Fyzio svět s.r.o (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
722 11.....

Fyzioterapie (od 1 500 kč)

Rázová vlna

Fyzioterapie čelistního kloubu

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

• bolesti páteře

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !

Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

První zdravotník, co synovi s refluxním kašlem pomohl. Už po první návštěvě mu klesla frekvence (suchého a dráždivého) kašle.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Před časem nám v rodině diagnostikovali svalovou dystrofi FSHD. Jedná se o genetické onemocnění postihující hlavně svalstvo obličeje, lopatek a paží. V praxi to znamená postupné oslabování svalstva a ztráty svalové hmoty. Některé úkony (jako třeba zvednutí paží nad hlavu, shyby) jsou velmi obtížné, některé prostě nemožné.

S panem Novákem spolupracujeme už asi půl roku nad co největší záchraně poškozených částí a jejich obnově (kde to lze). Od vůbec narovnání, ale i nově-nastavení, správných pohobových, ale i dechových vzorců. A jsem upřímně naprosto nadšený, kam to vede. Zde opravdu vidíte rozdíl. Honza je profesionál, snaží se vás nejen "narovnat", ale hlavně vždy i vysvětlí, jak to tělo funguje a co přesně se v něm děje.

Samozřejmě, tu práci musíte vykonat i vy. Dostanete přesné pokyny, jak musíte doma cvičit a jak to dále rozvíjet. Je to finanční, ale i časová investice. Ovšem taková, která se skvěle podepíše na vašem celkovém zdraví.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Velmi pozitivní zkušenost a mohu jen doporučit! Lidský přístup a výborné jednání. Dlouhodobě mě trápila bolest v pravé kyčli a vždy jsem dostával tu samou odpověď – je to od zad, nic se s tím nedá dělat. Nyní vím, že se jedná o „femoroacetabular impingement“. Pomocí rázových vln na svaly v okolí kyčle bolest polevila, téměř zmizela. Perfektní výsledek za krátkou dobu, pokud má někdo podobný problém, jednoznačně doporučuji Mgr. Jana Nováka!

Umístění: jiné místo Bolest zad, vyhřezlá plotýnka

Doporučuji, doporučuji, doporučuji!!! Po neúspěšných rehabilitacich si mě vzal do péče pan doktor Novák a již po první návštěvě byla cítit změna. A po dalších sezeních jsem se opět vrátil do běžného fungování. Neřeší následek ale příčinu bolesti. Moc děkuji ????

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Pan doktor je clovek na správném místě.
Přišla jsem na doporučení ze SvetaRovnatek kam chodím, a jsem moc rada ze jsem přišla.
S panem doktorem jsem přišly na pravý problém, vysvětlil mi jak to funguje, co se v té oblasti děje a čemu předcházet. Pomohl mi tlakovou masáži a naučil mě jak si ji provádět sama. Při čemž mi vysvětlil co se tam při ni děje, a na co si dat pozor. Což opravdu oceňuji.
Sympaticky doktor s lidským přístupem.
Za par měsíců prijdu znovu a už se tesim

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti kolene

Pan Novák je člověk, který vrací lidem chuť do života.Díky jemu nemám umělý kloub v koleni, který mi před dvěma lety doporučovali lékaři na ortopedii. Jeho přístup a schopnosti člověku pomoci jsou neuvěřitelné. Pomáhá celé naší rodině a jsme velice rádi, že ho máme.Děkuji moc.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Jsem profi sportovec a pan Novák odvedl skvělou práci a moc mi pomohl zotavit se po zranění a dostat se zpátky do tréninku. Určitě se rád vrátím. Viktor Pešta

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Mé dlouhodobé problémy s bolesti nohou od zad řešil Mgr. Jan Novák jinak než ostatní předním... díval se na celý problém komplexně a to v souvislostech, které na první pohled nemusejí být patrné. Zbavil mě bolesti při sportu a při zátěžových situacích a objasnil mi, proč se mi bolesti dříve vracely. Mohu jen doporučit.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest zad

Vždy naprosto profesionální a efektivní terapie. Pomohl u nás v rodině snad už uplne všem. Pokaždé milý přístup a srozumitelné vysvětlení daného problému. Díky těmto terapiím jsem schopna na svém těle indentifikovat problém a prostřednictvím určitých bodu na těle a správných dýchacích technik, které mi Jan ukázal, si dokážu pomoci i sama.

Rázová vlna

Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Umístění: jiné místo Bolest zad, vyhřezlá plotýnka

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Pan doktor je clovek na správném místě.
Sympaticky doktor s lidským přístupem.
Za par měsíců prijdu znovu a už se tesim

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti kolene

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest zad

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dá se rehabilitační metodami léčit roztroušená skleróza s parkinsonským syndromem? Myslím tím hlavně problémy s chůzí
    a rovnováhou.

Dobrý den,
    rehabilitace bohužel v tomto případě příčinu nemoci cíleně ovlivnit nedokáže, ale je schopna do jisté míry úspěšně pracovat se symptomy (jednotlivými příznaky) nemoci, podpořit kompenzační mechanismy a upravit tak pohybové vzory/stabilitu. Je to ale práce dlouhodobá. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

Dobrý den,
    nejdříve je třeba vyloučit, že Vaše obtíže nejsou původu interního (srdce, plíce...) - navštivte v nejbližší době Vašeho lékaře. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• bolesti páteře