Jan Šindelář, praktický lékař Liberec

MUDr. Jan Šindelář

Praktický lékař

29 názorů

Uložit


Adresa

Tanvaldská 345, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé žádost o antihistaminikum

lékař působí milým dojmem ale zdání klame. Není to jen můj případ ale i maminky, kdy kouká na své pacienty přez prsty namísto hledání opravdové poimoci.Osobně se bojím mu cokoliv říct aby mě nezatratil a nehodil do jednoho pytle.Mluvit sním na rovinu se mi nikdy nevypůlatilo a ten samý názor má i matka, která k němu chodí už léta létoucí. Já sice jen 12 let ale rozhodně změním lékaře, protože, když se mu nemohu ani svěřit, aby zamnou nezavřel hned dveře, takového lékaře nepotřebuji.Navíc je v ordinaci jen málo a věčně je u něj plno, průměrná doba čekání je jedna hodina a to má ordinační hodiny od 8 do 12......za mě palec dolů, když jsme všichni simulanti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

J.A. Pana doktora Šindeláře jsem si oblíbil ihned po svém příchodu do Liberce v roce 2005. Cením si na něm kromě profesionality i přímého jednání, na nic si nehraje a vždycky mi napřímo řekne vše potřebné. A náš vzájemný vztah je založen na naprosté důvěře a upřímnosti. Protože pocházím z doktorské rodiny potřebuji přesně takový přímý přístup a někdy potřebuji trošku "seřvat", abych pana doktora poslechl. Pan Šindelář je úžasný a skvělý lékař a hlavně člověk.


J
Ověřeny pacient

J.M.
pana doktora Šindeláře znám od jeho počátků a jsem jeho dlouholetý pacient. Jako doktora si ho velice vážím a doporučuji ho všem pro jeho přístup k pacientovi, snahu o maximální prevenci a v mém případě i o lidské pochopení, protože nejsem schopen do puntíku splnit jeho požadavky. A není to pouze o lékaři, ale také o zdravotních sestrách, které v ordinaci MUDr. Šindeláře působily a vždy šlo o velice příjemné a vstřícné sestřičky a to platí i o současné zdravotní sestře.


I
Ověřeny pacient

jsem sním spokojená je můj dlouho letý lékař


V
Ověřeny pacient

Chodím k němu čtvrt století. Dnes je lékařem celé rodiny. Je příkladem dobrého, svědomitého, hluboce lidského, vždy vlídného, empatického, zkušeného lékaře - člověka. Chodíme k němu s důvěrou a rádi. Nikdy si nehraje na mistra "všechno vím a všechno znám". Je zodpovědný. Dokáže pochybovat a hledat a včas vás navigovat ke specialistovi. Je komunikativní, vstřícný. Systematicky vážné případy obětavě objíždí domů. Má eminentní zájem vám pomoci s tím, že velmi taktně vyžaduje vaši spolupráci. Pro nás je příkladem "rodinného felčára".


Ověřeny pacient

Dle mé osobní zkušenosti nemohu doporučit. Většinou neprovede odborná vyšetření, sedimentace, kontroly.. Přijde mi že diagnózy s odpuštěním "věští z koule" - výsledek byl ale, v mém případě, vždy stejný: berte širokospektrá antibiotika a když se to zhorší, přijďte znova (nehledě na to, že diagnózu jsem se jako pacient nedozvěděl). Jeho dlouholetá praxe = přílišná sebejistota. Do té doby než jsem měl skutečné potíže, které bohužel neodhalil, na mě působil sympatickým a velice milým dojmem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


vždy příjemný, ochotný. Citlivě přistupuje ke každému pacientovi


T

Pro mne a celou rodinu je Mudr. Jan Šindelář přírodním úkazem, který člověk potká a nevěří.Nejenže je skutečný profesionál-odborník, ale je neskutečně poctivý.
Nikdy se mi nestalo, že by vybral neprávněně poplatek za úkony, za které se neplatí.Naopak, stalo se mi, že může inkasovat, např. za vyplněný formulář a peníze nechce.Stalo se Vám to někdy? V naprosté většině si lékař účtuje i poplatek za recepty, za které se platit nemá.
Máme toho člověka moc rádi, protože je sakramentsky člověčí a lidský,není povýšený, je s ním legrace a má nás pacienty rád, to mu vidíte na očích.
Klobouk dolů, buďte dál takový jaký jste.V

Dle mých zkušeností je to doktor "pro člověka", vždy vysvětlí co je problém, jak bude postupovat léčba a jaká jsou případná rizika. Neměnil bych..


H

Skvělý praktik s úžasným přístupem k člověku,který u něj hledá pomoc.Usměvavý,taktní,klidný,ochotně vysvětlující na co se pacient vyptává.Pomohl nejen jako lékař,ale i jako člověk.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti