Neurologická ordinace MUDr. Halbichová
Hrušovanské náměstí 253/5, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Psychoterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Hrušovanské náměstí 253/5, Praha

1 000 Kč

Neurologická ordinace MUDr. Halbichová

Jsem psychiatrička a psychoterapeutka s dlouholetou praxí. Mojí doménou je KBTerapie. Na první schůzce se vždy jasně domluvíme na tom, co pro Vás mohu...

• psychoterapie

Umístění: Neurologická ordinace MUDr. Halbichová psychoterapie

Paní doktorka je milá, empatická, vstřícná. Vyzkoušela jsem už 2 terapeutky před ní a ona je jednoznačně nejlepší. Její práce přináší výsledky po několika málo sezeních.

Formálně vše víceméně v pořádku, ale stejně mám dojem, že pro paní doktorku je forma přednější než obsah. Chvílemi bylo té profesionality až moc. Jako by jí vlastně nezáleželo na klientech jako lidech. Možná bych Vám doporučil trochu víc empatie a obyčejné lidskosti.

S paní doktorkou Peclovou jsem absolvoval 5 sezení v období od června do října 2022. Za tuto poměrně krátkou dobu se mi pod jejím vedením podařilo obrátit svůj život k lepšímu, a z vyčerpaného a vystresovaného manažera s poruchami paměti a koncentrace se stal spokojený člověk se zajímavým životem a chutí zkoušet nové věci. Paní doktorka je empatická, srozumitelná a velmi příjemná. Mohuji ji na terapii vřele doporučit!

MUDr. Jana Peclová

Mockrát děkuji za pěknou zpětnou vazbu a přeji vše dobré!!!