S panem doktorem Zakopcanem,jakozto svym praktickym lekarem,jsem velmi spokojena... Pokazde me privita s usmevem a dobrou naladou,snazi se maximalne pomoci a poradit.. Nemam nic,co bych mohla vytknout..

Ať se raději pan doktor poohlédne po jiném zaměstnání...B.

Tento lékař má smůlu,že hodnocení jeho osoby se ujali jen pacienti,kterým nepředepsal lék, který si sami naordinovali a nevyhověl jim v napsání neschopenky.Doporučil bych jim změnu lékaře.

Nejsem vůbec spokojen. Péči o pacienta si představuji úplně jinak. Nehledě na samotný lidský přístup, který by měl pan doktor změnit jako první. Rozhodně nedoporučuji.P.

Je to velmi erudovaný lékař.Ač jsem přišel do ordinace ve zcela jiné záležitosti, poznal na mě jiné onemocnění a doporučil postup vyšetření i léčení.Všem marodům mohu vřele doporučit.Stanislav K

Velmi příjemné vystupování,vstřícný a umí pomoci i poradit.Také vyhledá sám bez prošení alternativní lék s nižším nebo žádným doplatkem.