Praktický lékař pro dospělé
Vrchlického 802/11, Liberec

MUDr. Žatecká ukončila praxi.

Můj manžel byl velmi těžce nemocný a v posledním stadiu jeho nemoci jsem s p.Žateckou,bohužel,často přišla do styku.
Očekávala jsem od ní pomoc a pochopení,ale nechtělo se jí plnit ani základní povinnosti praktického lékaře.
Po svých velmi negativních zkušenostech s touto "lékařkou" nepochopím,že jsou ještě pacienti,kteří stojí o její služby.
V záležitostech mého manžela se neosvědčila ani jako dispečer pro rozepisování sanitky k návštěvám onkologie.
Je to již rok,co manžel zemřel,ale nepěkné zážitky z její ordinace mám dosud v živé paměti.
Nevím,jestli v současné době ještě ordinuje,ale její služby nikomu v žádném případě NEDOPORUČUJI.
Marcela Habelová

Odešla jsem od ní a nikdy jsem ani na okamžik nelitovala. Stále řešila staré nálezy, co je nového ji nezajímalo. V lékárně jsem se dozvěděla, že lék se už nevyrábí, tak znova za doktorkou, čekat hodinu, než dá nový recept. Pořád jsem nevěděla, jestli mám změnit lékařku. Ano, dnes vím, že měla, a určitě dřív. Nikdy není pozdě na změnu. Hlavně když jde o zdraví a o život!

Pani doktorka je v soucasne dobe bez sestry, takze 1 pacient = 20-40 min v ordinaci. I kdyz prijdete do temer prazdne cekarny, kde mate pred sebou 3 lidi, muzete do prace prijit, klidne o 2 hodiny dele. Je to fakt straslive, kor kdyz si jdete vyzvednout jen leky.

Pred 4 lety jsem menila detskou lekarku za svou stavajici doktorku Zateckou. Musim rict, ze uz pri prvni preventivce jsem mela dost neprijemny pocit. Pani doktorce vypadavaly z hlavy myslenky a casto se opakovala. Zhruba po roce jsem u ni byla prvne s anginou, dostala jsem predepsane neexistujici antibiotika, resp. jinou formu, ktera uz se leta nevyrabi. S lekarnikem jsem se domluvila, ale musela jsem podepsat papir, ze si je beru na vlastni riziko. K memu udivu antibiotika nezabrala a az na dalsi kontrole se pani doktorka udivila, ze mi napsala prilis slabe. Napsala mi tedy jine, neprimerene silne. Rozhodila mi organismus natolik, ze jsem stezi stala na nohach i po nekolika tydnech. Od te doby jsem tam nesla a vzdy, kdyz je mi nedobre, resim to na pohotovosti. Moje zdravi mi za 90Kc stoji. Rada, bych si lekarku zmenila, ale kazdy slusny lekar, ktery nema reputaci reznickeho psa, proste nove pacienty neprijima. Velmi by me zajimalo, jestli pani lekarka hodla i ve svych 75ti letech s pokrocilou fazi sklerozy nadale ordinovat a mucit pacienty vlastni nerozvaznosti nebo konecne pochopi, kde je jeji misto a prestane si hrat na neco, co uz davno neni.

Paní Dr.tak "dlouho" vyplňovala" synovu kontrolu o Plný invalidní důchod,který kvůli závažné diagnoze pobírá,až prošvihla termín a syn byl 4 měsíce bez peněz,nebýt nás doma umřel by hlady...protože ani socialku to nezajímalo,počítají se 3 měsíce zpět na nárok a to měl ještě ID =plný.Nejsme tmavé pleti,tak jmse to museli přežít,těžce ,ale přeci,jen kvuli laxnosti lékažky Žatecké.

Tak proč nechodíte jinam
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Jsem dcera, která pohřbila před pár dny maminku. Jsem přesvědčena, že naprosto zbytečně. Na jaře 2008 si moje maminka při běžné prohlídce postěžovala této doktorce, že cítí jakousi bulku v prsu a ptala se, zda by měla jít na odborné vyšetření. Dostala odpověď: paní, kdyby se vám to "nějak zvětšovalo" tak když tak přijďte a podíváme se na to.
Za 3 měsíce, kdy byla na pravidelné prohlídce u kardiologa, kterému se svěřila nad rámec vyšetření, že má tento problém a že se jí to nezdá. Okamžitě ji poslal na mamograf s tím, že se to nesmí podceňovat. Tam potvrdili nález, pro který podstoupila operaci. Bohužel již bylo pozdě. Vzácný čas, který doktorka Žatecká u mé maminky "propásla" nebo spíš zanedbala, jí stál život. Závěr: je to starý a senilní člověk, který by měl již dávno odejít do důchodu a nelikvidovat svou absolutní neodborností lidi, kteří by měli jinak šanci žít ! Ivana Francová

Mého manžela nechala zemřít na TBC v 59 letech,protože nepoznala diagnozu.Na naši stížnost na ČLK revizní komise neshledala žádné zavinění.Jen tak dál paní doktorko

Naprostá katastrofa. Nepozná správnou diagnózu, laxní přístup k pacientům. Kdo odejde vyhraje !
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.