Praktický lékař pro dospělé
Tanvaldská 224, Liberec

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zdravím všechny, jsem u paní doktorky také již pár let a nechápu negativní názory. Jsem s péčí maximálně spokojen. Je pravda, že se s ničím moc nepáře a říká věci narovinu, ale to je podle mě žádoucí. Pokud ji někdo někdy zastihne v horší náladě, tak je to přeci lidské. také nejste pořád na pohodu.
Takže jestli potřebuje někdo hatovat, tak ať so to nechá na face.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

S doktorkou jsme se setkali dvakrát, když zastupovala naší paní doktorku a absolutně nechápu, jak může takový člověk ordinovat! Babička nám začala špatně mluvit a doktorka mě doslova vyhodila z ordinace, že si babičku prohlédne sama. Jediné, co udělala je, že babičku poslala na krev a řekla, že nemůže posoudit, jestli špatně mluví, protože jí nezná! Takže jestli se babičce stav zhorší může počítat s tím, že to budeme řešit dále!! Po výsledcích krve prohlásila, že je babička v pořádku a to evidentně není, když mluví čím dál hůře!!

Takže jsme babičku předali jinému lékaři, ten nejen že jí dal Holdera kvůli vysokému tlaku, ale také zjistil, že prodělala slabou mrtvičku a poslal jí na neurologii! Takže pokud se nechcete léčit, navštivte tuto doktorku!!

K paní doktorce chodím již 20 let spolu s mými prarodiči, kteří jsou u ní snad 30 let. A to prostě hovoří za vše. Paní doktorka nás zná, je velice upřímná, vždy nám pomohla. A jestli občas upustí páru? Je to jen člověk :) Je prostě dobrá a nevím, koho si najdu, až půjde do důchodu ;)

S paní MUDr. Hamanovou jsem nadmíru spokojen a má přítelkyně také. Jistě jste si všimli, že negativní názory jsou jen od žen a jen jeden je o nemoci. Ani jeden názor se netýká špatného léčení. Jen u virózy šlo zřejmě o to se nejdříve zkusit vyléčit sama. Já sám jsem vyzkoušel z lékárny všechno možné co je dostupné, stejně mi to zdravotní pojišťovna nezaplatí a teprve, když mi v lékárně paní magistra řekla, že je to už moc dlouho (10 až 14 dní) a že musím k doktorovi pro antibiotika, tak pak teprve jsem šel k doktorce. Ostatní výtky k chování paní doktorky- nezáleží na tom, jak k Vám mluví, důležité je, že Vás vyléčí. Má na starost i celé zdravotní středisko a to vše se potom obrací proti ní, když k ní přijdete a ona musela třeba řešit špatně odvedenou údržbářskou práci. Pak se nedivte, že Vám řekne upřímně něco od srdce. Ostatně každý z nás už to zná z různých situací. V mém případě volala přede mnou do lékáren z důvodu zjištění, zda je vůbec na skladě můj lék, abych je nemusel obcházet. Po častější návštěvě si všechno pamatuje do podrobných detailů a ani nemusí mít u sebe kartu (někteří doktoři se dívají stále do počítače a ani Vás neprohlédnou). Dále nehledí na to, zda je další vyšetření nákladné či ne, ale prostě je potřeba, tak se udělá. To jiní doktoři stále jen počítají náklady a nechtějí Vám ani další vyšetření napsat...U její sestřičky je to stejné, je milá, vstřícná, jméno ani nemusím říkat a injekci od ní ani necítím, že nějaká byla. To její kolegyně i se sestrou na stejném zdravotním středisku, kam se na ně hrabou: nic si nepamatují s čím jste tam byli minule, Vaše jméno, natož pojišťovnu jim nic neříká a po injekcích div neomdlím a co ty modřiny...tak si važte paní doktorku Hamanovou a její sestru. Jsou to odborníci paar excelance...a ještě něco na víc... František

Do ordinace chodím minimálně. Když však přijdu, jsem spokojená - s lékařskou péčí i s vystupováním paní doktorky.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,je to velky omyl ze je arogantni a abych se priznala je mi milejsi vejit do dveri kde me privitaji slovi ..devce co s tebou je a tykaji mi...je spolehliva,ochotna ,obetava a dokaze poradit....mam jeden velky problem zdravotni a zatim me vzdy poradila a dokonce i ve svuj volny cas je obetava a pokud muze pomuze...

jsem prostě spokojen

Již 17 let pracuji ve stejném středisku jako paní doktorka, stala se také mou ošetřující lékařkou a mohu konstatovat, že jsem se nesetkala s nevlídným a nevstřícným chování z její strany, naopak- vždy pomohla a jednala profesionálně zrovna tak její úžasná sestřička, která se vždy s úsměvem velmi ochotně věnovala i těm pacientům, kteří si to zrovna díky svému chování a způsobu jednání zrovna nezasloužili! Víte, jednání s lidmi není zrovna jednoduché, záleží také na nás, pacientech, jak přistupujeme ke svému zdraví a jak se dostatečně vyjadřujeme a komunikujeme a diskutujeme s lékařem, který je taký jenom člověk, který má starosti a problémy jako každý z nás! Je také na každém z nás, že pokud jsme nespokojeni, tak máme volbu jiného lékaře, tak prosím- když nejsme spokojeni, proč pomlouvat, není jednodušší chodit někam jinam? Zamysleme se nad sebou jak se sami chováme a potom si musíme také uvědomit, že máme právo diskutovat s lékařem když se nám něco nelíbí a pokud to nejde, tak můžeme jít k jinému a pokud to zase vázne, není to v nás? Nováková Adéla

Velmi dobrá lékařka, jsem velmi spokojen !

Ve většině případů mám s paní doktorkou i sestřičkou velmi dobré zkušenosti a v ordinaci je i někdy sranda, ale mám i špatné zkušenosti, jednou jsem se dostavil se zablokovanými zády, které jsem si zablokoval 200km od domova, takže cesta domů vlakem nic moc, na to mě bylo řečeno, že je to civilizační choroba, dostal jsem injekci a šel domů, toť vše. Z toho lze usuzovat, že je to sice paní doktorka, ale zároveň člověk jako já, vy, kdokoliv a člověk je tvor náladový. Takže záporné hodnocení určitě ne, ale chtělo by to zlepšit přístup k lidem a i když je člověk, je také doktorka, takže profesionalita vždy a ke všem lidem by byla na místě. Hezký den Lubik.