CLINTERAP s.r.o.
Počernická 16/1427, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: CLINTERAP s.r.o. Jiný

Souhlasím s již uvedenými negativními názory, pan doktor se pouze zeptá jak se mám, odpověď ho nezajímá, podle zprávy mi zřejmě ani nerozumí. Pokaždé jsem měla pocit, že ani neví kdo jsem a s jakými problémy k němu chodím, neprostudoval si moje záznamy. Klinika Clinterap moji žádost o jiného lékaře odmítla řešit a doporučila mi, abych šla jinam.

Jediná komunikace s doktorem je že se zeptá jak se člověk cítí a podle toho rozhodne o termínu další kontroly, při odpovědi dobře je kontrola za měsíc a při odpovědi špatně je za 14 dní a při příští kontrole se otázka opakuje. Absolutně nechápu proč sestra několikrát volala jestli bych nemohl v den objednání několik desítek minut před objednanou kontrolou přijít dříve, aby mi následně vyčetla že jsem jí nebral telefon. Vysvětlil jsem že nemohu brát telefon když řídím auto a i kdybych ten telefon vzal tak bych nemohl zrychlit a přijít dříve, když jsem právě na cestě k nim. Déle je člověk u sestry a objednává se na další kontrolu než u doktora v ordinaci. Čekárna není čekárna ale malá chodba kde jde špatně projít když už tam někdo sedí. Hodně špatná zkušenost.

Umístění: CLINTERAP s.r.o. Jiný

Jsem mladá žena z Ukrajiny, je mi 23 let, mám ptsd a depresivní poruchu.
Poté, co mi doktor Yaroslav Uzhiyalo předepsal nové léky, se můj stav za půl roku zlepšil.
Mám bohaté zkušenosti s jednáním s psychiatry a psychoterapeuty, sama se této oblasti věnuji již 2 roky a mohu říci, že pan doktor je dobrý, jemný a do své práce zapojený.

Je to tak jak píšou předchozí pacienti, řeknete problém, dostanete léky a kontrola za měsíc. ALE taky mi dal žádanku na terapii a kontakty na psychologie v okolí. Je to takový odrazový můstek, mám zkušenost s jiným psychiatrem, kde to chodilo stejně. A objednal mě jako nového pacienta už za pár dní což je veliké plus.

Neochotný doktor, naprosto neempaticky, není mu rozumět, jakmile berete neurol byť jen dočasně, tak jste závislý a odešle Vás na adiktologii. Nepříjemný, odměřený, komunikace odmerena, nemá zájem o komunikaci. Rozhodně tohoto doktora nedoporučují.

Četla jsem na internetu různé názory a došla jsem k tomuto. Za mě spokojenost. Je potřeba uvědomit si, že psychiatr není psycholog. Proto nelze očekávat dlouhé vysedávání, podrobné probírání pocitů a podobně. Psychiatr předepisuje léky, nedělá psychoterapii. Psychiatrie je složité odvětví, lékař nikdy nevidí přímo do duše, musí se spoléhat na to, co mu pacient řekne.

Pan doktor mě vyslechl, změnil léčbu a objednal mě na další kontrolu. Ptal se mě i na otázky a zodpověděl to, co jsem chtěla vědět. Pan doktor je sice cizinec, ale lze se velmi dobře dorozumět, česky umí dobře. Nelze od psychiatrie očekávat zázraky. Léčit duši je hodně těžké a najít léčbu může trvat dost dlouho.

Umístění: CLINTERAP s.r.o. Ochranná psychiatrická ambulantní léčba.

MUDr.Uziallo není lékař na svém místě,buď je mu vše již jedno a vzdal to, nebo nerozumí své práci.Pacient opět jede ve všech závislostech a je to na něm znát,problémy se zaměstnáním, chování, zjev, asociální chování, předepsané léky nebere, rozškrábaný obličej a další části těla, rozšířené zorničky.Jediný kdo toto nevidí je pan psychiatr.Návštěva u lékaře: Jak se vede?Dobře, dobře...Napíšeme léky a uvidíme se za měsíc.Tak se mějte. Tak probíhá nařízená ochranná ambulantní léčba u tohoto lékaře.

Umístění: CLINTERAP s.r.o. hodnocení duševního stavu

Dobrý den, na panu Dr. je vidět všeobecný rozhled a léta praxe. Vysoká dávka empatie. Každopádně to není lékař na baterky jako většina psychiatrů. Vřele doporučuji. S pozdravem Martin Růžička.