Kurz asertivity - víkendový intenzivní kurz asertivní komunikace • 3 400 Kč

Psychoterapeutické sezení - 50min • 800 Kč

Supervize - individuální • 800 Kč +1 Více

Supervize - skupinová • 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

3 400 Kč

Soukromá psychologická praxe

Vykonávám soukromou psychologickou praxi od roku 2008. Za tu dobu jsem se setkala již s více než tisíci lidmi. Přicházejí za mnou, protože je trápí rů...

• psychoterapie

K paní magistře Brzkovské jsem se dostala díky předchozím pozitivním hodnocením na tomto webu a musím jen souhlasit se vším, co o ní a o její terapeutické praxi napsali předchozí hodnotící. Po celou dobu našich setkávání jsem s její péčí byla maximálně spokojena a v mnohém mi pomohla nacházet nové pohledy na problémy, které mne trápí. Během sezení byla vždy připravena, umí pozorně naslouchat a moudře poradit. Nesejme z vás problém - to za vás neudělá nikdo - ale podá pomocnou ruku a dodá sebevědomí vykročit správným směrem. Je člověkem na svém místě. Opravdu doporučuji.

Paní Janu Brzkovskou mohu i po letech kdy jsme se neviděli jen a jen doporučit. Mně pomohla velmi mnoho a pomohla mi učinit i zásadní rozhodnutí. S nadhledem a rozvahou sobě vlastní mi byla schopná zdělit i nepříjemné věci. Opravdu vřele doporučuji.

Před první návštěvou paní magistry jsem prošel mnoho webových stránek psychoterapeutů, ale její mě zaujala. Vyzkoušel jsem tedy první konzultaci a musel jsem si přiznat, že jsem se po ní opravdu cítil dobře. Velmi příjemně působící doktorka a hlavně člověk z ní má pocit, že se opravdu dobírá k podstatě problémů. Rozhovor probíhá formou přátelké konverzace, ze které jsem měl skutečně příjemný pocit. Celou dobu jsem pociťoval, jaké dělám pokroky v uvědomování si mých problémů. Na konci sezení mi vždy dala výborné rady, který mi jsem se snažil řídit a které mi skutečně pomáhaly.
Já jsem přišel za paní magistrou jen s polovičně vážným problémem a ona během hodiny objevila, že můj démon se skrývá v minulosti a dalších několik sezení mi s ním velmi pomohla. Vřele paní magistru Brzkovskou doporučuji všem, kdo má nějaké problémy, kdo si potřebuje něco vyřešit nebo jen utříbit neposedné myšlenky. A jak už jeden předchozí komentář říká, je toto také forma mého poděkování paní Brzkovské. JB

Paní magistra na mě během sezení působila velmi příjemně a klidně, což mi pomohlo lépe vyjádřit mé chaotické myšlenky :-). Co se mi velmi líbilo a nakonec mi i hodně pomohlo, byl ,,autogenní trénink". Metoda uvolnění myšlení.
U jiného psychologa jsem předtím nebyla a pokud bych někdy v budoucnu opět potřebovala nějakého navštívit, vybrala bych si opět paní magistru Brzkovskou.

K Janě Brzkovské docházím už 2 roky, ujala se mě při mé opětovné návštěvě v Podaných rukách, kam jsem ambulatně docházela už dříve na psychoterapii.Potýkám se se závislostí na pervitinu a zástupně i alkoholu. Jana byla perfektní, vyšla mi maximálně vstříc, porozumněla mi téměř ihned a spolupracujeme dodnes.Nyní docházím přímo do její poradny dle potřeby.Pomohla mi v ujasnění svých cílů a nastartování motivace a společně pracujeme na jejich udržení, což se mi daří k mé spokojenosti.Mohu jen doporučit.
S pozdravem a velkým Díky Zraví Zuzana J. z Brna

Můžu říct jen to, že jsem různých psychologů a psychoterapeutů navštívila několik a u žádného jsem nevydržela déle než pár sezení. Dlouhodobá spolupráce se povedla až s paní Brzkovskou a to podle mne ze dvou hlavních důvodů:

1. je to člověk, který ví, co dělá - neklábosí s vámi jen tak o ničem, posouvá vaše myšlenky tam, kam to sami neumíte, pomůže vám na věci najít jiné úhly pohledu, pomůže vám vidět věci s odstupem a společné uvažování nad problematickými oblastmi způsobí, že vám buď přímo na konzultaci nebo později dojde něco, co vás nečekaně posune vpřed.

2. je to sympatický člověk - když vám je někdo nepříjemný, těžko se mu svěříte. Paní Brzkovská je velmi sympatická, je poznat, že jí na vás záleží a je dobrý posluchač.

Každý z nás si musí najít toho psychologa, který jemu osobně sedí, já můžu říct jen to, že pro mě je to paní Brzkovská a z předešlých zkušeností vím, jak je těžké někoho tak dobrého najít.

Stejně jako autor předchozího komentáře jsem si paní doktorku Brzkovskou vybral na základě telefonního rozhovoru z dalších asi 8 jiných psychologů v Brně. Už jen její hlas v telefonu a přístup mi prozradil, že právě ona bude "pravděpodobně" osoba, které se budu moct svěřit - což je myslím v této věci rozhodující, protože pokud máte vůči svému psychologovi blok a nejste schopní se mu svěřit tak není moc velký předpoklad, že se nevyřčené problémy vyřeší - i když i na tyto paní Brzkovská ve většině případech přišla...První dojem mě na telefonu nezklamal a osobní setkání s paní doktorkou to jen potvrdil, že nebude problém s komunikací. Za paní doktorkou jsem nešel s nějakým extra závažným problémem, chtěl jsem si jen utřídit myšlenky možná najít ten správný směr na svoji cestě životem, chtěl jsem se o některých věcech ujistit a o některé zase vyvrátit...Paní psycholožka byla ta, která vedla rozhovor určitými směry, které byly občas z pozice "horkého křesla" v dané chvíli jen těžko pochopitelné a naprosto vytržené z kontextu, ale po každém tomto mém nepochopení následovalo uvědomění, že si paní doktorka pouze utváří zázemí a získává informace pro další "problémovou, nevyřešenou" část mého života...no a co dodat...jediné co potom zůstalo nepochopeno z mé strany, byla tímto dosažená efektivita při úklidu v mé hlavě...celý tento proces byl navíc umocněn důvtipnými otázkami, které opět nebyly vždy lehké v danou chvíli zodpovědět...odpovědi sem si pak uvědomil s odstupem času nebo po prožití určité životní situace a toto ve mě vyvolalo buď pocit klidu a vyrovnanosti v daném problému nebo mě donutilo k dalšímu přemýšlení a časem se tyto odpovědi vykrystalizovaly v mém podvědomí nebo se to děje právě teď:)poslední věc, kterou sem si nechal na konec jsou obrázky nebo prosté převedení abstraktních věcí na konkrétní, hmatatelné...nejen, že mě to občas dokonale pobavilo ale taky mi to pomohlo využít svoji představivost k tomu abych si ujasnil svoji životní situaci...nebudu zveřejňovat jak vypadají abstraktní věci v hmatatelné podobě v moji hlavě, ale věřte, že stojí za to:)
nejsem si jist jestli je tento příspěvek nejlepším doporučením nebo něčím podobným v tomto směru...každopádně pokud pro sebe chcete něco udělat, ujasnit si nebo smést ze stolu některé věci a víte, že potřebujete pomocnou ruku která Vás povede a bude mít správné otázky, které ve Vás vyprovokují nalezení správných odpovědí, které by měly být vyřčeny pro snazší, zajímavější a více nabízející cestu životem tak vím, že jí najdete přímo tady...
ať už tento příspěvek bude pochopen jakkoliv, tak pro mě je to forma poděkování paní Brzkovské...

Nikdy v zivote by me nenapadlo, ze zacnu chodit k "psycho doktorovi":-)Obvolal jsem asi 6 psychologu a na zaklade dojmu z tel. rozhovoru vybral. Zacal jsem k ni chodit s pritelkyni poresit/vyresit nejake problemy. Po nekolika navstevach musim rict, ze nelituju volby. Doporucuji!