Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
228 88.....

Fyzioterapie • od 1 500 kč

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

• bolesti páteře

Cena není uvedená

Rázová vlna

Cena není uvedená

Umístění: Fyzio svět s.r.o

o dlouhodobých obtížích se zády a krkem jsem jako profesionální sportovec (grappling, BJJ), na doporučení navštívil doktora Mgr. Jana Nováka, který se specializuje na sportovní úrazy, páteř a krk, které jsou vzhledem k mé profesi extrémně zatěžovány. Hned po první návštěvě se mi znatelně ulevilo a bolest ustoupila, zároveň mi byla vysvětlena příčina mých obtížích a byli mi doporučeny kompenzační cviky “na doma” jako prevence. 100% doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest achilovek

Pan Novák má profesionální přístup s lidskou tváří, a to velmi oceňuji. Během vyšetření mi vše vysvětlí a rozebere tak, abychom přišli na příčinu bolesti. Za mě rozhodně doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

S Fyzio světem a panem fyzioterapeutem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce (beachvolejbal) mě dlouhodobě trápí bolesti za krkem, ramene a kolem lopatky. Všichni předešlí fyzioterapeuti se snažili uvolnit to dané místo různými technikami, ale Pan Mgr. Jan Novák se na můj problém podíval z úplně jiného úhlu a našel příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Mile mě překvapilo, že ve Fyzio světě berou lidské tělo jako celek, hledají příčinu a neřeší jen následky problému. Určitě můžu doporučit!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Mgr. Jan Novák se opravdu snaží pacientovi pomoc a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin, které bolest způsobují.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce Honzu baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.
Nemám žádné příliš vážné problémy, jen sem tam migréna a bolesti zad, kyčlí... Vzhledem k tomu, že v podstatě vůbec nesportuji a v práci pořád jen sedím, se není čemu divit. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a navrhl další postup, který byl v mých silách - když to shrnu za mé bolesti zad můžou i dvě jizvy na břiše po operacích (které způsobují ztuhlost různých svalů v těle, mělčí dýchání...), ukázal mi, jak si je masírovat, aby zmizela ztuhlost a poslal mě na další část terapie ke kolegyni, "která umí lépe cviky". Což je další věc, která mě velmi mile překvapila - na to, kolik ve Fyzio světu stojí jedna hodina terapie, mi doktor vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také velké plus. Takže velká spokojenost.

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto fyzioterapeuta - každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v jiné části těla, než jsem předpokládal. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !

Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

První zdravotník, co synovi s refluxním kašlem pomohl. Už po první návštěvě mu klesla frekvence (suchého a dráždivého) kašle.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti do prsa pálení. Doktorka mi dala leky proti zánětlivé a na bolest tak ty jsem vybrala a bolest je stále, doktorka to chce klid. Poradíte co stím? Děkuji Lucie

Dobry den, duvodu muze byt cela řada. Vsechny diagnosticke moznosti ma Vas prakticky lekar, zkuste se jeste zastavit za ni. Pokud je to leva strana, zvazil bych pro jistotu i vysetreni kardiologicke. Je treba detailnejsi diagnostika, ta pres internet bohuzel neni mozna. Zdravi Jan Novak

Mgr. Jan Novák

• Dobrý den. Při pohybu dolní kostry nohy nahoru začne tlak v zánártí a jde i trochu nahoru do končetiny. Jsou na to nějaké cviky? Může jít i o projev trombózy? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobry den, pokud vahate, jestli to muze byt tromboza, doporucuji pro jistotu navstevu praktickeho lekare, aby to vyloucil. Zaroven Vam urcite poradi co dal s bolesti a jestli je vhodna fyzioterapie. Zdravi Jan Novak

Mgr. Jan Novák

• bolesti páteře