Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. Jiný

V červnu jsme byli se synem po prvé a byli jsme spokojení, vše vysvetlil, vyslechl. Zůstavame v jeho péči i přes větší vzdálenost nadále.

Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. Jiný

Neprofesionální chování, nemístné poznámky, dotazy.. Během návštěvy jsem se cítila velmi nekomfortně.

MUDr. Jan Všetička

Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Doufám, že u jiného psychiatra budete spokojena.

Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. Jiný

S psychiatrem mám špatné zkušenosti. Měl nevhodné komentáře, kterým se i sám smál. Bylo mi to opravdu nepříjemné.

MUDr. Jan Všetička

Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Zřejmě vám nesedl můj styl humoru.

Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. psychiatrické vyšetření

U pana doktora se cítím vždy příjemně. Léčbu se snaží přizpusobovat mým potřebám. Je to opravdový profesionál. Za mě super.

K panu doktorovi chodím už přes 2 roky. Vždy skvěle vyslechl, poradil a léčba je úspěšná. Příjemný, mladý a profesionální pan doktor s velkým P. Jsem mu mnoho vděčná.

U pana doktora se citim vzdy velmi prijemne, dokaze skvele naslouchat a pozitivne naladit. Lecbu prizpusobuje mym potrebam. Nikdy nemam pocit, ze by pan doktor spechal na dalsiho pacienta, je to takove uklidnujici.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Již rok mám deprese, kdy mi nezabiraji antidepresiva. Sama sebe nepoznavam, jakoby mi něco přešlo v hlavě a já byla úplně jiný člověk. Nechci žít a už ztrácím sílu. Na internetu jsem si přečetla, ze se dříve léčili deprese a jiné onemocnění pomoci psychosomatickych látek a ze je to dnes již zakazane. Taky jsem narazila na téma, kde nějací doktoři bylo pro zlegalizovani těchto metod a dělali nějaké ,,pokusy”, kdy pacient byl pod vlivem nějaké látky a byl pod dozorem lékařů. Chtěla jsem se zeptat, jestli je v ČR nejaka možnost tohle podstoupit? Vím, ze není jistě, ze se člověk uzdraví, ze mu může být ještě hůř, ale já v takovém stavu dal žít nemůžu a říkám si ze bych to radeji riskla. Dekuji za odpověď.

jestli dobře rozumím otázce, tak hledáte alternativní možnosti léčby deprese. V současnosti takový výzkum probíhá v NÚDZ Klecany pomocí ketaminu, jde o rychle účinkující léčbu, zkuste se kontaktovat tam.