Praha Uhříněves, Nové náměstí, budova Domu s pečovatelskou službou II, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Cením si lidského přístupu paní doktorky i sestřičky :)

Umístění: Ordinace Jiný

Navštívili jsme paní doktorku několikrát a má mou plnou důvěru. K dětem i se sestrou empatická, je odborník, vždy nám pomohla, nemám co vytknout.

Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka i sestricka boli velmi mile a profesionalne. Vysetrenie bolo dokladne, vsetko vysvetlene a nasadena liecba. Mozem vrelo doporucit.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá doktorka i sestra, navíc moc příjemné chování. Vše bylo skvěle vysvětleno. Mohu tuto ordinaci a doktorku vřele doporučit.

Velice pečlivá a příjemná paní doktorka. Sestřička také vždy úsměv na tváři :-) v čekárně jsem čekala vždy maximálně 10 minut.

S paní doktorkou Hrubou máme zkušenost celá rodina. Velmi vstřícná, pečlivá, hezký přístup k dětem! Profesionální přístup i práce! Sestřička je sluníčko, velmi milá!!! Jsme pacienty od samého otevření ordinace, a dále se sem budem vracet s důvěrou! Všem doporučuji! Monika M. s rodinou.

Tříletý syn huhňal, chrápal a špatně slyšel, opakovaně měl ucpaný nos nebo rýmu ale ne infekční (zelenou). Na podzim jsem s ním zašla na nejbližší ORL k doktorce Hrubé, která hned navrhla propíchnout uši a vyrvat mandle, že to má z toho, že začal chodit do školky. V panice jsem honem běžela do doporučené nemocnice pro termín zákroku. Přesto nám to nedalo a přišlo nám to unáhlené jelikož syn nikdy neměl zánety středouší. Termín jsme zrušili a začali sami řešit "proč?" má sliznice podrážděné. Nejprve jsme nasadili homeopatika, která mu ulevila. Na jejich aplikaci jsem se od doktorky dočkala poučení, že něco takového je nesmysl. Do ordinace jsme pak již nikdy nepřišli a dál jsme pátrali po příčinách nemoci. V létě se mi konečně podařilo přesvědčit pediatričku, aby mi dala žádanku na alergologii. Provedli se kožní testy a ejhle syn je alergický na pyly a prach. V případě potíží celá rodina dojíždíme do Medico na Hájích (umí ordinovat homeopatika).

Souhlasím se všemi,co napsali teno příspěvek. Ano,paní doktorka je velmi erudovaná,šikovná a má skvělý přístup k pacientum a to nejen k dětským,ale i k dospělým, Jsme s ní a její velmi oddbornou prací velmi spokojeni a se sestřičkou také. Milá,příjemná a usměvavá,to přeji k práci patří. Ordinace září čistotou,je velmi dobře vybavená a tak jim oběma děkujeme za jejich práci a přejeme velmi mnoho spokojených pacientu a vřele všem tuto ordinaci Mudr. Jany Hrubé doporučujeme. Manželé Iva a Milan Paličkovi se synem Honzou

Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a velmi dobře spolupracuje i s dětmi. Sestřička je navíc velmi milá. Dohromady - skvělý tým.

bezkonkurenční orl tým