Adresa

Fyzio svět s.r.o
Čechova 587/29 Praha 7, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti od 8 let
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie • Od 1 600 Kč

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Čechova 587/29 Praha 7, Praha

Od 1 600 Kč

Fyzio svět s.r.oČechova 587/29 Praha 7, Praha

Fyzio svět s.r.oČechova 587/29 Praha 7, Praha

Fyzio svět s.r.o

Zkušenosti

O mně

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

Více


Ukončené školy

  • 2 LF UK, NMgr. studium
  • ZSF JČU, Bc. studium

Specializace

  • fyzioterapeut

Znalost jazyků

  • Angličtina

Účty sociálních médií

Publikace a články

Články (3)

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie

Extrémně milý osobní přístup, profesionální jednání, velmi příjemné prostředí a hlavně pomoc při bolesti. Potíže, se kterými jsem k panu doktorovi přišla, byly během předem naplánovaných návštěv vyřešené přesně tak, jak pan doktor diagnostikoval a naplánoval.

H
Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie

Dlouho mě trápila bolest lopatky, byl jsem u několika lidí, co řešily otok a bolest jako takovou, ale nikdo neřešil příčinu. Došlo to tak daleko, že se mi i špatně spalo a já natrefil na článek, který mě zavedl k panu Novákovi. Do hodiny zjistil příčinu, která byla v jizvě na těle a nikdo jí tam nehledal. Už při odchodu z ordinace mi bylo výrazně lépe. Po dlouhodobé aplikaci cviků co mi doporučil bolest zmizela úplně cca do měsíce. Velice pana Nováka doporučuji, protože jeho přístup byl po celou dobu vysoce nadstandardní, přívětivý a milý. Touto cestou také opětovně děkuji.

A
Umístění: Fyzio svět s.r.o Jiný

One of the most professional physiotherapist I have ever met!
Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting.
Moreover very kind, carrying person with full focus on patients.
I highly recommend!


D
Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Výborná péče nejenom v oblasti čelistního kloubu.Doporučuji všem kteří mají problémy s čelistním kloubem.Po několika návštěvách mohu zase bezbolestně kousat.Veliké díííík Mgr.Novákovi.


D
Umístění: Fyzio svět s.r.o

Profesionální a vřelý přístup. Příjemná atmosféra a dozvěděl jsem se plno zajímavých věcí, jak konkrétně moje tělo funguje.


M
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o Jiný

Ráda bych totuto cestou moc poděkovala Mgr. Novákovi, kterého jsem navštívila po doporučení s problémem bolesti kyčlí a v tříslu.V třislu jsem pociťovala velmi nepříjemné a bolestivé pnutí. Pan magistr se mi opravdu věnoval maximálně, aby zjistil příčinu. Druhý a třetí den jsem sice cítila zhoršení, ale pak jako když utne. Vnímám to jako zázrak, protože jsem u něj byla v lednu a dodnes (září) mám klid. Vřele všem doporučuji.S takovým nejen profesionálním, ale i lidským přístupem, se setkáte opravdu málokde.


D
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o bolest zad a kolene

Na fyziosvět jsem narazila úplnou náhodou. Už x let řeším bolesti žaludku, špatné vylučovaní, bolest zad. Jím zdravě, 5krát v týdnu cvičím, prošla jsem gastroskopií, kolonoskopií atd. Hrůza, bolesti, léky, k ničemu. Moje problémy jsou dlouhodobé a x let bojuju i stím, abych si udržela váhu a nebyla oplácaná. Zhruba necelé 2měsíce zpět jsem měla tak strašné bolesti, že jsem proplakala noc a myslela jsem si, že mám skříplý nerv v zádech, ta bolest mi střílela do nohy. Nemohla jsem ležet, sedět, absolutně nic. Narazila jsem naprostou náhodou ve vyhledávači na physiosvět. Napsala jsem meil a moc příjemná paní z recepce mi hned druhý den brzy ráno volala. Měla jsem štěstí na skvělého a citlilvého Mgr. Jana Nováka, který mě v mě zoufalosti vzal místo polední pauzy na oběd. První návštěva pro mě byla hodně zvláštní. Bolest zad a nohy s tím jsem přišla a diagnóza byla po pár minutách, že nemám v pořádku žaludek, střeva atd. Pro člověka který to nezná je hodně zvláštní, že mu masírují břicho a určité body na těle a pomáhá to na veškerou bolest co jsem měla v levé půlce zad, noze a o žaludku ani nemluvím. Téměř jsem neznala pocit se najíst, aniž by mě nebolel žaludek a to jím velmi zdravě. A moje vylučování zhruba 1-2krát v týdnu ani nemluvím. Dnes si masíruju břicho dle pokynů Mgr. Jana Nováka, docházím na kliniku a děkuju až nevím kam za to, že jsem na physiosvět narazila, protože ten kdo nezná každodenní bolest v žaludku si neumí představit jak hrozná úleva to pro mě je. Každému kdo si už neví rady u normálních doktorů, kteří nejsou x let schopni jakkolli pomoct a ulevit můžu physiosvět jen DOPORUČIT. Není se čeho bát, jsou prostě skvělí, od personálu na recepci až na mou zkušenost s Mgr. Janem Novákem. Tímhle moc děkuju celé klinice, ale především zlatým rukoum Jana Nováka. Poláčková Denisa


I
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o

o dlouhodobých obtížích se zády a krkem jsem jako profesionální sportovec (grappling, BJJ), na doporučení navštívil doktora Mgr. Jana Nováka, který se specializuje na sportovní úrazy, páteř a krk, které jsou vzhledem k mé profesi extrémně zatěžovány. Hned po první návštěvě se mi znatelně ulevilo a bolest ustoupila, zároveň mi byla vysvětlena příčina mých obtížích a byli mi doporučeny kompenzační cviky “na doma” jako prevence. 100% doporučuji!


H
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest achilovek

Pan Novák má profesionální přístup s lidskou tváří, a to velmi oceňuji. Během vyšetření mi vše vysvětlí a rozebere tak, abychom přišli na příčinu bolesti. Za mě rozhodně doporučuji!


L
Ověřený profil
Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti do prsa pálení. Doktorka mi dala leky proti zánětlivé a na bolest tak ty jsem vybrala a bolest je stále, doktorka to chce klid. Poradíte co stím? Děkuji Lucie

Dobry den, duvodu muze byt cela řada. Vsechny diagnosticke moznosti ma Vas prakticky lekar, zkuste se jeste zastavit za ni. Pokud je to leva strana, zvazil bych pro jistotu i vysetreni kardiologicke. Je treba detailnejsi diagnostika, ta pres internet bohuzel neni mozna. Zdravi Jan Novak

Mgr. Jan Novák

Dobrý den,

před třemi dny jsem hodně otevřel ústa a zatuhlo a zabolelo mě v levém kloubu dolní čelisti.
Od té doby mám znecitlivěnou levou část obličeje. Mohu kousat i mluvit, ale nemohu zcela volně hýbat dolní čelistí do stran, nemohu našpulit rty a ani zvednout levé obočí a nebo zcela zavřít levé oční víčko.
Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to samo přejde?
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s kolegou. Podle Vašeho popisu může být navíc přidružený problém čelistního kloubu. Paréza lícního nervu má prioritu a je třeba ji řešit, čím dříve, tím lepší průběh léčby. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.