Jana Pavloková, praktický lékař Brno

MUDr. Jana Pavloková

Praktický lékař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 53, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka je velmi profesionální, vždy je dostupná, a to i přes mail, aplikaci či telefonicky. Má navíc ochotný a individuální přístup. Dokáže mi poradit od viróz a vyrážek přes očkování po doporučení k různým odborníkům. Její léčba či rada vždy zabrala a uklidnila mě, i když jsem před tím třeba lehce panikařila. Vhodnější se objednat, aby se zkrátila čekací doba. Ordinační doba sedí. Vřele doporučuji!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka

K paní doktorce Pavlokové jsem chodila léta. Byla vždy velice trpělivá, příjemná se vstřícným lidským jednáním. Jako lékař byla velice pečlivá, odborník na svém místě.
Bohužel a je mi to líto,vlivem událostí jsem o paní doktorku přišla.
Paní doktorce patří velký dík za její práci, stejně tak její sestřičce .
R.Polzerová


V
Ověřeny pacient

Vzdělaná, milá, lidská. Co chtít víc... ;-) Děkuji. DV


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborně na výši, empatická, vždy rozebere problém nemoci, navrhuje řešení, léčí. Málokterý doktor má takový vztah k pacientovi.
Rovněž usměvavá, ochotná a vstřícná sestřička zpříjemní i vážnou nemoc.
Děkuji oběma.
Eva Fojtová


J
Ověřeny pacient

Pan hasakm pravděpodobně nepochopil, rozdělení ordinačních hodin praktického lékaře. Každý lékař si musí rozdělit ordinační hodiny na dva díly-ordinační hodiny pro akutní případy (v tuhle dobu přijdete, když máte nevolnosti atd.) a ordinační hodiny pro objednané pacienty (různé prohlídky, vyšetření atd. na které je třeba se předem objednat). A pokud přijdete v 1. jmenovaných ord. hodinách s případem, který spadá do 2. nedivte se, že nejste přijat nebo jste přijat jako poslední ze všech přítomných lidí v čekárně. Stejně jako paní doktorka Pavloková by se v tuto chvíli zachoval jakýkoliv jiný lékař. Paní doktorka, má pro vše lidské pochopení a zároveň veliké odborné znalosti a zkušenosti. Ona i její sestra jsou velmi trpělivé, milé a přívětivé, za mě jednička.


J
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost, paní doktorka ví a je velice ochotná. Jan Ragan


P
Ověřeny pacient

Pečlivá, odborně na výši, vždy hledá řešení, spolehlivá. Pan Hasakm asi požadoval ihned úkon, pro který je v ordinačních hodinách příslušný čas. (A co má proti důchodcům?)


H
Ověřeny pacient

Nepřijde mi úplně v pořádku, pokud přijdu ke svému praktickému lékaři s tím, že potřebuji nutně (ten den do pěti hodin nejpozději) vyšetření o zdravotní způsobilosti, přijdu hned po začátaku pracovní doby, i přes to, že předemnou bylo cca 4 - 5 lidí, čekám téměř dvě hodiny a nakonec jsem poslán domů s tím, že na vyšetření se musím objednat, protože mají po dovolené a plnou čekárnu lidí (v čekárně sedělo 5 - slovy "pět" důchodců). Vyšetření trvá necelou půl hodinu a na to prý nemají čas. (jednoduchým výpočtem zjistím, že od otevření byl průměrný čas strávený v ordinaci pacientem 24 minut, což je opravdu mnohem - MNOHEM méně než necelé půlhodinové vyšetření, které jsem požadoval). I přes to, že jsem opakoval, že vyšetření potřebuji nutně tentýž den do pěti hodin, byl mi neustále nabízen čas po páté nebo druhý den ráno... Shrnuto a podtrženo: Odejdu z práce dřív, jedu přes celé Brno, vystojím 2 hodinovou frontu v otevírací dobu pro veřejnost (žádné omezení pro tuto otevírací dobu jsem opravdu nikde nenašel) a to všechno zbytečně proto, že jsou chuděrky po dovolené a v čekárně se vybavuje pět důchodců. Kdybych přišel před zavíračkou, pochopil bych to, ale přišel jsem 3 minuty po otevření a na řadu jsem přišel ani ne v půlce otvírací doby. V každém případě jsem byl u této lékařky naposled.


PANÍ DOKTORKA J. PAVLOKOVÁ a ZDRAVOTNÍ SESTŘIČKA, JSOU ERUDOVANÉ, DOVEDOU POVZBUDIT A VYSVĚTLIT !!!!!! TO JE TAKÉ DŮVOD, ŽE PO PŘESTĚHOVÁNÍ JSEM NEPŘEŠLA K LÉKAŘI V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ A RADĚJI DOJÍŽDÍM, PŘESTO ŽE TO MÁM DALEKO. PATŘÍ JIM MŮJ VELKÝ DÍK. KOLOUŠKOVÁ


Paní doktorka je výborná, milá a pokud mám nějaký problém, tak mě uklidní a vždy má pravdu. Po odborné stránce je velice pečlivá. Sestřička je také milá.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti