Přijímám: dospělí, děti od 8 let

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

Od 1 600 Kč

Fyzio svět s.r.o

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

Ukončené školy

Účty sociálních médií

Publikace a články

Články (3)

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie

Dlouho mě trápila bolest lopatky, byl jsem u několika lidí, co řešily otok a bolest jako takovou, ale nikdo neřešil příčinu. Došlo to tak daleko, že se mi i špatně spalo a já natrefil na článek, který mě zavedl k panu Novákovi. Do hodiny zjistil příčinu, která byla v jizvě na těle a nikdo jí tam nehledal. Už při odchodu z ordinace mi bylo výrazně lépe. Po dlouhodobé aplikaci cviků co mi doporučil bolest zmizela úplně cca do měsíce. Velice pana Nováka doporučuji, protože jeho přístup byl po celou dobu vysoce nadstandardní, přívětivý a milý. Touto cestou také opětovně děkuji.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Jiný

One of the most professional physiotherapist I have ever met!
Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting.
Moreover very kind, carrying person with full focus on patients.
I highly recommend!

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Výborná péče nejenom v oblasti čelistního kloubu.Doporučuji všem kteří mají problémy s čelistním kloubem.Po několika návštěvách mohu zase bezbolestně kousat.Veliké díííík Mgr.Novákovi.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Profesionální a vřelý přístup. Příjemná atmosféra a dozvěděl jsem se plno zajímavých věcí, jak konkrétně moje tělo funguje.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Jiný

Ráda bych totuto cestou moc poděkovala Mgr. Novákovi, kterého jsem navštívila po doporučení s problémem bolesti kyčlí a v tříslu.V třislu jsem pociťovala velmi nepříjemné a bolestivé pnutí. Pan magistr se mi opravdu věnoval maximálně, aby zjistil příčinu. Druhý a třetí den jsem sice cítila zhoršení, ale pak jako když utne. Vnímám to jako zázrak, protože jsem u něj byla v lednu a dodnes (září) mám klid. Vřele všem doporučuji.S takovým nejen profesionálním, ale i lidským přístupem, se setkáte opravdu málokde.

Umístění: Fyzio svět s.r.o bolest zad a kolene

Na fyziosvět jsem narazila úplnou náhodou. Už x let řeším bolesti žaludku, špatné vylučovaní, bolest zad. Jím zdravě, 5krát v týdnu cvičím, prošla jsem gastroskopií, kolonoskopií atd. Hrůza, bolesti, léky, k ničemu. Moje problémy jsou dlouhodobé a x let bojuju i stím, abych si udržela váhu a nebyla oplácaná. Zhruba necelé 2měsíce zpět jsem měla tak strašné bolesti, že jsem proplakala noc a myslela jsem si, že mám skříplý nerv v zádech, ta bolest mi střílela do nohy. Nemohla jsem ležet, sedět, absolutně nic. Narazila jsem naprostou náhodou ve vyhledávači na physiosvět. Napsala jsem meil a moc příjemná paní z recepce mi hned druhý den brzy ráno volala. Měla jsem štěstí na skvělého a citlilvého Mgr. Jana Nováka, který mě v mě zoufalosti vzal místo polední pauzy na oběd. První návštěva pro mě byla hodně zvláštní. Bolest zad a nohy s tím jsem přišla a diagnóza byla po pár minutách, že nemám v pořádku žaludek, střeva atd. Pro člověka který to nezná je hodně zvláštní, že mu masírují břicho a určité body na těle a pomáhá to na veškerou bolest co jsem měla v levé půlce zad, noze a o žaludku ani nemluvím. Téměř jsem neznala pocit se najíst, aniž by mě nebolel žaludek a to jím velmi zdravě. A moje vylučování zhruba 1-2krát v týdnu ani nemluvím. Dnes si masíruju břicho dle pokynů Mgr. Jana Nováka, docházím na kliniku a děkuju až nevím kam za to, že jsem na physiosvět narazila, protože ten kdo nezná každodenní bolest v žaludku si neumí představit jak hrozná úleva to pro mě je. Každému kdo si už neví rady u normálních doktorů, kteří nejsou x let schopni jakkolli pomoct a ulevit můžu physiosvět jen DOPORUČIT. Není se čeho bát, jsou prostě skvělí, od personálu na recepci až na mou zkušenost s Mgr. Janem Novákem. Tímhle moc děkuju celé klinice, ale především zlatým rukoum Jana Nováka. Poláčková Denisa

Umístění: Fyzio svět s.r.o

o dlouhodobých obtížích se zády a krkem jsem jako profesionální sportovec (grappling, BJJ), na doporučení navštívil doktora Mgr. Jana Nováka, který se specializuje na sportovní úrazy, páteř a krk, které jsou vzhledem k mé profesi extrémně zatěžovány. Hned po první návštěvě se mi znatelně ulevilo a bolest ustoupila, zároveň mi byla vysvětlena příčina mých obtížích a byli mi doporučeny kompenzační cviky “na doma” jako prevence. 100% doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest achilovek

Pan Novák má profesionální přístup s lidskou tváří, a to velmi oceňuji. Během vyšetření mi vše vysvětlí a rozebere tak, abychom přišli na příčinu bolesti. Za mě rozhodně doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

S Fyzio světem a panem fyzioterapeutem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce (beachvolejbal) mě dlouhodobě trápí bolesti za krkem, ramene a kolem lopatky. Všichni předešlí fyzioterapeuti se snažili uvolnit to dané místo různými technikami, ale Pan Mgr. Jan Novák se na můj problém podíval z úplně jiného úhlu a našel příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Mile mě překvapilo, že ve Fyzio světě berou lidské tělo jako celek, hledají příčinu a neřeší jen následky problému. Určitě můžu doporučit!

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti do prsa pálení. Doktorka mi dala leky proti zánětlivé a na bolest tak ty jsem vybrala a bolest je stále, doktorka to chce klid. Poradíte co stím? Děkuji Lucie

Dobry den, duvodu muze byt cela řada. Vsechny diagnosticke moznosti ma Vas prakticky lekar, zkuste se jeste zastavit za ni. Pokud je to leva strana, zvazil bych pro jistotu i vysetreni kardiologicke. Je treba detailnejsi diagnostika, ta pres internet bohuzel neni mozna. Zdravi Jan Novak

Mgr. Jan Novák

před třemi dny jsem hodně otevřel ústa a zatuhlo a zabolelo mě v levém kloubu dolní čelisti.
Od té doby mám znecitlivěnou levou část obličeje. Mohu kousat i mluvit, ale nemohu zcela volně hýbat dolní čelistí do stran, nemohu našpulit rty a ani zvednout levé obočí a nebo zcela zavřít levé oční víčko.
Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to samo přejde?
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s kolegou. Podle Vašeho popisu může být navíc přidružený problém čelistního kloubu. Paréza lícního nervu má prioritu a je třeba ji řešit, čím dříve, tím lepší průběh léčby. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák