Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova

Dobrý den, jak si čtu bezpočet negativních názorů-musím bohužel potvrdit. Náladovým chováním paní doktorky počínaje, dlouhým čekáním, neprofesionalitou a neschopností konče... když jsem viděla svůj RTG snímek u nového zubního lékaře, kam jsem přecházela v akutní bolesti zubu, chtělo se mi brečet.... podkompozitní kazy, které vznikaly nedobře odvedenou prací, jak mi bylo vysvětleno- kompozit nekopíroval zub, měl ve spodní části "sukýnku" kam bakterie mohly pronikat.... a to téměř u všech bílých kompozitů, které jsem si u paní doktorky připlácela... dokonce jsem měla i raritu - 1 kompozit spojoval 2 zuby, takže mezizubí nešlo prakticky čistit...!!!!S tím bolavým zubem se léčím dodnes, už mě stál první desítku tisíc korun, pořád doufám, že ho zachráním...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce od malička, nikdy jsem neměla problém (donedávna zcela zdravé zuby). Když jsem jí při prohlíce řekla, že mě bolí moudráky, tak se na ně podívala a konstatovala, že by měly jít ven... To je celé, neobjednala mě, nedala mi doporučení na chirurgii, nic. Manžel na té samé prohlídce požádal o vyndání moudráku, který se mu rozpadal a dost ho to bolelo - objednala ho za dva měsíce. Nutno říct, že po těch dvou měsících mu zub nevyndala, ale poslala ho na chirurgii. Já si tím pádem šla rovnou pro doporučení, aní jsem nezkoušela nechat řešit to ji. Na ten papír jsem čekala dvě hodiny.
Dokud mi nic nebylo, byla fajn. Ale jak nastanou problémy, je absolutně nepoužitelná. Už se ohlížím po náhradě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil

Lékařka jen pro VIP klientelu ve složení MUDr.Mgr.Ing,raději nekomentuji .Bolest 8-moudráku, ráno v 8.hod přijdu s akutní bolestí na řadu se dostanu o pul 12,to jsme netušil co mě tam čeká.V vzhledem k tomu , že zub již byl spravován , tak jediné řešení byla extrakce, nikdy jsme této lékařce moc nedůvěřoval ,žádal jsme o vytržení na stomatochiurgii , s zklidním hlasem a patřičným úsměvem ,mI sestra odpověděla, žě to paní doktorka zvládne , že má na to školu.No to doufám, že má školu....Nezvládla absolutně nic , po dvou hodinách marného čekaní na křesle , mi s vypětím všech sil oznámila , že budu muset na stomatochíru, že to sama nezvládne vytrhnout. Vypsala žádanku a s dodatkem , že si budu muset zaplatit 800 ,poněvadž jí to stálo moc času , a zdravot. pojišťovna jí nehradí čas , ale zákrok.Absolutně jsem odmítnut jí , za něco takového platit , osobně si myslím , že si na mě nahrabala více než dosti., už dříve jsme jí žádal o vydaní karty , zamítavý postoj, že nemuže a dalších 100 důvodu , proč to nejde , také bych Vám jí nedal , když jsme byl její zlatý dul.První slova které mi byla řečená na stomatochiurgii mě docela zazdili do toho toho jejich křesla ,která umělkyňe se vám to snažila vytrhnout.Za 10 min byl zub venku a já šťastný, jak blecha. 2 dny nic nebolelo , pohoda , Pak to začalo , Opět jsme byl nucen navštívit paní Zubařku, tentokrát na mě byla velmi nepříjemná , jsme splachovací , takže jsem tu její smršt nějak přenesl přes srdce , po 4 hodinách čekaní mě přijala,Vytvořil se tam zánět což nepřisuzuji , žádnému lékaři co se na mě podílel , stát se to muže , ale očekával bych systematickou a učinnou léčbu ne co předvedla ,výše zmiňovaná lékařka , o bolesti nemluvím, 4 hodiny čekáte ,a pak vás nechá vypláchnou usta Corsodilem , což je bežně dostupný preparát v každé lékarně a nahřát tvář Iinfra lampou , osobně jsme očekával antibiotika , když tam byl zánět ,Takto jsme tam byl během týdne 4 , a pořád stejný postup , bolest byla ukrutná , tak již jsme 4 den nemohl vydržet a navštivil pohotovost , tam mi napsali antibiotika a analgetika okamžitě , a já skončil 7 týdnu na neschopence.
Dnes už jsem bez problému a zaplať panbuch u jiného lékaře,čekací doba nesrovnatelné, cena poloviční,celkoví přístup jak lékaře , tak sestry k nezaplacení.

At si každý udělá obrázek, o této lékařce ,a sám sem dobrovolně rozhodne u ní nadále setrvávat....
z mé vstaní zkušenosti pokud od ní nich nepotřebuje ,tak je výborná, jakmile začnou potíže , vemte nohy na ramena a rychle jinám nebo dopadnete jako já

Podal jsme na tuto lékařku stížnost u české stomatologické komory.
Také na Vás myslím paní Gallatová.
Ondřej Dvořák.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila leta. Poslední roky jsem se odhodlávala k přechodu k jinému zubaři, což paní doktorka za mě vyřešila sérií přešlapů. Začalo to tím, že mě odmítla vyšetřit dlouhotrvající akutní bolest zubu s tím, že mám citlivé zuby a ať si je natírám Sensodyne rapid. Poslední hřebíčkem do rakve bylo, že odmítla ošetřit mého malého syna se stomatitidou. Nemluvím o tom, jak je paní doktorka náladová a neustále atakuje svou sestru, což vrhá špatné světlo na ní a ne na sestru.
Po přestupu k jinému lékaři musím říci, že jsem udělala jedině správně! Lékařské ošetření a přístup u nového lékaře se s paní doktorkou nedá absolutně srovnat. Nejde jen o pocity, ale o skutky, nyní mám bolavé zuby opravené a nebolí...
PS: Kdo je zatím spokojen, nemá asi problémy se zuby...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

Já se tam nikdy necítila moc dobře. A už leta se chystám odejít. Jen jsem to ještě neudělala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Objednám se kvůli silné boleti zubu, řekne mi ať se dostavím za měsíc... Po týdnu bolest nemohu vydržet protože nemůžu ani spát. Přijdu jako akutní případ ona mi vyvrtá asi 3 uplně jiné zuby a pošle domů ať se vrátím za měsíc a půl na dodělání... Nakonec jsem si ten zub musel nechat udělat jinde. Bolestí jsem nemohl ani spát.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Skvělý přístup k dětem i jejich rodičům,neměnil bych ani za nic!


M
Ověřený profil

Souhlasím se všemi negativními názory.Mam také bohužel špatné zkušenosti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřený profil

paní doktorka nebyla až moc příjemná, nikdy mi neuměla dobře umrtvit zub k zákroku. u dvou zubů mi čistila kanálky a bylo to velmi bolestivé (zajímavé, že u jiného doktora necítím nic..) a ještě mi skoro vynadala co to jako předvádím, když už mi opravdu tekly slzy bolestí. musím ale uznat že její amalgánové plomby mi drží přes dvanáct let bez problémů! bohužel mne paní doktorka naučila jednu věc- panickou hrůzu ze zubaře...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Paní doktorka se již odstěhovala a snad je již v důchodu. Jinak by si tady změnila adresu. Takže ti guesti, co jsou tak spokojení, by mohli napsat, kde nyní ordinuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti