Fyzio svět s.r.o (mapa)

722 11.....

Fyzioterapie • od 1 500 kč

Rázová vlna

Fyzioterapie čelistního kloubu

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

• bolesti páteře

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Mgr. Jan Novák se opravdu snaží pacientovi pomoc a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin, které bolest způsobují.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce Honzu baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.
Nemám žádné příliš vážné problémy, jen sem tam migréna a bolesti zad, kyčlí... Vzhledem k tomu, že v podstatě vůbec nesportuji a v práci pořád jen sedím, se není čemu divit. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a navrhl další postup, který byl v mých silách - když to shrnu za mé bolesti zad můžou i dvě jizvy na břiše po operacích (které způsobují ztuhlost různých svalů v těle, mělčí dýchání...), ukázal mi, jak si je masírovat, aby zmizela ztuhlost a poslal mě na další část terapie ke kolegyni, "která umí lépe cviky". Což je další věc, která mě velmi mile překvapila - na to, kolik ve Fyzio světu stojí jedna hodina terapie, mi doktor vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také velké plus. Takže velká spokojenost.

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto fyzioterapeuta - každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v jiné části těla, než jsem předpokládal. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !

Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

První zdravotník, co synovi s refluxním kašlem pomohl. Už po první návštěvě mu klesla frekvence (suchého a dráždivého) kašle.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Před časem nám v rodině diagnostikovali svalovou dystrofi FSHD. Jedná se o genetické onemocnění postihující hlavně svalstvo obličeje, lopatek a paží. V praxi to znamená postupné oslabování svalstva a ztráty svalové hmoty. Některé úkony (jako třeba zvednutí paží nad hlavu, shyby) jsou velmi obtížné, některé prostě nemožné.

S panem Novákem spolupracujeme už asi půl roku nad co největší záchraně poškozených částí a jejich obnově (kde to lze). Od vůbec narovnání, ale i nově-nastavení, správných pohobových, ale i dechových vzorců. A jsem upřímně naprosto nadšený, kam to vede. Zde opravdu vidíte rozdíl. Honza je profesionál, snaží se vás nejen "narovnat", ale hlavně vždy i vysvětlí, jak to tělo funguje a co přesně se v něm děje.

Samozřejmě, tu práci musíte vykonat i vy. Dostanete přesné pokyny, jak musíte doma cvičit a jak to dále rozvíjet. Je to finanční, ale i časová investice. Ovšem taková, která se skvěle podepíše na vašem celkovém zdraví.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Velmi pozitivní zkušenost a mohu jen doporučit! Lidský přístup a výborné jednání. Dlouhodobě mě trápila bolest v pravé kyčli a vždy jsem dostával tu samou odpověď – je to od zad, nic se s tím nedá dělat. Nyní vím, že se jedná o „femoroacetabular impingement“. Pomocí rázových vln na svaly v okolí kyčle bolest polevila, téměř zmizela. Perfektní výsledek za krátkou dobu, pokud má někdo podobný problém, jednoznačně doporučuji Mgr. Jana Nováka!

Umístění: jiné místo Bolest zad, vyhřezlá plotýnka

Doporučuji, doporučuji, doporučuji!!! Po neúspěšných rehabilitacich si mě vzal do péče pan doktor Novák a již po první návštěvě byla cítit změna. A po dalších sezeních jsem se opět vrátil do běžného fungování. Neřeší následek ale příčinu bolesti. Moc děkuji ????

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Pan doktor je clovek na správném místě.
Přišla jsem na doporučení ze SvetaRovnatek kam chodím, a jsem moc rada ze jsem přišla.
S panem doktorem jsem přišly na pravý problém, vysvětlil mi jak to funguje, co se v té oblasti děje a čemu předcházet. Pomohl mi tlakovou masáži a naučil mě jak si ji provádět sama. Při čemž mi vysvětlil co se tam při ni děje, a na co si dat pozor. Což opravdu oceňuji.
Sympaticky doktor s lidským přístupem.
Za par měsíců prijdu znovu a už se tesim

Cena není uvedená

Fyzioterapie čelistního kloubu

Cena není uvedená

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Umístění: Fyzio svět s.r.o GERD

Umístění: Fyzio svět s.r.o Získat názor na současný stav těla

Umístění: Fyzio svět s.r.o Femoroacetabular impingement - Bolesti v pravé kyčli

Umístění: jiné místo Bolest zad, vyhřezlá plotýnka

Umístění: Fyzio svět s.r.o fyzioterapie čelistního kloubu

Pan doktor je clovek na správném místě.
Sympaticky doktor s lidským přístupem.
Za par měsíců prijdu znovu a už se tesim

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    nejdříve je třeba vyloučit, že Vaše obtíže nejsou původu interního (srdce, plíce...) - navštivte v nejbližší době Vašeho lékaře. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, během těhotenství má fyzioterapeut částečně omezené možnosti, ale to neznamená, že nedokáže od obtíží ulevit. Základem je kvalitní diagnostika a vyhodnocení obtíží + cílená terapie ideálně na pracovišti, kde se specializují na gynekologickou tématiku. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• bolesti páteře