Adresa

Libušina třída 19, Brno
Privátní praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
27 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní praktická lékařka Jiný

K pani doktorce chodim, protoze je blizko a ma CRP masinku. Jako mnoho nazoru prede mnou i mne chybi jakasi lidskost.
Pokud se pani doktorka da do reci, tak na vas hrne jen sve problemy - jak to ma tezke, jak ji vsichni hazi klacky pod nohy od pacientu po pojistovny. Pokud by si tyhle vylevy odpustila, zkratila by se doba cekani tak na polovinu. Obecne je k problemum pacienta skepticka. Odbornost nemohu posoudit ale myslim, ze je standardni pro podobne zkusene doktory.
Dle komentaru dole to bohuzel nevypada, ze by si pani doktorka chtela vzit neco k srdci - to tez odrazi jeji postoj k pacientum. Je to skoda.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní praktická lékařka

Tato doktora wás klidně pošle místo na psychiatrické wyšetření na frontu ( skutečně jsem pak odjel do Kurdistánu ). Samozřejmě jsem měl hned po příletu psychické problémy a do armády jsem byl úplně newhodný kandidát ! Owšem to jsem i tušil a po ní jsem chtěl odborné psychiatrické wyšetření ( napsat ). Řekla, ŽE SI MYSLÍ, že tam jet klidně můžu .. ( kdybych byl ještě wíce b*lázen, nežli jsem, asi bych w Sýrii i padl .. ) ( par. nabádání k sebewraždě ) Prostě raději dále ..ale za rozumnějším lékařem nežli za ní.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní praktická lékařka

Musela jsem navštívit tuto zastupující doktorku, jelikož moje doktorka má dovolenou. Bohužel jsem tam po x letech musela kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu podruhé, a opět jsem odcházela znechucená jednáním této doktorky. Shoduji se s ostatními negativními komentáři, které již mluví za vše. Doktorka je nepříjemná, máte pocit že obtěžujete, pokud se na něco nesrozumitelně zeptá a podobně jí odpovíte, tak povzdechne a protočí oči vsloup, jako byste byli úplnej bl*ec. Necítím se tam dobře a ani se mi nechtělo tam chodit, po x letech jsem toto jednání očekávala a potvrdilo se, že je furt stejná. Nemyslím si, že takový přístup k pacientovi je normální, znám doktory, kteří jsou špičkoví a přesto jsou příjemní a mají o pacienta zájem. Tato chladná paní má zřejmě nějaký problém a tuto funkci by vykonávat neměla, pokud ji to tolik obtěžuje. Je rozdíl mezi vystupováním typu “držet si odstup” a “ponižovat a urážet svým jednáním”. Doufám, že už nikdy více nebudu muset v době nepřítomnosti mojí doktorky k této zastupující a pokud budu mít v takové době nějaké potíže, raději zajedu do ambulance nemocnice, i tam mají slušnější a úctyhodnější chování.


P
Ověřeny pacient

V pripade akutnich problemu mate smulu,pani dr. neni v ordinacni hodiny v ordinaci, pouze sestra odebira krev. Krasne upozorneni,ze se v teto ordinaci objednava je vic nez usmevne.
Jeji pristup je mozna z odborneho hlediska na urovni, nicmene ty doprovodne poznamky,napr. ze za 25 let nebyla nikdy na neschopence,tak co ja si to vlastne dovoluji.


J
Ověřeny pacient

Je pravda, že paní doktorka si drží odstup, ale při kvantu pacientů je to asi nutné. Je výborná odbornice ze "staré školy" se všemi pozitivy.


B
Ověřeny pacient

Bolí vás v krku? kupte si Hallsky toto mi řekla snad tisíckrát a ještě jsem slyšela od ní jsem taky nemocna a nestěžuji si....
no toto je přístup
neochotná, arogantní, bezpáteřní ještě že jsem už roky pryč...


N
Ověřeny pacient

Názory jiných respektuji, ale osobně mám úplně jinou zkušenost.Paní doktora je skutečný odborník, věnuje se pacientovi s naprostou soustředěností a absolutně nic nezanedbá. Za mě tedy naprosto bez chybičky, mám k ní plnou důvěru.


D
Ověřeny pacient

Lékař? Velice arogantní chování jen, když vejdete do ordinace máte pocit, že nejste vítán . Vyplnit dokumenty, kterým má rozumět neví .....Chování sestry velice lidské,tedy 100% spíše je jí u paní doktorky škoda.


L
Ověřeny pacient

Při čtení některých komentářů si říkám,chtějí ti lidé lékařku která sice nemá ústa od ucha k uchu,ale problému se snaží u pacienta přijít na kloub,nebo lékařku sice sám úsměv, ale skutek utek?!(osobní zkušenost) Při takovém množství pacientů co projde denně ordinací já osobně smekám.Paní doktorka nic nepodcení a snaží se opravdu zdravotní problémy řešit.Ale jinak chápu že každý má jiný pohled a jinou představu s kterou do ordinace vstupuje.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je studená a velmi nepříjemná, prvotně vyrukuje z měřením tlaku hned ve dveřích :-)) člověk hned má raději pocit, že mu vlastně nic není a pak také nabyde dojmu, že je hypochondr a nemá v ordinaci co dělat. Raději tam vůbec nechodit!!!!! Řešení . . . .změna lékaře, což jsem udělala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti