Sukova 4, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Mgr. Jan Rajchl

Moje zkušenost je vynikající, chodila jsem k JR tři roky každý týden. Byla to zábava i dost práce, provedl mne mým nejturbulentnejsim obdobím s nadhledem, empatií i humorem a naučil mne se sebou lépe pracovat. Byla to sranda, i když někdy to bylo na dřeň. Rozhodně nekonformní, překvapoval mne svými silnými emocemi, reakcemi, pojmenováním zážitých situací. Čas, který jsem s ním strávila považuji za velmi plodný a ještě dnes cca rok a půl po ukončení terapie z něho těžím. Přála bych tuto zkušenost každému: možnost porozumět zažitým situacím, vlastním reakcím a mechanismům a naučit se s tím pracovat.

Umístění: Mgr. Jan Rajchl

Přímost, naslouchání, maximální empatie a citlivost nejvyššího kalibru! Možnost volby směru a rychlosti terapie. Svoboda. To je moje cesta s Janem Rajchlem. Za vše mu moc děkuji a vřele ho doporučuji.

Umístění: Mgr. Jan Rajchl osobní psychoterapie

Chodím k Janu Rajchlovi s přetržkou osm let, a ač jsme temperamenty odlišní, velmi mi pomáhá. Je pro mě poměrně obtížné definovat podstatu věci - a jeho přístupu. Jsou to věci, kterých je obtížné se dotýkat. Každopádně je Rajchl nekonformní, neoficiální, civilní, občas jsem si z něj před přáteli dělal legraci, že je "keltský výčepní." Humor do jeho přístupu ale patří, tak se to sem nebojím napsat. Stejně tam patří velká empatie. A přímost - názor Michaely podepisuju. Nedovedu si představit ani arogancin, ani necitlivost - komentář Lenka pravděpodobně psala manželka posuzovaného (viz data). Rajchlovým směrem je tvarová psychologie - gestaltismus. Ordinace Rajchla je světlá, občas mu otvírám okna. Nebojte se přijít v pyžamu a chroupat u toho mrkev.

Byl jsem pracovně poslán na dopravní testy, psycholog velmi arogantní, nepříjemný, již při pozdravu mě dal najevo, že testy neudělám, Jeho chování a chytání za hlavu, že patřím do blázince atd jsou od psychologa
nedůstojné. Jsem před důchodem, vždy jsem bez problémů testy udělal až nyní. Jako psycholog má lidem pmáhat a ne je srtážet na dno. Nedoporučuji.

Byl jsem k tomuto psychologovi poslán orgánem státní moci. Rozhodně bych jej ale jako psychoterapeuta nedoporučoval za velmi arogantní, necitlivé a neprofesionální chování vůči klientovi. Za odborné vyšetření si účtoval cca. 2 500 Kč, což je neuvěřitelná raketa, když jsem u něho strávil 2.5hod. Pochybuji o jeho odbornosti. Nedoporučuji.

Není to tam "ovankůšované", říkají někteří.
Já říkám, že přímost neznamená tvrdost a že přímost může být velmi velmi a ještě jednou velmi citlivá. Díky za ni. bp