Sam. ordinace PL pro dospělé
Poděbradovo náměstí 11, Hlinsko

Praktická lékařka
Palackého 137, Brno

Nevím proč mi tento email přišel vůbec tuto doktorku neznám a bydlím velice daleko od města v kterém tato doktorka působí !!!!

Patřil jsem k pacientům paní doktorky, ale raději jsem provedl změnu. Po odborné stránce jsem byl celkem spokojen, ale přístup k pacientům byl slabinou, dlouhé čekací doby (např. z důvodu dlouhých jednání s dealery farmaceutického průmyslu a techniky). Sestra byla taky někdy nepříjemně strohá.

Bohužel pravdou je, že sestra má v ordinaci velkou zátěž. Je však velmi ochotná,vstřícná a odborně na výši. Paní doktorka je dle mého názoru velmi dobrý odborník a snaží se každému pomoci dle svých možností. Pacienti si neuvědomují, že jím situaci ztěžují svým chováním, nedochvílností nebo úmyslnými hádkami.Pokud jsou v čekárně normální pacienti, běží vše jak na drátku.

Kdysi jsem taky byla zaregistrovaná u MUDr. Křížové a musím říci, že i když jsem s ní nikdy neměla vážnějších konfliktů, nepovažovala jsem její docházku do práce za zrovna nejvzornější. Téměř vždy přišla i s dvouhodinovým zpožděním, ponechajíc chudáky pacienty na řádění své arogantní sestry, generála, který břichem vystrkal každého odvážlivce, který měl tendence zaklepat na ni a vejít, a naprosto v rozporu s etikou nutil pacienta mluvit o svých zdravotních problémech v čekárně plné lidí. Nezřídka nadávala pacientům, a to před očima ostatních. Mně konkrétně jednou, poté co mi dala špatné tel. č. na odborného lékaře, namísto omluvy vynadala, že mám zapnout mozek. Hrůza! Totéž říká sousedka, která dokonce tvrdí, že pokaždé, co mluví s touto sestrou, se rozčílením osype. Jsem moc ráda, že jsem nabrala odvahu a odešla.

Popis veškerých negativně hodnocených vlastností paní MUDr. Křížové a její generálské a neomalené sestry (i když pracovité) jsou velmi výstižné. Paní doktorku jsem poznala v době, kdy postupně přebírala soukromou ordinaci od předchozího lékaře. Byla ochota sama, strašně se chtěla kamarádit, jen formuláře jí dělaly značné potíže - jakékoliv. Postupně se z ní stala hlavně podnikatelka, která si sebe, podnikatelů a dealerů, od kterých "něco kápne", začala vážit neúměrně více než velké většiny pacientů, bez kterých by mohla ordinaci zavřít. Pokud si vezmeme Etický kodex ČLK, pak většinu etických pravidel buď vůbec nechápe, nebo je prostě ignoruje. Odbornost hodnotit nemohu ani nechci, ale jsem šťastná, že pohár mé trpělivosti jednoho dne přetekl a zaregistrovala jsem se u jiného praktického lékaře.

Paní doktorka je neprofesionální,je to sice již asi 2 roky,ale velmi dobře si pamatuji jak před ostatními pacienty vykřikovala,že mám menstruaci a tudíž musíme vzít moji moč jindy...Taky byla neochotná napsat mi doporučení na cévní s křečovými žílami,že tam nemusím chodit.Ještě že mě tam vzali bez doporučení a taky mi tam bylo oznámeno,že to bude na operaci...A za těch několik let co jsem byla její pacientkou by se toho našlo ještě více...A nesmím zapomenout na sestru,která je velmi nepříjemná,ale není se čemu divit,vypadá to,že dělá všechnu práci právě onaJsem ráda,že teď mám jiného lékaře.

Paní doktorka je vlídná a vstřícná, navíc profesionální, mé mamince zachránila život tam, kde mnozí jiní lékaři selhávali.

Nedoporucuji!!! Stale na cestach nebo hovori s dealery. Pacient je nezajimavy a uz vubec poukud je nemocny. Stale ordinuje sestricka, pusobi neprijemne, ale nedivim se ji a obdivuji ji.

pacientkou 10 let, neni nac si stezovat, chvalim

Paní doktorka je ochotná. Tím, že má ale dvě ordinace v jedné (praktická lékařka, diabetologie) přerůstá paní doktorce vše přes hlavu. Během vyšetřování paní doktorka se setrou zvládá několik pacientů naráz, telefonátů, administativních úkonů atd. Výsledkem je vystersovaná a někdy nepříjemná sestra a v ordinaci málo času na pacienta. Někdy člověk nabývá pocitu více či méně řízeného zmatku. Velkou nevýhodou paní doktroky je její (pro pracující pacienty) ordinační doba. Tato skutečnost je velmi nepříjemná v kombinaci s častou nepřítomností paní doktorky, popř. hojným přijímáním farmaceutických dealerů, kdy se ordinace "zastaví" minimálně na půl hodiny. Když to shrnu. Je velký rozdíl mezi paní doktorkou před 10-ti či více lety a nyní. Bohužel k horšímu.