Adresa

Mgr. Jan Rajchl
Sukova 4, Brno-střed, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Sukova 4, Brno

Mgr. Jan RajchlSukova 4, Brno

Mgr. Jan RajchlSukova 4, Brno

Mgr. Jan RajchlSukova 4, Brno

Mgr. Jan RajchlSukova 4, Brno

Mgr. Jan RajchlSukova 4, Brno

Mgr. Jan Rajchl

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Jan Rajchl

Moje zkušenost je vynikající, chodila jsem k JR tři roky každý týden. Byla to zábava i dost práce, provedl mne mým nejturbulentnejsim obdobím s nadhledem, empatií i humorem a naučil mne se sebou lépe pracovat. Byla to sranda, i když někdy to bylo na dřeň. Rozhodně nekonformní, překvapoval mne svými silnými emocemi, reakcemi, pojmenováním zážitých situací. Čas, který jsem s ním strávila považuji za velmi plodný a ještě dnes cca rok a půl po ukončení terapie z něho těžím. Přála bych tuto zkušenost každému: možnost porozumět zažitým situacím, vlastním reakcím a mechanismům a naučit se s tím pracovat.

M
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Jan Rajchl

Přímost, naslouchání, maximální empatie a citlivost nejvyššího kalibru! Možnost volby směru a rychlosti terapie. Svoboda. To je moje cesta s Janem Rajchlem. Za vše mu moc děkuji a vřele ho doporučuji.

A
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Jan Rajchl osobní psychoterapie

Chodím k Janu Rajchlovi s přetržkou osm let, a ač jsme temperamenty odlišní, velmi mi pomáhá. Je pro mě poměrně obtížné definovat podstatu věci - a jeho přístupu. Jsou to věci, kterých je obtížné se dotýkat. Každopádně je Rajchl nekonformní, neoficiální, civilní, občas jsem si z něj před přáteli dělal legraci, že je "keltský výčepní." Humor do jeho přístupu ale patří, tak se to sem nebojím napsat. Stejně tam patří velká empatie. A přímost - názor Michaely podepisuju. Nedovedu si představit ani arogancin, ani necitlivost - komentář Lenka pravděpodobně psala manželka posuzovaného (viz data). Rajchlovým směrem je tvarová psychologie - gestaltismus. Ordinace Rajchla je světlá, občas mu otvírám okna. Nebojte se přijít v pyžamu a chroupat u toho mrkev.


L
Ověřený profil

Byl jsem pracovně poslán na dopravní testy, psycholog velmi arogantní, nepříjemný, již při pozdravu mě dal najevo, že testy neudělám, Jeho chování a chytání za hlavu, že patřím do blázince atd jsou od psychologa
nedůstojné. Jsem před důchodem, vždy jsem bez problémů testy udělal až nyní. Jako psycholog má lidem pmáhat a ne je srtážet na dno. Nedoporučuji.


Ověřený profil

Byl jsem k tomuto psychologovi poslán orgánem státní moci. Rozhodně bych jej ale jako psychoterapeuta nedoporučoval za velmi arogantní, necitlivé a neprofesionální chování vůči klientovi. Za odborné vyšetření si účtoval cca. 2 500 Kč, což je neuvěřitelná raketa, když jsem u něho strávil 2.5hod. Pochybuji o jeho odbornosti. Nedoporučuji.


M
Ověřený profil

Není to tam "ovankůšované", říkají někteří.
Já říkám, že přímost neznamená tvrdost a že přímost může být velmi velmi a ještě jednou velmi citlivá. Díky za ni. bp


Došlo k chybě, zkuste to znovu