Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ruprechtická 59, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím déle jak 10 let. Čekací doba je jaká je a ano, můžete v čekárně strávit delší dobu, než jinde. Je to ale dáno přístupem k pacientovi. Raději si počkám hodinu déle, když vím, že následně budu ošetřen šetrně, kvalitně a vstřícně. Když potřebuji pomoci, vím, že zde najdu to co potřebuji. Více není co dodávat.


M
Ověřeny pacient

S pani Dr.Ouškovou i s pani Dr.Kofferovou jsem maximálně spokojená.Do jejich ordinace docházím bezmála 15 let a vždy bez problému,speciálně Dr.Kofferová mi nejednou hodně pomohla za což jsem jí velmi vděčná.


M
Ověřeny pacient

Hodnocení-lékař dobrý-organizace bídná-Pří příchodu do čekárny bylo 8 hod a v čekárně bya jedna pacijentka-na řadu k lékařce jsem se dostal v 10 00!!!
Sestra mi pak vyvětlila že přednost mají obědnaní pacijenti( u normálních lékařů to funguje že obědnaní a neobědnaní chodí v rozdílnou dobu-zde ne proto se rači objednejte-Nosek


M
Ověřeny pacient

P- dr. Ouskova a jeji dcera dr. Kofferova jsou bezvadne lekarky, poradi, vyleci a mohu je jen doporucit. Nic nepodcenuji a jsou moc ochotne a vstricne. Marcela Malkova


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka jezdí denně po návštěvách s intenzitou, která nemá obdoby. Pokud se někomu nelíbí pracovní doba, měl by vyhledat pracoviště s ordinační dobou nonstop. Tento názot jsem vyjádřila již před rokem a Bůh ví, kam z hodnocení zmizel... zvláštní...


J

Dlouholetá zkušenost.


L

Paní doktorka je opravdový profesionál, vždy pomůže a poradí. I přesto že má hodně pacientů a plnou čekárnu, tak si vždy na každého najde čas. Doporučuji.


K

Nedávno jsem se přistěhoval do Liberece a chtěl jsem se zaregistrovat u paní doktorky. Ráno jsem ji zavolal a ptal jsem se jestli by to šlo. Paní doktorka se mnou jednala arogantně a nepříjemně. Radši jsem se omluvil a našel jsem si jiného ošetřujícího lékaře. 27 hodin týdně mi připadá sakra málo. A když jsem se chtěl přihlásit tak paní doktorka ordinovala každý den pouze do 12 hodin a potom měla po-pá od 12 hodin napsané návštěvy. nevěřím tomu, že by jezdila každý den za pacienty.


L

K MUDr. Ouškové chodím přes 20 let. Její péči a přístup hodnotím jako zcela mimořádné. Že se někdy déle čeká, je způsobeno tím, že se pacientovi opravdu věnuje, vysvětlí příčiny nemoci i účinky léků. Což nebývá pravidlem u ostatních lékařů, kteří spíše usilují, aby byl pacient co nejdříve pryč. Sama hlídá termíny preventivních prohlídek a vyšetření. Provádí i osvětu - tedy vysvětluje příčiny a souvislosti související se zdravotním stavem. Pacienta opravdu vyšetří, ne jen "od stolu". Tak si představuji vzorového lékaře - profesionalita, pořádek, vstřícnost a lidskost. Oceňuji také ordinační hodiny pro pracující a možnost objednání na určitou hodinu.


L

Po profesní stránce velmi dobrá doktorka,jen čekací doba trochu delší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti