Praktická lékařka
Banskobystrická 37b, Brno

Podruhé co jsem k ní po dvou letech přišla (poprvé to byla vstupní prohlídka) s 5titýdenní bolestí v krku, kašlem a únavou, mě arogantně naznačila, že simuluju. Ani mě neposlechla, pouze se podívala do krku a řekla, že mám sennou rýmu a kašel(venku -15°C), tak mi předepsala xyzal a ať cumlám pastylky. Po dalším týdnu ''léčení'' jsem se rozhodla změnit obvodního lékaře. Nová paní doktorka má úplně jiný přístup k pacientům a hned při první návštěvě mi odebrala krev, a stěry z nosu a krku. Výsledkem je, že mám v krku nález: stafylokok zlatý a streptokok, který bych zřejmě pastylkama nevyléčila. Paní MUDr. Sklenskou rozhodně nedoporučuji!!!

S paní doktorkou Sklenskou jsem velmi spokojena, je to úžasný člověk, který se vyzná, dokáže vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil, poradí,pomůže...
Před pár lety jsem odešla od úplně pitomé doktorky, která se jen dívala na to, z čeho bude mít peníze a naopak....a na vše dávala jedny kapky a antibiotika :-/
MUDr.Sklenská mi tehdy hned ochotně vyšla vstříc a dodnes s ní nemám jediný problém. Je to naprostá jednička!

Pani doktorka je sama cestovatelka a cyklistka, takze se vam nestane, ze by vam rekla: "Tak do te Asie nejezdete" :-)

Jsem s paní Dr. velmi spokojena. Sama jsem zdravotník a musím říci, že takovýto přístup se v ČR od lékaře příliš často nevidí. Je pečlivá, umí mluvit s pacientem, vše vysvětlí. Docházela jsem k jinému lékaři asi 10 leta a nemyslela jsem si, že mohu potkat tak šikového lékaře jako je ona. Jsem za ni velmi ráda.

Já jsem s paní doktorkou Sklenskou velmi spokojená. Díky ní vůbec funguji, protože mi přišla na problémy se štítnou žlázou. A když jsem začala mít problémy s refluxní nemocí jícnu, doktoři z nemocnice Milosrdných bratří si mě přehazovali a každý mi říkal něco jiného, přičemž mi dokonce po poslední gastroskopii oznámili, že jsem úplně zdravá a že jsem příliš mladá na to, abych brala léky do konce života (je mi 33 let a beru léky na štítnou žlázu), paní doktorka Sklenská mi vše o této refluxní nemoci vysvětlila, jako prakticky o každém jiném problému. Je trpělivá a soucitná, i když už má po pracovní době. Lepší doktorku jsem nikdy neměla, určitě je příkladem pro ostatní. Jsem jí za mnohé vděčná.

Paní doktorka Jana Sklenská nám vždy doporučila tu nejméně poškozující léčbu. Využívá svých vynikajících znalostí ku prospěchu pacienta. Pokud si není zcela jistá diagnózou pošle, po vzájemné domluvě s námi, ke specialistovi. Zatím jsem ji doporučil několika lidem a ti všichni jsou s ní spokojeni. Faktem je, že asi nemá ráda zdlouhavé pindy některých pacientů, proto si asi na ni stěžují. Vždy vysvětlí co je potřeby dále dělat, jak užívat předepsaný lék. Oba s manželkou jsme rádi, že ji máme.

jsem maximálně spokojená,příjemné vystupování,ochotná.Mohu všem doporučit.

výborná

Paní doktorka Sklenská je velmi je skvělá lékařka,hodnotím ji nejen jako odbornici, ale hlavně jako člověka,svým přístupem k pacientům je příkladem mnoha jiným,kteří se na pacienta sotva podívají.

Doktorka, co si vezme roušku na tvář když přijdu s chřipkou a teplou a ani si mě neposlechne, není doktorka, u ní jsem neustále jak hypochondr, kdyby byl někdo v Řečkovicích jen o trochu lepší jdu k němu