Ordinace odborného lékaře ORL
Dukelských hrdinů 33/691, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře ORL Jiný

Velmi přívětivé prostředí, s odborně zdatnou, vřelou a přátelskou lékařkou, která pacientovi věnuje dostatek času.

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik a navíc, ošetřuje tak citlivě a jemně, že se člověk nemusí návštěvy v ordinaci obávat. Také sestřička je laskavá a vstřícná. Mohu jen vřele doporučit.
MUDr. Jarmila Dohnalová.

Absolutně nedoporučuji. Paní doktorka není člověk na svém místě. Je schopná předepsat léky, o kterých ví, že je je na ně pacient alergický. Nedostatečná péče.

Paní doktorka je perfektní! Vždy pomůže, je velmi šetrná a milá. Vřele každému doporučuji..!!

V prvé řade jsou paní doktorka i její setřička velmi milé dámy. Paní doktorka se velmi důsledně věnuje léčbě, její vyšetření jsou šetrná a bezbolestná. Vždy vše vysvětlí. Chodím k ní už řadu let a vždy mě pořádně vyléčila a to tak, že se mi neustálé záněty dutin, na které jsem trpěla od dětství, přestaly vracet. Paní doktorka je specialista na svém místě, kterého mohu jen doporučit.