Samostatná ordinace diabetologa
Zenklova 39/1545, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Dnes 28,6,2011, jsem byl lékaře Jaroslava kalivody,a jsem nad míru spokojen.Vše vysvětlil a bez nějakých nařážek a připomínek.Jsem dost už nemocný dialyzován a připraven na transplantaci.Pan doktor mně připravil na nejhorší co může nastat,dostal jsem i glukometr a nahradní proužky.
Jak psala paní že jí stale káral zdůvodu vyšší váhy,asi vědeěl proč.
Nemohu si stěžovat,jesm spokojen.

Lékař s přehledem,znalostmi a kulturními zájmy.

Mohu,po změně lékaře,porovnat doktora Kalivodu objektivně s jeho kolegy.U něj jsem musela poslouchat stále narážky na mou váhu,"špatné"hodnoty cukru a tlaku,zakazoval mi všechno.S uštěpačným výrazem mi vyhrožoval amputací,mrtvicí,dialýzou.Vždy nadělal hromadu řečí před každým zvýšením dávky léků.
Ale nyní,u paní doktorky, mám cukr stejný jako dřív u něj-kolem 8-a najednou to není tak strašné,ani vážit se nemusím,na kontroly nemusím tak často.
Za celý život jsem platila daně,na léky jsem si nastřádala, z našich peněz pan doktor vystudoval.A navíc,jak jsem se doslechla,máme právo na léčbu nejlepšími léky-a ne že nám bude zakazovat sladkosti.Sám by si měl tu svou "dietu"vyzkoušet!

neochota a velmi laxní přístup

Když už chcete na někoho psát hodnocení, pak hlavně nelžete. Tolik zášti v tak malém příspěvku? Schován za anonymní jméno mohu kydat beztrestně na kohokoli cokoli. Nic více nic méně.