Adresa

Praha Uhříněves, Nové náměstí, budova Domu s pečovatelskou službou II, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá doktorka i sestra, navíc moc příjemné chování. Vše bylo skvěle vysvětleno. Mohu tuto ordinaci a doktorku vřele doporučit.


M
Ověřeny pacient

Velice pečlivá a příjemná paní doktorka. Sestřička také vždy úsměv na tváři :-) v čekárně jsem čekala vždy maximálně 10 minut.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou Hrubou máme zkušenost celá rodina. Velmi vstřícná, pečlivá, hezký přístup k dětem! Profesionální přístup i práce! Sestřička je sluníčko, velmi milá!!! Jsme pacienty od samého otevření ordinace, a dále se sem budem vracet s důvěrou! Všem doporučuji! Monika M. s rodinou.


I
Ověřeny pacient

Tříletý syn huhňal, chrápal a špatně slyšel, opakovaně měl ucpaný nos nebo rýmu ale ne infekční (zelenou). Na podzim jsem s ním zašla na nejbližší ORL k doktorce Hrubé, která hned navrhla propíchnout uši a vyrvat mandle, že to má z toho, že začal chodit do školky. V panice jsem honem běžela do doporučené nemocnice pro termín zákroku. Přesto nám to nedalo a přišlo nám to unáhlené jelikož syn nikdy neměl zánety středouší. Termín jsme zrušili a začali sami řešit "proč?" má sliznice podrážděné. Nejprve jsme nasadili homeopatika, která mu ulevila. Na jejich aplikaci jsem se od doktorky dočkala poučení, že něco takového je nesmysl. Do ordinace jsme pak již nikdy nepřišli a dál jsme pátrali po příčinách nemoci. V létě se mi konečně podařilo přesvědčit pediatričku, aby mi dala žádanku na alergologii. Provedli se kožní testy a ejhle syn je alergický na pyly a prach. V případě potíží celá rodina dojíždíme do Medico na Hájích (umí ordinovat homeopatika).


I
Ověřeny pacient

Souhlasím se všemi,co napsali teno příspěvek. Ano,paní doktorka je velmi erudovaná,šikovná a má skvělý přístup k pacientum a to nejen k dětským,ale i k dospělým, Jsme s ní a její velmi oddbornou prací velmi spokojeni a se sestřičkou také. Milá,příjemná a usměvavá,to přeji k práci patří. Ordinace září čistotou,je velmi dobře vybavená a tak jim oběma děkujeme za jejich práci a přejeme velmi mnoho spokojených pacientu a vřele všem tuto ordinaci Mudr. Jany Hrubé doporučujeme. Manželé Iva a Milan Paličkovi se synem Honzou


Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a velmi dobře spolupracuje i s dětmi. Sestřička je navíc velmi milá. Dohromady - skvělý tým.


bezkonkurenční orl tým


Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál, pečlivá, svědomitá a komunikativní. Navíc působí velmi mile. Sestřička je taky velmi sympatická a ochotná. Prostě v našem zdravotnictví jsou obě "zázrak" :) Ordinace je také perfektně vybavena. Vřele doporučuji.Musím souhlasit s předešlým hodnocením v plném rozsahu. Paní doktorka umí a sestřička je velice milá. Ideální kombinace :o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti