MUDr. Jindřich Prokop

Uložit

Chirurg Více

12 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař chirurgie
Raisova 11/903, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Jedná se o špičkového, zkušeného lékaře. Za posledních 15 let vždy vyřešil
vše k mé naprosté spokojenosti, včetně podrobného vysvětlení problému, se kterým jsem za ním přišel. Navíc si poradil s tím, co v nemocnici byl problém. Vřele doporučuji všem, kteří v rámci jeho specializace potřebují pomoc.

S
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️

K
Ověřený profil

tento Pan Doktor je člověk na svém místě.Osobní zkušenost má i mého manžela je jen a jen pozitivní.Jako první lékař má lidský postoj k nemoci mého muže,neštítí se ho.Manžel má angiokeratom pravého bérce od narození a až tento lékař jako první v životě měl a má důvěru manžela,a dokonce ho i osobně operoval.Ne vždy může člověk říct že jde k lékaři rád,a že se nebojí.U tohoto lékaře máte ale jistotu že pokud se k němu budete muset vrátit,tak vždy jen a jen s důvěrou a beze strachu.Velčovská Kateřina s manželem.


M
Ověřený profil

V roce 1998 mi operoval krční páteř.Po 10 dnech jsem odcházel z FN-O.Poruby jak znovu narozen.Všem ho doporučuji.Martinák Ant.


H

Odborník na svém místě!


lepší jak nějaký Wostrý na poliklinice:)
měl sem problémy s kolenem a ten blbec mi dál ortézu na 3 týdny a stejně to nepomohlo...ale pak mi z týmu doporučily pana Prokopa a ten mi dál injekci pod koleno do svalu a bylo dobře,sice sem noc nespál ale za tu bolest to stálo:)


Pan doktor Prokop je profesionál, zachránil mého muže, když ho poslal do nemocnice v Bohumíně. Doporučuji


Ověřený profil

Pana doktora Prokopa jsem poznal na doporučení mého známého, který je zaměstnancem Bohumínské městské nemocnice, kam mj. pan doktor dochází ordinovat na chirurgickou pohotovost. Je to velice vstřícný, hodný a citlivý pan doktor. Upřímně já osobně se bojím chirurga jak čert kříže, takže když už já řeknu a získám důvěru k chirurgovi tak to je opravdu co říct.Vřele doporučuji...Vladimír Beran


D

souhlasím, velmi kvalitní doktor, pomůže a vždy vyjde vstříc, navíc něko jako hodinové čekání v nemocnici nehrozí.


P
Ověřený profil

Pan doktor je schopen udělat velmi dobře ve své ordinaci i takové zákroky na které mne v minulosti mnohokrát hospitalizovali i na týden a více. A v této době jsem dostával ( v nemocnici )pouze mokrou plenu na zjevný hnisavý zánět uvnitř končetiny místo chirurgického zákroku. Teprve po týdnu na můj dotaz proč tam vlastně ližím nařídil tehdejší primář operaci a po dalších dvou dnech mne konečně propustili. Po zákroku pana doktora Prokopa jsem šel domů cca za 20 minut a pak dvakrát na konrolu. A dodnes jsem v pořádku. Děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti