Praktický lékař pro dospělé
Lelkova 71, Brno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Hajaš mi vždy pomohl! Nejednou se zdravotním problémem který nedokázalo řešit, natož vyléčit , několik specialistú ! Vždy jedná rychle, nic nezanedbá, vyslechne a vše mi srozumitelně vysvětlí. Chová se velmi lidsky, nikdy me neodbyl . Jsem ráda že takového PANA doktora v Jundrově máme.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům. Co mě však mrzí, že nesmyslně předepisuje antibiotika jako lentilky i v případě, že se nejedná o bakteriové onemocnění.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé alergie, nemoc

Po dnešních "návštěvách" hodnotím jednou hvězdičkou. Během ordinačních hodin byl nedostupný telefon do ordinace, zkusil jsem 6x s časovou prodlevou, nic. Počkal jsem do půl hodiny do konce ordinačních hodin pro objednané (ale jak se objednat, když nezvedáte?) a pokusil se ordinaci navštívit znovu, znovu zamčeno, žádný vzkaz, žádná dovolená, znovu nezvedá. Můžete mi vysvětlit, jak je tohle možné? Mám si teď jít na pohotovost nechat předepsat prášky na alergii a omluvit tělesnou výchovu? Nemyslím si.

A kdybych měl hodnotit ty návštěvy které se "podařily", nebo alespoň jsem se dostal dovnitř, nedal bych ani o hvězdičku víc, ale dostal bych určitě předpis na Klacid.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor je příjemný, ochotný. Vše náležitě vysvětlí, komunikace s ním je bez problémů. Sestřička velmi, velmi protivná, neochotná a nepříjemná....

Pečlivý doktor a vysvětluje, ještě před půl rokem bych mu dal 4 hvězdičky, ale:

Absolutně nezvládl boreliózu. Těsně po klíštěti léčil azitromycinem (Sumamed), což je méně účinný lék, který se nedoporučuje a měl by být nasazen jen v případě alergie na všechny léky první volby, jak mi potvrdili i na infekčním. Na infekčním se taky divili, že poté nedělal krevní testy.

Když následně došlo k rozvoji rozšířené boreliózy s neurologickými příznaky, netušil, o co jde (Což ale platí i o jiných doktorech na pohotovosti aj.), ačkoliv to jeden příznak linkoval na to klíště. Utekl jsem na infekční i bez doporučení a dobře jsem udělal, celou jeho léčbu úplně překopali.

Jak tu někdo píšete, že dojíždíte 50km, tak jakmile pan doktor zjistil, že mám adresu v Líšni, tak mi stále důrazněji připomínal, že si mám najít doktora tam, tak ať vám na to nepřijde.

Taky souhlasím s tím, že předepisuje zbytečně moc léků. Pokaždé, když jsem měl např infekci průdušek a zmínil jsem se, že i trochu bolí hlava, hned dal prášky i na tu bolest hlavy, i když jsem říkal, že je nepotřebuju.

Super doktor ve všem.Dekuji H.N.o te sestre je to pravda

Pan doktor super, ale ta fůrie sestra, to snad ani není možný, proč si tam takovou babiznu drží??

Nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala,souhlasím s názorem většiny ,že je pečlivý a vše vysvětlí .Také doporučuji všem.

Pan doktor je pozorný, milý, pečlivý a profesionální. Vždy se pečlivě ptá a pacienta vyslechne. Snaží se stále vzdělávat. Má vysoký morální kredit. Vážím si ho.

Dojíždím za panem doktorem 54 km. Vždy jsem se setkala s naprosto profesionálním přístupem. Pečlivý a ochotný vždy vše důkladně vysvětlit. Jeho přístup k pacientům je velice příjemný. Doporučuji.