Adresa

Kladenská 241/41, Praha 6; NZZ hometherapy, Praha
Fyzio svět s.r.o (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
228 88.....

Fyzioterapie • od 1 500 kč

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

Zkušenosti

O mně

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

Více

Léčené nemoci

 • bolesti páteře
 • sportovní úrazy
 • bolesti kloubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 2 LF UK, NMgr. studium
 • ZSF JČU, Bc. studium

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina

Služby a ceník služeb

Fyzioterapie


Kladenská 241/41, Praha 6; NZZ hometherapy, Praha

od 1 500 kč

Fyzio svět s.r.o


Fyzioterapie čelistního kloubu


Kladenská 241/41, Praha 6; NZZ hometherapy, Praha

Cena není uvedená

Fyzio svět s.r.o


Rázová vlna


Kladenská 241/41, Praha 6; NZZ hometherapy, Praha

Cena není uvedená

Fyzio svět s.r.o

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.


Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o

S Fyzio světem a panem fyzioterapeutem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce (beachvolejbal) mě dlouhodobě trápí bolesti za krkem, ramene a kolem lopatky. Všichni předešlí fyzioterapeuti se snažili uvolnit to dané místo různými technikami, ale Pan Mgr. Jan Novák se na můj problém podíval z úplně jiného úhlu a našel příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Mile mě překvapilo, že ve Fyzio světě berou lidské tělo jako celek, hledají příčinu a neřeší jen následky problému. Určitě můžu doporučit!


H
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Mgr. Jan Novák se opravdu snaží pacientovi pomoc a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin, které bolest způsobují.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce Honzu baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.
Nemám žádné příliš vážné problémy, jen sem tam migréna a bolesti zad, kyčlí... Vzhledem k tomu, že v podstatě vůbec nesportuji a v práci pořád jen sedím, se není čemu divit. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a navrhl další postup, který byl v mých silách - když to shrnu za mé bolesti zad můžou i dvě jizvy na břiše po operacích (které způsobují ztuhlost různých svalů v těle, mělčí dýchání...), ukázal mi, jak si je masírovat, aby zmizela ztuhlost a poslal mě na další část terapie ke kolegyni, "která umí lépe cviky". Což je další věc, která mě velmi mile překvapila - na to, kolik ve Fyzio světu stojí jedna hodina terapie, mi doktor vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také velké plus. Takže velká spokojenost.


Ověřeny pacient

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto fyzioterapeuta - každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v jiné části těla, než jsem předpokládal. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.


Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !


I
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

První zdravotník, co synovi s refluxním kašlem pomohl. Už po první návštěvě mu klesla frekvence (suchého a dráždivého) kašle.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Před časem nám v rodině diagnostikovali svalovou dystrofi FSHD. Jedná se o genetické onemocnění postihující hlavně svalstvo obličeje, lopatek a paží. V praxi to znamená postupné oslabování svalstva a ztráty svalové hmoty. Některé úkony (jako třeba zvednutí paží nad hlavu, shyby) jsou velmi obtížné, některé prostě nemožné.

S panem Novákem spolupracujeme už asi půl roku nad co největší záchraně poškozených částí a jejich obnově (kde to lze). Od vůbec narovnání, ale i nově-nastavení, správných pohobových, ale i dechových vzorců. A jsem upřímně naprosto nadšený, kam to vede. Zde opravdu vidíte rozdíl. Honza je profesionál, snaží se vás nejen "narovnat", ale hlavně vždy i vysvětlí, jak to tělo funguje a co přesně se v něm děje.

Samozřejmě, tu práci musíte vykonat i vy. Dostanete přesné pokyny, jak musíte doma cvičit a jak to dále rozvíjet. Je to finanční, ale i časová investice. Ovšem taková, která se skvěle podepíše na vašem celkovém zdraví.


Ověřeny pacient
Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Velmi pozitivní zkušenost a mohu jen doporučit! Lidský přístup a výborné jednání. Dlouhodobě mě trápila bolest v pravé kyčli a vždy jsem dostával tu samou odpověď – je to od zad, nic se s tím nedá dělat. Nyní vím, že se jedná o „femoroacetabular impingement“. Pomocí rázových vln na svaly v okolí kyčle bolest polevila, téměř zmizela. Perfektní výsledek za krátkou dobu, pokud má někdo podobný problém, jednoznačně doporučuji Mgr. Jana Nováka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, před týdnem jsem si narazil zápěstí a v nemocnici jsem dostal běžně doporučené postupy ( nosit ortézu, nenamáhat a chladit ) mám tedy 2 otázky : Do jaké doby mám nosit ortézu a do jaké doby mám chladit zápěstí. Ortézu nosím neustále, akorát si ji párkrát za den sundám a snažím se rehabilitovat, tak aby to nebolelo . A chladil jsem, aby mi nevznikl otok a zmírnil bolest. Což teď už nehrozí. Díky za odpověď a přeji hezký den.

  Dobrý den,
  je obtížné Vám odpověďet přesně, protože jsme Vaši ruku neviděli a nevyšetřili ji. Proto bude nejrozumější se řídit doporučením toho, kdo Vám ortézu nasadil a tím, jak bude zápěstí bolet. Rhb do bolesti a chladit je skvělý začátek. Chladit ruku doporučuji do té doby, dokud Vám to bude přinášet úlevu a budete mít pocit, že je naražené místo teplejší než okolí. Není třeba to přehánět. Tělo je výborně vybaveno, aby si s podobnými úrazy poradilo během několika málo týdnů. Zdraví Jan Novák

  Mgr. Jan Novák

 • Dobrý den,
  rád bych se zeptal, zda-li může mít vliv hypermobilita na pulzativní šelest v levém uchu (tep slyším jen v určitých polohách a změnách, například při předklonu, ohnutí, prudkém pohybu... ovšem v normální poloze vymizí).
  Může hypermobilita způsobit "volnost" vazů v krční oblasti, a tím donutit fungovat abnormálně svaly, které jsou kvůli tomu ztuhlé a zužují vertebrální tepny? ... Tím bych poté slyšel to víření jako tep v uchu.
  Díky za odpověď.

  Dobrý den, Vaše úvaha není vůbec špatná. Je to však trochu komplikovanější. Obecně lze říci, že hypermobilita dělá pohybový systém náchylnější k vytváření vyšího napětí svalů a tím i k vnímání různých symptomů. Z naší zkušenosti může hrát pří léčbě tinitu svoji roli i čelistní kloub a žvýkací svaly. Souhlasím s kolegou výše, nejdříve je však třeba cílené vyšetření ORL. Následně až specializovaná fyzioterapie. Zdraví Jan Novák

  Mgr. Jan Novák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

Více

Léčené nemoci

 • bolesti páteře
 • sportovní úrazy
 • bolesti kloubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 2 LF UK, NMgr. studium
 • ZSF JČU, Bc. studium

Specializace

 • fyzioterapeut

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina

Účty sociálních médií