Jindřich Hajaš, praktický lékař Brno

MUDr. Jindřich Hajaš

Praktický lékař

19 názorů

Uložit


Adresa

Lelkova 71, Brno
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům. Co mě však mrzí, že nesmyslně předepisuje antibiotika jako lentilky i v případě, že se nejedná o bakteriové onemocnění.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé alergie, nemoc

Po dnešních "návštěvách" hodnotím jednou hvězdičkou. Během ordinačních hodin byl nedostupný telefon do ordinace, zkusil jsem 6x s časovou prodlevou, nic. Počkal jsem do půl hodiny do konce ordinačních hodin pro objednané (ale jak se objednat, když nezvedáte?) a pokusil se ordinaci navštívit znovu, znovu zamčeno, žádný vzkaz, žádná dovolená, znovu nezvedá. Můžete mi vysvětlit, jak je tohle možné? Mám si teď jít na pohotovost nechat předepsat prášky na alergii a omluvit tělesnou výchovu? Nemyslím si.

A kdybych měl hodnotit ty návštěvy které se "podařily", nebo alespoň jsem se dostal dovnitř, nedal bych ani o hvězdičku víc, ale dostal bych určitě předpis na Klacid.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor je příjemný, ochotný. Vše náležitě vysvětlí, komunikace s ním je bez problémů. Sestřička velmi, velmi protivná, neochotná a nepříjemná....


J
Ověřeny pacient

Pečlivý doktor a vysvětluje, ještě před půl rokem bych mu dal 4 hvězdičky, ale:

Absolutně nezvládl boreliózu. Těsně po klíštěti léčil azitromycinem (Sumamed), což je méně účinný lék, který se nedoporučuje a měl by být nasazen jen v případě alergie na všechny léky první volby, jak mi potvrdili i na infekčním. Na infekčním se taky divili, že poté nedělal krevní testy.

Když následně došlo k rozvoji rozšířené boreliózy s neurologickými příznaky, netušil, o co jde (Což ale platí i o jiných doktorech na pohotovosti aj.), ačkoliv to jeden příznak linkoval na to klíště. Utekl jsem na infekční i bez doporučení a dobře jsem udělal, celou jeho léčbu úplně překopali.

Jak tu někdo píšete, že dojíždíte 50km, tak jakmile pan doktor zjistil, že mám adresu v Líšni, tak mi stále důrazněji připomínal, že si mám najít doktora tam, tak ať vám na to nepřijde.

Taky souhlasím s tím, že předepisuje zbytečně moc léků. Pokaždé, když jsem měl např infekci průdušek a zmínil jsem se, že i trochu bolí hlava, hned dal prášky i na tu bolest hlavy, i když jsem říkal, že je nepotřebuju.


N
Ověřeny pacient

Super doktor ve všem.Dekuji H.N.o te sestre je to pravda


N
Ověřeny pacient

Pan doktor super, ale ta fůrie sestra, to snad ani není možný, proč si tam takovou babiznu drží??


B
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala,souhlasím s názorem většiny ,že je pečlivý a vše vysvětlí .Také doporučuji všem.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor je pozorný, milý, pečlivý a profesionální. Vždy se pečlivě ptá a pacienta vyslechne. Snaží se stále vzdělávat. Má vysoký morální kredit. Vážím si ho.


Dojíždím za panem doktorem 54 km. Vždy jsem se setkala s naprosto profesionálním přístupem. Pečlivý a ochotný vždy vše důkladně vysvětlit. Jeho přístup k pacientům je velice příjemný. Doporučuji.


I po přestěhování za ním dojíždím přes půl Brna, jak je to výborný doktor :)) Nikdy nic nezanedbá, je důsledný, naprosto se mu dá věřit. . Mohu jen d o p o r u č i t !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti