Adresa

Praktická lékařka
Dělnická 53, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Bohužel se musím přidat k negativním zkušenostem předchozích pacientů. Čekala jsem více jak hodinu v čekárně, ačkoli zde čekali přede mnou pouze 2 pacienti. Následně mne milá a laskavá sestřička vyzvala ke vstupu do ordinace a po předání k péči MUDr Pavlokové mne tato neochotná, až arogantní lékařka, odmítla vyšetřit s odůvodněním, že jí právě před 3 minutami skončila pracovní doba a vyzvala mne k opuštění ordinace. S dodatkem, že úraz ruky-velmi bolestivé pohmoždění prstů následkem pádu na ruku, s podezřením na zlomeninu, (tudíž bylo nutno vypsat žádanku na chirurgii a rentgen), nezpůsobuje ohrožení života, takže mám počkat do pondělí. S takto nepříjemným zážitkem jsem odcházela neošetřena a v bolestech domů. Zbytečně jsem zde ztratila téměř 2 hodiny času a iluze o kvalitní zdravotní péči. Naštěstí se mi sestřička snažila alespoň pomoci radou, kam jinam se mám v pátek odpoledne obrátit o pomoc a ošetření.

S
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Již podruhé jsem zažila paní doktorku jako velmi nepříjemnou a neochotnou. Návštěvu nedoporučuji....

V
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka je velmi profesionální, vždy je dostupná, a to i přes mail, aplikaci či telefonicky. Má navíc ochotný a individuální přístup. Dokáže mi poradit od viróz a vyrážek přes očkování po doporučení k různým odborníkům. Její léčba či rada vždy zabrala a uklidnila mě, i když jsem před tím třeba lehce panikařila. Vhodnější se objednat, aby se zkrátila čekací doba. Ordinační doba sedí. Vřele doporučuji!


P
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka

K paní doktorce Pavlokové jsem chodila léta. Byla vždy velice trpělivá, příjemná se vstřícným lidským jednáním. Jako lékař byla velice pečlivá, odborník na svém místě.
Bohužel a je mi to líto,vlivem událostí jsem o paní doktorku přišla.
Paní doktorce patří velký dík za její práci, stejně tak její sestřičce .
R.Polzerová


V
Ověřený profil

Vzdělaná, milá, lidská. Co chtít víc... ;-) Děkuji. DV


E
Ověřený profil

Paní doktorka je odborně na výši, empatická, vždy rozebere problém nemoci, navrhuje řešení, léčí. Málokterý doktor má takový vztah k pacientovi.
Rovněž usměvavá, ochotná a vstřícná sestřička zpříjemní i vážnou nemoc.
Děkuji oběma.
Eva Fojtová


J
Ověřený profil

Pan hasakm pravděpodobně nepochopil, rozdělení ordinačních hodin praktického lékaře. Každý lékař si musí rozdělit ordinační hodiny na dva díly-ordinační hodiny pro akutní případy (v tuhle dobu přijdete, když máte nevolnosti atd.) a ordinační hodiny pro objednané pacienty (různé prohlídky, vyšetření atd. na které je třeba se předem objednat). A pokud přijdete v 1. jmenovaných ord. hodinách s případem, který spadá do 2. nedivte se, že nejste přijat nebo jste přijat jako poslední ze všech přítomných lidí v čekárně. Stejně jako paní doktorka Pavloková by se v tuto chvíli zachoval jakýkoliv jiný lékař. Paní doktorka, má pro vše lidské pochopení a zároveň veliké odborné znalosti a zkušenosti. Ona i její sestra jsou velmi trpělivé, milé a přívětivé, za mě jednička.


J
Ověřený profil

Maximální spokojenost, paní doktorka ví a je velice ochotná. Jan Ragan


P
Ověřený profil

Pečlivá, odborně na výši, vždy hledá řešení, spolehlivá. Pan Hasakm asi požadoval ihned úkon, pro který je v ordinačních hodinách příslušný čas. (A co má proti důchodcům?)


H
Ověřený profil

Nepřijde mi úplně v pořádku, pokud přijdu ke svému praktickému lékaři s tím, že potřebuji nutně (ten den do pěti hodin nejpozději) vyšetření o zdravotní způsobilosti, přijdu hned po začátaku pracovní doby, i přes to, že předemnou bylo cca 4 - 5 lidí, čekám téměř dvě hodiny a nakonec jsem poslán domů s tím, že na vyšetření se musím objednat, protože mají po dovolené a plnou čekárnu lidí (v čekárně sedělo 5 - slovy "pět" důchodců). Vyšetření trvá necelou půl hodinu a na to prý nemají čas. (jednoduchým výpočtem zjistím, že od otevření byl průměrný čas strávený v ordinaci pacientem 24 minut, což je opravdu mnohem - MNOHEM méně než necelé půlhodinové vyšetření, které jsem požadoval). I přes to, že jsem opakoval, že vyšetření potřebuji nutně tentýž den do pěti hodin, byl mi neustále nabízen čas po páté nebo druhý den ráno... Shrnuto a podtrženo: Odejdu z práce dřív, jedu přes celé Brno, vystojím 2 hodinovou frontu v otevírací dobu pro veřejnost (žádné omezení pro tuto otevírací dobu jsem opravdu nikde nenašel) a to všechno zbytečně proto, že jsou chuděrky po dovolené a v čekárně se vybavuje pět důchodců. Kdybych přišel před zavíračkou, pochopil bych to, ale přišel jsem 3 minuty po otevření a na řadu jsem přišel ani ne v půlce otvírací doby. V každém případě jsem byl u této lékařky naposled.


Došlo k chybě, zkuste to znovu