Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je milý, má smysl pro humor, dobrý diagnostik, šikovný pokud jde o drobné zákroky, které můj bývalý praktik odmítal provádět, jeho léčba vždy zabrala. Ale pokud potřebuji jakýkoliv papír nebo potvrzení, je to s ním těžké...

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý doktor, vážně se snaží pomocí. Velmi si ho vážím. Naslouchá a vždy se snaží pomocí. Za mne 10/10

Umístění: Ordinace

Jsem ráda, že jsem našla praktického lékaře, který ochotně a na vysoké odborné úrovni léčí mne i mého syna. Najdeme vždy u něho pochopení pro naše zdravotní problémy. Pohodě při návštěvě ordinace přispívá i jeho vždy milá sestra.

Umístění: Ordinace celkové vyšetření

Pan doktor se skutečně snaží pomoci pacientům, je důsledný a pečlivý. Také má vlídný přístup, je to kultivovaný a příjemný člověk. Jsem za takového lékaře vděčná.

Umístění: Ordinace

Perfektni lekar, vlidny, akcni, otevreny. Umi naslouchat, a jde mu skutecne o dobro pacienta. Nad to je sympaticky a rozumi tomu, co dela. Jsem rada, ze jsem takoveho lekare nasla.

Vynikající praktik s hlubokým zájmem o pacienta, který neponechá nic náhodě. Ordinace je účelně vedena společně s velmi příjemnou a respektovanou sestrou. V této ordinaci se léčí všechny tři generace naší rodiny a stejně tak, jak dobrou restauraci poznáte podle počtu hostů, před touto ordinací v čekárně vyčkává vždy spousta pacientů. Doporučuji!

Skvělý, příjemný a milý lékař. Vždy mi dobře poradil a pomohl mi vyřešit můj problém. Rozhodně má moji důvěru a mohu ho vřele doporučit.