Jana Pavloková, praktický lékař Brno

Praktický lékař

Dělnická 53, Brno
Praktická lékařka

Umístění: Praktická lékařka

K paní doktorce Pavlokové jsem chodila léta. Byla vždy velice trpělivá, příjemná se vstřícným lidským jednáním. Jako lékař byla velice pečlivá, odborník na svém místě.
Bohužel a je mi to líto,vlivem událostí jsem o paní doktorku přišla.
Paní doktorce patří velký dík za její práci, stejně tak její sestřičce .
R.Polzerová

Vzdělaná, milá, lidská. Co chtít víc... ;-) Děkuji. DV

Paní doktorka je odborně na výši, empatická, vždy rozebere problém nemoci, navrhuje řešení, léčí. Málokterý doktor má takový vztah k pacientovi.
Rovněž usměvavá, ochotná a vstřícná sestřička zpříjemní i vážnou nemoc.
Děkuji oběma.
Eva Fojtová

Pan hasakm pravděpodobně nepochopil, rozdělení ordinačních hodin praktického lékaře. Každý lékař si musí rozdělit ordinační hodiny na dva díly-ordinační hodiny pro akutní případy (v tuhle dobu přijdete, když máte nevolnosti atd.) a ordinační hodiny pro objednané pacienty (různé prohlídky, vyšetření atd. na které je třeba se předem objednat). A pokud přijdete v 1. jmenovaných ord. hodinách s případem, který spadá do 2. nedivte se, že nejste přijat nebo jste přijat jako poslední ze všech přítomných lidí v čekárně. Stejně jako paní doktorka Pavloková by se v tuto chvíli zachoval jakýkoliv jiný lékař. Paní doktorka, má pro vše lidské pochopení a zároveň veliké odborné znalosti a zkušenosti. Ona i její sestra jsou velmi trpělivé, milé a přívětivé, za mě jednička.

Maximální spokojenost, paní doktorka ví a je velice ochotná. Jan Ragan

Pečlivá, odborně na výši, vždy hledá řešení, spolehlivá. Pan Hasakm asi požadoval ihned úkon, pro který je v ordinačních hodinách příslušný čas. (A co má proti důchodcům?)

Nepřijde mi úplně v pořádku, pokud přijdu ke svému praktickému lékaři s tím, že potřebuji nutně (ten den do pěti hodin nejpozději) vyšetření o zdravotní způsobilosti, přijdu hned po začátaku pracovní doby, i přes to, že předemnou bylo cca 4 - 5 lidí, čekám téměř dvě hodiny a nakonec jsem poslán domů s tím, že na vyšetření se musím objednat, protože mají po dovolené a plnou čekárnu lidí (v čekárně sedělo 5 - slovy "pět" důchodců). Vyšetření trvá necelou půl hodinu a na to prý nemají čas. (jednoduchým výpočtem zjistím, že od otevření byl průměrný čas strávený v ordinaci pacientem 24 minut, což je opravdu mnohem - MNOHEM méně než necelé půlhodinové vyšetření, které jsem požadoval). I přes to, že jsem opakoval, že vyšetření potřebuji nutně tentýž den do pěti hodin, byl mi neustále nabízen čas po páté nebo druhý den ráno... Shrnuto a podtrženo: Odejdu z práce dřív, jedu přes celé Brno, vystojím 2 hodinovou frontu v otevírací dobu pro veřejnost (žádné omezení pro tuto otevírací dobu jsem opravdu nikde nenašel) a to všechno zbytečně proto, že jsou chuděrky po dovolené a v čekárně se vybavuje pět důchodců. Kdybych přišel před zavíračkou, pochopil bych to, ale přišel jsem 3 minuty po otevření a na řadu jsem přišel ani ne v půlce otvírací doby. V každém případě jsem byl u této lékařky naposled.

PANÍ DOKTORKA J. PAVLOKOVÁ a ZDRAVOTNÍ SESTŘIČKA, JSOU ERUDOVANÉ, DOVEDOU POVZBUDIT A VYSVĚTLIT !!!!!! TO JE TAKÉ DŮVOD, ŽE PO PŘESTĚHOVÁNÍ JSEM NEPŘEŠLA K LÉKAŘI V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ A RADĚJI DOJÍŽDÍM, PŘESTO ŽE TO MÁM DALEKO. PATŘÍ JIM MŮJ VELKÝ DÍK. KOLOUŠKOVÁ

Paní doktorka je výborná, milá a pokud mám nějaký problém, tak mě uklidní a vždy má pravdu. Po odborné stránce je velice pečlivá. Sestřička je také milá.

je super