Praktický zubní lékař
Náměstí 202, Vracov

Sice je mi zatím jen 13, ale každá návštěva u tohoto lékaře je naprosto k ničemu. Prostředí je příjemné, hudba se také dá, ale neschopnost tohoto lékaře.... Nedávno jsem byl na kontrole, měl jsem veliký kaz přes celou pusu, nevšiml si toho a raději mi zkontroloval zub který jsem měl v pohodě. Jednou mi dal do zubu blombu, která mi začala po pár dnech hnisat a pořád bolela. Myslel jsem, že ta bolest přejde, také přešla po pár dnech, ale blomba mi zahnisala. "Slabý" dávám jen kvůli dobrému prostředí a hudbě.

Já jsem odešla od pana doktora ze stejných důvodů, které jsou tu uvedeny. Nejprve mi nechal zaplatit zákrok,který spadal do úhrady zdravotní pojišťovny v rámci preventivní prohlídky. Jelikož jsem si nebyla jistá, co přesně je v úhradě, zákrok jsem zaplatila. Samozřejmě žádný doklad, ale to je moje blbost. Když jsem později tuto věc reklamovala, pan doktor byl velmi nepříjemný a hrubý a tvrdil,že pojišťovna mu tento zákrok prostě neplatí, ačkoli všem ostatním ano, jak jsem zjistila. Pak jsem si nechala zaslat výpis z pojišťovny, kde si pan doktor vykázal sedm ošetření ročně (byla jsem tam asi jednou), z toho pokaždé nová plomba (musela bych mít zuby jako řešeto). Nutno dodat, že VZP se k tomu postavila také "hrdinsky" a vše vyhodnotila jako administrativní chybu - něco v tom smyslu, že se pan doktor ten rok ve vykazování 7x překlepl u mého RČ. Jinak je pravda, že pokud nemáte připomínky nebo nevhodné dotazy, pan doktor je velmi příjemný a milý.

Výborný, trpělivý zubař, který se vzdělává v moderních metodách, určitě doporučuji.

Děkuji za názory na této diskuzi. Objednal jsem si pro jistotu kód od své zdravotní pojišťovny pro vstup do e-systému a nestačím se divit. K zubaři chodím jednou ročně, protože se o své zuby starám a za poslení 4 roky tam mám více než 12 návštěv. Dokonce i vrtání zubu, které jsem u něj nikdy nepodstoupil.

DOPORUČUJI všem pacientům pana Zapletala aby si taktéž zkontrolovali výpis od své zdravotní pojišťovny.

Jinak se s názory na této diskuzi neztotožňuji. Doktor je pečlivý, obtížné trhání zubu zvládl a sestřičky má usměvavé. Taky má krásnou novou ordinaci v Kyjově, kterou si samozřejmě může dovolit když léčí pacienty a fakturuje si je i když k němu dané dny nechodí :)

spokojeny lepsi nez ten vedle

To je pravda, že má málo pacientů, vedlejší zubař má plno a nové pacienty nepřibírá, navíc ordinuje i odpoledne. k Zapletalovi se odpoledne objednat nemůžete, protože tam po obědě už není.

Jeden z nejlepších zubních lékařů na okrese Hodonín. Nejen vysoká preciznost, vstřícnost a ochota cokoliv vysvětlit, ale také lidský přístup, citlivost, báječná atmosféra (člověk se prostě nebojí k zubaři jít, ba co více, těší se k němu) a mnohé další.
Jsem s ním velmi spokojena a rozhodně bych neměnila!
A jen malý dovětek k těm negativním komentářům: Pokud by byl tak špatný, jak ho popisujete, nemyslíte, že by měl nouzi o pacienty? Neboť pokud vím, hned vedle něj sídlí jiný zubní lékař. Ten by měl mít tedy podle vás narváno, přitom je tomu přesně naopak :-)

Tedy: VŘELE DOPORUČUJI!!!

Vždy jsem byla s ošetřením spokojená. Používá moderní metody, je super.

Byl jsem velmi spokojen.

Výborný zubař, doporučuji!!!!!