Adresa

Belgická 23, Praha
Soukromá psychologická praxe (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádejte o spuštení online kalendáře
Hotovost
724 05.....

Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

Vzdělání, výcviky, kompetence: Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze, Arteterapii v Č. Buděj...

Více

Léčené nemoci

 • emocionální krize
 • stres
 • emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Psychoterapeutická fakulta v Praze
 • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
 • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Ze své zkušenosti, která byla více než výborná, doporučuji pana doktora Chrášťanského každému, kdo se ztratil, neví jak dál nebo se chce vyznat sám v sobě, jako já. Děkuji za podporu a pomoc, která mi byla poskytnuta, když jsem ji nejvíce potřebovala.


T
Ověřeny pacient

Vrele pána doktora Chrášťanského každému odporúčam. Je to veľmi príjemný a pokojný človek a skvelý profesionál. Kontaktoval som ho na základe odporúčania a bol som nadmieru spokojný. Hľadal som pomoc a radu v pretrvávajúcom ťažkom obodobí a Jaromír mi pomohol pohnúť sa vpred. Vďaka jeho telentu načúvať srdcom a schopnosti odhaliť ten skutočný problém sa mi podarilo zistiť o sebe množstvo dôležitých informácií a skrytých citov, prežitkov a blokov. Bola to skvelá cesta sebapoznávania a Jaromír bol ten najlepší sprievodca.


I
Ověřeny pacient

Pan Chrášťanský na mě působil velmi profesionálně, ale uvolněně a přátelsky. Ihned mi "sednul" a poměrně rychle pomohl zvládnout důležité životní období, kdy jsem se potřeboval zorientovat sám v sobě a ve svých pocitech. Z několika sezení si odnáším dobrý pocit a rád ho doporučím zde i všem mým přátelům v těžké situaci. Pane Chrášťanský, velmi děkuji!


P
Ověřeny pacient

Díky Jaromírovi jsem lépe porozuměl svému životu, naučil jsem se řešit obtížné situace a lépe chápat své problémy. Pomohl mi k velké pozitivní změně. Doporučuji ho všem, kteří se v životě ztratili a často cítí zmatek a nejistotu.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor mi pomohl uvědomit si sebe samu a pojmenovat problém, který jsem měla.Velmi mě pomohl a za to mu patří mé děkuji. Doporučuji vřele! Helena


K
Ověřeny pacient

Pan Chrášťanský je profesionální psycholog, který umí vyřešit jakýkoliv problém. Jako zázrakem se moje problémy během pěti setkání téměř vyřešily díky efektivním postupům. Dokázal jsem si uvědomit sebe samotného a naslouchat své duši, mockrát děkuji! :-)


B
Ověřeny pacient

Byla jsem na hranici svých psychických a fyziologických sil, snad poprvé jsem otevřeně požádala o pomoc a chci moc poděkovat Jaromírovi, že jsem měla možnost své nejhlubší bolesti svěřit, otevřeně je prožít, že jsem to všechno před ním dokázala vyslovit, dostat se do všemožných koutů své duše a dostalo se mi ošetření, které jsem potřebovala. Přístup Jaromíra, jeho komentáře, jsou stále "živé" a i po ukončení krizové intervence inspirující pro další seberozvoj.


P
Ověřeny pacient

Jaromír mě provedl těžším obdobím a poskytl mi neocenitelnou zpětnou vazbu a přitom i citlivou a empatickou oporu. Pomohl mi uvědomit si víc své vlastní skutečné potřeby bez ohledu na požadavky okolí a společnosti a podpořil mě v tom, je následovat. I když vlastní rozhodnutí za Vás samozřejmě neudělá, pomůže Vám se zorientovat v našem zrádném a někdy trochu zacykleném myšlení:-)


A
Ověřeny pacient

Pana doktora Chrášťanského všem vřele doporučuji. Je trpělivý a empatický, dokáže člověka dovést k podstatě věci pomocí dobře kladených otázek. Pomohl mi oprostit se od nátlaku okolí a uvědomit si tak, co je pro mě důležité a jakou cestou se vydat. Děkuji.


J
Ověřeny pacient

Má terapie s Jaromírem se završila. Byl to dobrý (i když smutný) konec. Stojím teď pevně na zemi, s jasným záměrem. Mám dost síly, odvahy, důvěry i nadšení sama pokračovat na cestě k větší otevřenosti, k pozornějšímu kontaktu. Někde na začátku téhle cesty jsem se cítila jako „vlk, co se dívá z houští“, jako „vetřelec v tomto světě“… Prošla jsem hlubokou vnitřní proměnou. Ráda bych i zde vyjádřila velikou vděčnost za celý ten proces a děkuji Jaromírovi za to, jak k němu přispěl. Chtěla bych podpořit všechny, kdo třeba váhají, pochybují, přešlapují na místě (jako kdysi já), v rozhodnutí udělat první krok k sobě samému a tedy i k druhým. Stojí to za to.


Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá psychologická praxe

Velmi citlivý a odborný přístup, velmi příjemné místo. Pan PhDr. Chráštanský mi velmi pomohl se lépe vyznat sám v sobě a i v určitých životních situacích. Určitě doporučuji.


V
Ověřeny pacient

Význam terapie vedené PhDr. Chrášťanským se mi těžko formuluje byť jen v hlavě, pro mne osobně je nedozírný v tom nejlepším smyslu slova!!!
Pokud hledáte bezpečné,přívětivé i na oko příjemné místo, kde Vám naslouchající, vstřícný profesionál pomůže- troufám si tvrdit, s čímkoliv ve své mysli přicházíte, pak se rozhodně obraťte na PhDr. Jaromíra Chrášťanského.
Při vzpomínce na spolupráci s panem doktorem mě vždy zahřeje u srdce....a to je za mě TOP doporučení jakého jsem schopná :)


I
Ověřeny pacient

K Jaromírovi mě přivedl zásadní zvrat v osobním životě. Nevěděla jsem, co dělám špatně a potřebovala jsem se zorientovat v tom, co se kolem mě dělo. Tuto recenzi píši proto, že než jsem se k němu objednala, zajímalo mě, co o něm lidé píší a jaké jsou jejich zkušenosti. Za mě ho vnímám jako velmi schopného terapeuta. Chodím k němu již rok a výsledy jsou velmi dobré. Ukázal mi, že své mechanismy, které mám v životě automaticky nastavené, aby mě chránily, mi spíše ubližují a že se s tím dá něco dělat... osobně jsem velmi ráda, že jsem se před rokem rozhodla k němu objednat...


K
Ověřeny pacient

K Jaromírovi jsem začala chodit na terapii, protože jsem potřebovala změnit práci, kde jsem se dlouhodobě necítila dobře. Měla jsem ale mnoho zábran a důvodů, proč to vlastně nejde, a tak jsem se neustále točila v kruhu. V terapii jsem dostala prostor vyjádřit své obavy, úzkost, ale i očekávání. Jaromír byl vždy velmi trpělivý, empatický a vstřícný. Zároveň nijak nehodnotil, nepotřeboval spoustu velkých slov, ale citlivě a věcně reflektoval to podstatné, co mi třeba unikalo. Že bych chtěla změnit zaměstnání, jsem věděla několik let, od zahájení terapie do nástupu do nové práce to trvalo 4 měsíce. Co víc si přát?! :-) Všem, kteří hledají a váhají, směle doporučuji!!!


M
Ověřeny pacient

Jaromír mi pomohl najít víru v sám sebe, co umím, co cítím.
Na počátku pro mě byla výraznou překážkou přímá platba, ale jsem rád, že jsem vytrval. Pokud je totiž něco velmi kvalitního, má to taky svou cenu. Před ním jsem chodil na terapie na pojišťovnu skoro 10 let, ale měl jsem pocit, že už se točím v kruhu.
Jaromír je velmi empatický člověk, vždy poskytující zajímavou zpětnou vazbu, rozhodně ne "instantní". Naše vzájemná spolupráce nebyla jen na pár sezení, vlastně skoro 3 roky, a na 1.sezení přicházela a z posledního sezení odcházela stejná osoba, ale úplně jiná osobnost. Ono je totiž lepší zkusit přeplavat řeku, občas si třeba i loknout, než neustále přešlapovat na břehu, který mi sice nevyhovuje, ale je "bezpečný".


H
Ověřeny pacient

Pan doktor mi v současné době velmi pomáhá. Dlouhá léta jsem se trápila nad problémy, které vlastně ani někdy nebyly. Začít chodit na terapie bylo jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě a volba
terapeuta byla dokonalá. Pan doktor je profesionál, rozhodně doporučuji. Hana


Ověřeny pacient

Pan doktor Chrášťanský je odborník na svém místě. Inteligentní, ale hlavně přátelský a empatický. Dokáže člověka rychle analyzovat, ale nechává pacienta, ať si na všechna důležitá zjištění přijde sám (byť se snaží nasměrovávat). Všem, kteří váhají, můžu dát svoje plné doporučení. Jaromír Vám může pomoci odhalit příčiny svého utrpení a zlepšit kvalitu života, stačí jen trochu otevřenosti a upřímnosti, hlavně sám k sobě.


U
Ověřeny pacient

Pan doktor mi opravdu hodne pomohl. Pojmenoval problem, ktery jsem mela a diky tomu jsem se mohla zamerit tim spravnym smerem. I kdyz jsem pred kazdou navstevou nevedela, co mu vlastne budu povidat, vzdy polozil ty spravne otazky a ja mluvila a mluvila.. :) Doporucuji kazdemu, kdo se hleda a nevi jak v zivote dal.


L
Ověřeny pacient

Jaromír má velmi dobré teoretické zázemí v podobě Gestalt-terapie, tedy z území mezi psychologií a filozofií; jeho přístup je nedogmatický a metody velmi volné. Drží se ale důležité zásady, že hnací silou terapie není teorie, nýbrž vztah. To jsem zjistila už na prvním sezení. A protože pro mě proces terapie není nikdy ukončen, stejně jako dobrý vztah, budu se chtít k Jaromírovi stále vracet. Lenka


V
Ověřeny pacient

Pan Chrášťanský mi velice pomohl v sebepoznání. Skvělý přístup, opravdový profesionál, rozhodně doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Vzdělání, výcviky, kompetence: Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze, Arteterapii v Č. Buděj...

Více

Léčené nemoci

 • emocionální krize
 • stres
 • emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Psychoterapeutická fakulta v Praze
 • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
 • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

Specializace

 • klinická psychologie
 • psychoterapie

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina