvhodnější řešení. V neposlední řadě musím říct, že byl také u porodu mého syna, který nebyl nijak jednoduchý a jsem přesvědčena o tom, že nebýt pana doktora tak by mohlo vše dopadnout úplně jinak. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi moc poděkovat za veškerou péči a popřát mu mnoho pracovních a osobních úspěchů.
Musím pochopitelně také zmínit jeho úúúžasnou sestřičku, kterou mám moc ráda, protože je zlatá. Ordinaci pana doktora Bošoty mohu všem ženám jen vřele doporučit.

Další nespokojená pacientka.
k tomuto rádoby lékaři chodím už 5 a půl let. přešla jsem k němu k vůli 2 zamlklým potratům před těmi léty pro lepší péči. to, že jsem si připlatila mi v té době nevadilo. přišlo mi, že tehdy v 1. podařeném těhotenství mi těch testů oproti standartu udělal víc. na informace byl skoupý vždy, pravdu musel mít taky vždy jen on i když jsem měla na jisté potíže v tom těhotenství i papíry z nemocnice, že to tak není, ale řekla jsem si tehdy, že budiž, jsou to maličkosti a pak už šlo vše dobře. vadilo mi akorát, že mě u sebe držel až do 40.tt, prt bych šla do porodnice na kontroly ráda dříve, abych si tam zvykla. pak jsem to 3 a půl roku neřešila, prt jsem neměla problémy a šla jsem jen 1x za rok na prohlídku i když musím říct s vnitřní nechutí ani nevím proč.
a nyní jsem na konci 2. těhotenství a musím říct, že to chování jaké bylo tehdy se opravdu 100x znásobilo, čím je starší tím je to asi horší a jsem nespokojená absolutně se vším. znovu jsem si připlatila a testy navíc žádné, jen ty ultrazvuky jak už tady psaly, dokonce na některé povinné i zapomněl a dělal je až později a tím zadrbal pár věcí takže jsem se až 6. týdnů před koncem dozvěděla, že mám rizikové a ještě ani nepřiznal chybu a vztekal se že o nic vážného nejde, že si dovolím se na něco zeptat a nesouhlasit s ním, prt odborník je prý tady on a to asi byl, ale kde jsou ty časy a přístup k pacientce opravdu jako před 30lety. takže opravdu lituju, že jsem si nenašla někoho jiného už na začátku, prt těch 6 týdnů je pro mě teď psychicky peklo, ale už jsem neměla sílu na konci přecházet jinam a doklepala jsem to až na kontroly do porodnice v 38.tt, o které jsem si opět musela sama říct, jinak by mě u sebe držel zase až do konce jen, aby měl pravdu a dokázal mi ji, přesto, že jiní lékaři předávají do péče pacientky v mém případě už od 36.tt. a po porodu už mě určitě neuvidí, akorát jsem tak ztratila důvěru, že opravdu nevím kam, abych se cítěla dobře. takže určitě nedoporučuju.