1. kontakt s klientem

Individuální psychoterapie • 700 Kč +3 Více

První konzultační hodina - 50 minut

Rodinná psychoterapie • 1 000 Kč

Skupinová psychoterapie • 350 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

700 Kč

1 000 Kč

350 Kč

Psycholog Praha

Současný svět a doba, ve které žijeme, přináší sebou i celou řadu situací, které nám narušují to, co je pro lidskou bytost podstatné – vlastní vyrovna...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psycholog Praha Běžný termín

Pomoc paní Medenčevič jsem vyhledala po narození svého prvního syna, kdy jsem se nedokázala adaptovat na roli matky a manželky. Paní terapeutka mi velmi pomohla. Je pevná, nastavuje jasné hranice, někdy to je nepříjemné, ale s odstupem času je to účinné a inspirativní v budování si svých vlastních hranic. Doporučuji její služby.

Umístění: Psycholog Praha Jiný

hrozné, vůbec nepomohla. velice neprofesionální psychoterapeutka.

Umístění: Psycholog Praha individuální psychoterapie

Způsob terapie mi nevyhovoval, nepřišla mi nijak vedená. Měla jsem pořád jen něco povídat víceméně o čemkoli, což můžu dělat i zadarmo u kamarádky. Byla jsem asi na 7 sezeních, a nikam to nevedlo. Když jsem se na něco ptala, tak odpověď většinou byla "to musíte vědět vy", když jsem chtěla ukázat nějakou domácí práci, tak přišla otázka "a je to důležité, abych to viděla?"
Věřím že paní Medencevic je odborník, ale moc jsme si nesedly, působila na mě jako že jí nejsem moc sympatická, ale nechce mi to říct na férovku. Jo, a když jsem chtěla něco poradit, tak přišla přednáška, že toto je TERAPIE, a tam se nedávají rady, a jestli teda chci chodit na terapii nebo ne. Věřím že někomu to může vyhovovat, mně to moc nesedlo, představovala bych si, že by to mohlo někam směřovat, ale 7. sezení bylo skoro stejné jako 2.

Umístění: Psycholog Praha individuální psychoterapie

Způsob komunikace a zpětné vazby mi vyhovoval. Prostředí příjemné a celkový přístup p. doktorky byl v pohodě. Pomohla mně nastavit -změnit-uvažování o sobě a okolí, mé hodnotící uvažování mě drtilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí a milý a profesionální přístup.

Paní Jasenka mi pomohla pochopit problém z druhé strany.
Má terapie netrvala dlouho, nebyla jsem nikterak tlačena do dalších návštěv.