Praktický lékař pro dospělé
Ještědská 639/61, Liberec

Paní doktora je velmi milá a vstřícná, vždy vyslechne a předepíše správné léky. Chodíme k ní celá rodina a vždy jsme všichni spokojeni. Rovněž sestra je velmi milá. Nikdo nám nikdy nebral tak perfektně krev, jako právě tato sestra. Doufám, že se nedožiji toho, že sestra odejde.

S paní doktorkou jsem opravdu spokojen . K jejím pauzám nemám žádné výhrady, protože každý má nárok na přestávku a silně pochybuji, že by se stěžovatelé pozastavili nad přestávkou ve svém zaměstnání. Paní doktorka je ochotná, trpělivá a nikdy jsem s tímto neměl problém.
Se sestrou jsem též spokojen.A jestli se někomu zdá strohá a odměřená, měl by se zamyslet. Má v orddinaci mnoho povinností a pokud by " přívětivě poklábosila" s každým z mnoha pacientů, moc práce by asi neudělala, že?

K paní doktorce jsem pár let chodila,přijímala mě vždy podle toho jak se vyspala.pokud jsem chtěla poslat na vyšetření, musela jsem se doprošovat.Kdybych nepřešla k jiné lékařce, tak dodnes chodím s tumorem na štítnici,který díky paní doktorce Aulehlové už nemám.
Neochota, nezájem, arogance,pacient je pro ni póvl....

Paní doktorka bývá často náladová. U sestry jsem vždy spokojená, je stručná, zbytečně "nezdržuje provoz". Nikde jinde vám neodeberou krev tak PERFEKTNĚ. Opravdu, pauzy na KOUŘENÍ nejsou obvyklé, ale to má v režii Mudr. J.V.

Pani doktorka je slušná, vyslechne a řádně vyšetří nebo pošle na vyšetření. Dokonce i preventivní prohlídky dělá a sama navrhuje. Ale nemám zkušenosti s něčím složitějším, jen běžné nemoci.Ty pauzy, kdy si jdou se sestrou naproti sednout, i když jsou v čekárně sedí pacienti to jsem snad zatím nikde neviděla.

Velmi příjemný přístup. Líbí se mi, že má v merku i chronické "nosiče potvrzení o nemocenské" a těm pak dá pěkné kompletní vyšetření, aby z toho něco měli. Je velice ohleduplná a má pochopení pro individuální problémy. Pauzy se mi nelíbí, ale kdo je v téhle době nedělá...Např. na gynekoložku Bayerovou teda nemá...;)..Sestra je teda na pěst, to jo!

Chodím k paní doktorce od začátku jejího nástupu do zdejší ordinace a jsem velmi spokojen s léčbou i osobním přístupem.Toto bohužel nemohu říci o přístupu k pacientům o zdravotní sestře

Ochotná, poradí, dobře určí diagnozu, memám problém.

Prijemna doktorka.Jsem u ni dlouhou dobu,tak nemuzu porovnavat s ostatnimi.Ale asi bych nemenila.Odber krve u sestry je absolutne bezbolestny-zatim pokazde.Ale ty jejich prestavky jsou opravdu az zarazejici-to jsem nikde jinde nezazila-ordinacni hodiny by se meli dodrzovat!!

dobry lekarka