Fyzio svět s.r.o (mapa)

228 88.....

Fyzioterapie • od 1 500 kč

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

• bolesti páteře

Cena není uvedená

Rázová vlna

Cena není uvedená

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

S Fyzio světem a panem fyzioterapeutem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce (beachvolejbal) mě dlouhodobě trápí bolesti za krkem, ramene a kolem lopatky. Všichni předešlí fyzioterapeuti se snažili uvolnit to dané místo různými technikami, ale Pan Mgr. Jan Novák se na můj problém podíval z úplně jiného úhlu a našel příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Mile mě překvapilo, že ve Fyzio světě berou lidské tělo jako celek, hledají příčinu a neřeší jen následky problému. Určitě můžu doporučit!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Mgr. Jan Novák se opravdu snaží pacientovi pomoc a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin, které bolest způsobují.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce Honzu baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.
Nemám žádné příliš vážné problémy, jen sem tam migréna a bolesti zad, kyčlí... Vzhledem k tomu, že v podstatě vůbec nesportuji a v práci pořád jen sedím, se není čemu divit. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a navrhl další postup, který byl v mých silách - když to shrnu za mé bolesti zad můžou i dvě jizvy na břiše po operacích (které způsobují ztuhlost různých svalů v těle, mělčí dýchání...), ukázal mi, jak si je masírovat, aby zmizela ztuhlost a poslal mě na další část terapie ke kolegyni, "která umí lépe cviky". Což je další věc, která mě velmi mile překvapila - na to, kolik ve Fyzio světu stojí jedna hodina terapie, mi doktor vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také velké plus. Takže velká spokojenost.

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto fyzioterapeuta - každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v jiné části těla, než jsem předpokládal. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !

Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

První zdravotník, co synovi s refluxním kašlem pomohl. Už po první návštěvě mu klesla frekvence (suchého a dráždivého) kašle.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Před časem nám v rodině diagnostikovali svalovou dystrofi FSHD. Jedná se o genetické onemocnění postihující hlavně svalstvo obličeje, lopatek a paží. V praxi to znamená postupné oslabování svalstva a ztráty svalové hmoty. Některé úkony (jako třeba zvednutí paží nad hlavu, shyby) jsou velmi obtížné, některé prostě nemožné.

S panem Novákem spolupracujeme už asi půl roku nad co největší záchraně poškozených částí a jejich obnově (kde to lze). Od vůbec narovnání, ale i nově-nastavení, správných pohobových, ale i dechových vzorců. A jsem upřímně naprosto nadšený, kam to vede. Zde opravdu vidíte rozdíl. Honza je profesionál, snaží se vás nejen "narovnat", ale hlavně vždy i vysvětlí, jak to tělo funguje a co přesně se v něm děje.

Samozřejmě, tu práci musíte vykonat i vy. Dostanete přesné pokyny, jak musíte doma cvičit a jak to dále rozvíjet. Je to finanční, ale i časová investice. Ovšem taková, která se skvěle podepíše na vašem celkovém zdraví.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Velmi pozitivní zkušenost a mohu jen doporučit! Lidský přístup a výborné jednání. Dlouhodobě mě trápila bolest v pravé kyčli a vždy jsem dostával tu samou odpověď – je to od zad, nic se s tím nedá dělat. Nyní vím, že se jedná o „femoroacetabular impingement“. Pomocí rázových vln na svaly v okolí kyčle bolest polevila, téměř zmizela. Perfektní výsledek za krátkou dobu, pokud má někdo podobný problém, jednoznačně doporučuji Mgr. Jana Nováka!

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    je obtížné Vám odpověďet přesně, protože jsme Vaši ruku neviděli a nevyšetřili ji. Proto bude nejrozumější se řídit doporučením toho, kdo Vám ortézu nasadil a tím, jak bude zápěstí bolet. Rhb do bolesti a chladit je skvělý začátek. Chladit ruku doporučuji do té doby, dokud Vám to bude přinášet úlevu a budete mít pocit, že je naražené místo teplejší než okolí. Není třeba to přehánět. Tělo je výborně vybaveno, aby si s podobnými úrazy poradilo během několika málo týdnů. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• Dobrý den,
    rád bych se zeptal, zda-li může mít vliv hypermobilita na pulzativní šelest v levém uchu (tep slyším jen v určitých polohách a změnách, například při předklonu, ohnutí, prudkém pohybu... ovšem v normální poloze vymizí).
    Může hypermobilita způsobit "volnost" vazů v krční oblasti, a tím donutit fungovat abnormálně svaly, které jsou kvůli tomu ztuhlé a zužují vertebrální tepny? ... Tím bych poté slyšel to víření jako tep v uchu.
    Díky za odpověď.

Dobrý den, Vaše úvaha není vůbec špatná. Je to však trochu komplikovanější. Obecně lze říci, že hypermobilita dělá pohybový systém náchylnější k vytváření vyšího napětí svalů a tím i k vnímání různých symptomů. Z naší zkušenosti může hrát pří léčbě tinitu svoji roli i čelistní kloub a žvýkací svaly. Souhlasím s kolegou výše, nejdříve je však třeba cílené vyšetření ORL. Následně až specializovaná fyzioterapie. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• bolesti páteře