Psychiatrická a AT ordinace

Psychiatrická a AT ordinace
Karlovo náměstí 7/325, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická a AT ordinace Jiný

MUDr.Síkora mi pravidelně ordinoval ###, na panickou poruchu.Neupozornil mě, že ### musím vysazovat postupně.Když jsem se rozhodla ### nadále neužívat, dostala jsem tzv.abstinenční syndrom, tzn.bolesti nohou, svalů a halucinace.Strávila jsem 2 týdny na infuzích na interně, vzhledem k hypohydrataci, kterou ### u mne vyvolal. Nedoporučuji tuto rodinnou psychiatrickou ambulanci.

Tohoto lékaře nikomu nedoporučuji. Většinu své pracovní kariéry strávil jako primář v blázinci a přesně podle toho se chová ke svým pacientům kteří k němu přijdou do ordinace. Je zvyklí žádného pacienta nebrat vážně, nikomu nic nevysvětlí. Jen píše obrovské dávky léků a vysvětluje Vám závažnost Vašeho schizofrenního onemocnění i když se třeba jedná jako v mém případě jen o neurózu. Začít se léčit tímto doktorem znamená připravit se na velice depresivní návštěvy ve kterých si budete stěžovat na silné vedlejší nežádoucí účinky léků a Vám bude pouze sdělováno, že to není lékz ale Vaší chorobou a že bez léků by to bylo ještě horší takže Vám ještě nějaký ten lék přídá a je jen otázka času kdy se z té jeho léčby dostanete do blázince.

Souhlasím s těmi, kteří dali jednu hvězdičku a se vším, co tam napsali..Co se týče mě, tak bych nedal žádnou!!! Znám pana doktora poměrně dlouho a horšího, jsem nikdy nezažil! Byl jsem k němu doporučen, protože jsem neměl nikdy zkušenosti s psychiatrem a dodnes si to vyčítám!!! Max. doba vyšetření, alespoň u mě 5 min. hrubého času i s předepisováním léků, různými telefonáty a vytištěním receptu..Nikdy mně s ničím nepomohl, ale spíše uškodil! "Návštěvy", jestli se to dá takhle vůbec nazvat, byly pro mě v jeho ordinaci deprimující!
NEDOPORUČUJI!!!

Pana doktora jsem ani neviděla. Manžel má svému zaměstnavateli donést potvrzení z protialkoholní léčebny, že se tam nikdy neléčil, proto jsem si našla MUDr. Sikoru dle internetu a kontaktovala jej telefonem. Sdělil mi, že to dělá jiná lékařka MUDr. Sobotkiewiczová, takže jsem několik dní sháněla tuto lékařku, na kterou byla jen pevná linka, kterou nikdo nebral. Obvolala jsem i jiné protialk. léčebny v jiných pražských částech, ale bylo mi řečeno, že by to potvrzení měla vystavit léčebna v Praze 5, když tam manžel bydlí, a opět jsem dostala kontakt na MUDr. Sikoru. Takže jsem jej kontaktovala podruhé se slušnou žádostí a s odkazem na toho, kdo mi jej doporučil a dočkala jsem se naprosto arogantního chování. Co si dovoluji jej obtěžovat, že si máme najít tu příslušnou doktorku Sobotkiewiczovou (s níž je na internetových stránkách uvedený v jedné ordinaci), telefon na ni nemá, její ordinační dobu nezná, prý se tam máme chodit koukat, jestli paní doktorka náhodou neordinuje. Tak jsem se zeptala, kdy že si představuje, že se má manžel chodit koukat před dveře ordinace, zda tam paní doktorka náhodou není, když vstává ráno ve 2,30hod., od 3.30hod. vozí lidi busem, přijde domů odpoledne a jde spát? Že by snad měl být na doktorku někde funkční kontakt a ordinační hodiny a že on je na internetu uvedený jako její kolega ve společné ordinaci, proto mu volám. Psychiatr na mne řval, že jsem drzá a neschopná a choval se spíš jako psychopat, což jsem mu nakonec i řekla. Už dlouho se mi nestalo, že by se ke mně choval někdo takto sprostě. Neumím si představit, že by mne jako pacientku někdo k takovému sprostému arogantnímu cholerikovi poslal jako k lékaři.

Včera jsem u nej byla, arogantni, nedoporuciju

Obávám se, že tenhle doktor nikomu nepomůže. Je to jen mastičkář, který neumí nic než předepsat antidepresiva apod. Dvakrát jsem u něho v čekárně strávil víc než 3 hodiny (pokaždé jsem byl objednán a přišel na čas). Na nic se neptal, jen si zavedl kartu a poslal mě do lékárny. Takhle by dovedl léčit každý. Důrazně nedoporučuji!

Upřímně, tomuhle doktorovi bych se vyhnula velkým obloukem. Díky jeho neustálému předepisování Rivotrilu ( benzodiazepam) a přesvědčování, že když si budu brát 2 mg denně se nic nestane jsem na tom léku teď silně závislá. Zkuste před ním vyslovit slovo "psychoterapie" a uvidíte ten tanec. Pan doktor jí velice odsuzuje a nedoporučuje, prý to dokáže sám. Už tam chodím pět let. Nestalo se mi, aby mě vzal včas - vždy si počkám dobrých 45 minut, snad každou návštěvu mu alespoň jednou zazvoní telefon, stalo se mi i, že si v mé přítomnosti domlouval tenis. Nezažila jsem pocit, že by mě bral vážně, zato si každou návštěvu vyslechnu nějakou historku z doby, kdy on byl mladý a věci byly jinak. Zkrátka za mě ne. Netvrdím, že je to špatný doktor, ale mě rozhodně nepomohl, naopak mi přitížil.

Pro mně je to velmi dobrý lékař, vyléčil mně a to je nejdůležitější. Nastavil mi výborně léky, které zabraly, minulá lékařka mi dala léky, které mi nepomohly a ještě jsem po nich akorát přibírala. Proto jsem mu velmi vděčná!

vyléčil mě velmi děkuji pane doktore

Pravda o vecnem telefonovani apod.

Nicmene, me pomohl a vylecil me. Z toho pro me vyplyva, ze dela svoji praci kvalitne.