Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
228 88.....

Fyzioterapie

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

V terapii se vždy snažím o to, aby pacient rozuměl důvodu své bolesti. Bolest je v první řadě cenná zpráva, pomocí níž nás tělo informuje o nemoci a p...

• bolesti páteře

Fyzioterapie

Fyzioterapie čelistního kloubu

Rázová vlna

Fyzio svět s.r.o

Umístění: Fyzio svět s.r.o bolest zad a kolene

Na fyziosvět jsem narazila úplnou náhodou. Už x let řeším bolesti žaludku, špatné vylučovaní, bolest zad. Jím zdravě, 5krát v týdnu cvičím, prošla jsem gastroskopií, kolonoskopií atd. Hrůza, bolesti, léky, k ničemu. Moje problémy jsou dlouhodobé a x let bojuju i stím, abych si udržela váhu a nebyla oplácaná. Zhruba necelé 2měsíce zpět jsem měla tak strašné bolesti, že jsem proplakala noc a myslela jsem si, že mám skříplý nerv v zádech, ta bolest mi střílela do nohy. Nemohla jsem ležet, sedět, absolutně nic. Narazila jsem naprostou náhodou ve vyhledávači na physiosvět. Napsala jsem meil a moc příjemná paní z recepce mi hned druhý den brzy ráno volala. Měla jsem štěstí na skvělého a citlilvého Mgr. Jana Nováka, který mě v mě zoufalosti vzal místo polední pauzy na oběd. První návštěva pro mě byla hodně zvláštní. Bolest zad a nohy s tím jsem přišla a diagnóza byla po pár minutách, že nemám v pořádku žaludek, střeva atd. Pro člověka který to nezná je hodně zvláštní, že mu masírují břicho a určité body na těle a pomáhá to na veškerou bolest co jsem měla v levé půlce zad, noze a o žaludku ani nemluvím. Téměř jsem neznala pocit se najíst, aniž by mě nebolel žaludek a to jím velmi zdravě. A moje vylučování zhruba 1-2krát v týdnu ani nemluvím. Dnes si masíruju břicho dle pokynů Mgr. Jana Nováka, docházím na kliniku a děkuju až nevím kam za to, že jsem na physiosvět narazila, protože ten kdo nezná každodenní bolest v žaludku si neumí představit jak hrozná úleva to pro mě je. Každému kdo si už neví rady u normálních doktorů, kteří nejsou x let schopni jakkolli pomoct a ulevit můžu physiosvět jen DOPORUČIT. Není se čeho bát, jsou prostě skvělí, od personálu na recepci až na mou zkušenost s Mgr. Janem Novákem. Tímhle moc děkuju celé klinice, ale především zlatým rukoum Jana Nováka. Poláčková Denisa

Umístění: Fyzio svět s.r.o

o dlouhodobých obtížích se zády a krkem jsem jako profesionální sportovec (grappling, BJJ), na doporučení navštívil doktora Mgr. Jana Nováka, který se specializuje na sportovní úrazy, páteř a krk, které jsou vzhledem k mé profesi extrémně zatěžovány. Hned po první návštěvě se mi znatelně ulevilo a bolest ustoupila, zároveň mi byla vysvětlena příčina mých obtížích a byli mi doporučeny kompenzační cviky “na doma” jako prevence. 100% doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolest achilovek

Pan Novák má profesionální přístup s lidskou tváří, a to velmi oceňuji. Během vyšetření mi vše vysvětlí a rozebere tak, abychom přišli na příčinu bolesti. Za mě rozhodně doporučuji!

Umístění: Fyzio svět s.r.o

Do ordinace mě přivedly zejména bolesti hlavy kombinované s dalšími problémy, které mi zhoršuje profesní zatížení (pracuji jako zubní lékař). Pan Novák našel příčinu obtíží, podrobně mi vysvětlil jeho charakter a společně pracujeme na nápravě. Již po první návštěvě jsem cítila znatelné zlepšení. Kromě vysoké odborné úrovně musím vyzdvihnout i profesionální a zároveň lidský přístup. Pana Nováka doporučuji dále rodině i přátelům.

Umístění: Fyzio svět s.r.o

S Fyzio světem a panem fyzioterapeutem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce (beachvolejbal) mě dlouhodobě trápí bolesti za krkem, ramene a kolem lopatky. Všichni předešlí fyzioterapeuti se snažili uvolnit to dané místo různými technikami, ale Pan Mgr. Jan Novák se na můj problém podíval z úplně jiného úhlu a našel příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Mile mě překvapilo, že ve Fyzio světě berou lidské tělo jako celek, hledají příčinu a neřeší jen následky problému. Určitě můžu doporučit!

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolestivá menstruace

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Mgr. Jan Novák se opravdu snaží pacientovi pomoc a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin, které bolest způsobují.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a bolest už není tak silná.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dysmenorea

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce Honzu baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyzio svět s.r.o Bolesti zad a občasné migrény

Profesionální přístup, klidný, vše poctivě vysvětlí.
Nemám žádné příliš vážné problémy, jen sem tam migréna a bolesti zad, kyčlí... Vzhledem k tomu, že v podstatě vůbec nesportuji a v práci pořád jen sedím, se není čemu divit. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a navrhl další postup, který byl v mých silách - když to shrnu za mé bolesti zad můžou i dvě jizvy na břiše po operacích (které způsobují ztuhlost různých svalů v těle, mělčí dýchání...), ukázal mi, jak si je masírovat, aby zmizela ztuhlost a poslal mě na další část terapie ke kolegyni, "která umí lépe cviky". Což je další věc, která mě velmi mile překvapila - na to, kolik ve Fyzio světu stojí jedna hodina terapie, mi doktor vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také velké plus. Takže velká spokojenost.

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto fyzioterapeuta - každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v jiné části těla, než jsem předpokládal. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: Fyzio svět s.r.o dlouhodobá bolest zad

Do ordinace Mgr. Nováka, mne přivedla dlouhodobá bolest zad, kvůli které jsem nejdříve přestala běhat v domnění, že běh je příčinou bolesti, ale bolest se postupně stupňovala i při obyčejné chůzi. Rentgen u praktického lékaře ukázal hnuté ploténky na obou stranách páteře. S tímto nálezem jsem se tedy obrátila na Mgr. Nováka. Při první návštěvě se ukázalo, že bolesti zad mi nezpůsobují ploténky, ale v minulosti způsobená zlomenina kolene a moje neustálé odlehčování zraněné nohy. Po první návštěvě jsem hned dostala cvičení jako domácí úkol a musím uznat, že už při druhé návštěvě jsem pociťovala zlepšení. Byla mi aplikována terapie rázovou vlnou a doporučené další cvičení. Nevěřila jsem tomu, jak rychle bolest zad ustupuje. Po dalších dvou návštěvách a terapiích rázovou vlnou bolest zad úplně ustoupila. Já se konečně naučila správně rovnoměrně zatěžovat obě nohy, můžu cvičit a začínám zase běhat a vše bez bolesti. Skvělý přístup, milé chování, vysvětlení problému, za mne mohu pana Mgr. Nováka jen a jen doporučit !

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti do prsa pálení. Doktorka mi dala leky proti zánětlivé a na bolest tak ty jsem vybrala a bolest je stále, doktorka to chce klid. Poradíte co stím? Děkuji Lucie

Dobry den, duvodu muze byt cela řada. Vsechny diagnosticke moznosti ma Vas prakticky lekar, zkuste se jeste zastavit za ni. Pokud je to leva strana, zvazil bych pro jistotu i vysetreni kardiologicke. Je treba detailnejsi diagnostika, ta pres internet bohuzel neni mozna. Zdravi Jan Novak

Mgr. Jan Novák

• Dobrý den,

před třemi dny jsem hodně otevřel ústa a zatuhlo a zabolelo mě v levém kloubu dolní čelisti.
    Od té doby mám znecitlivěnou levou část obličeje. Mohu kousat i mluvit, ale nemohu zcela volně hýbat dolní čelistí do stran, nemohu našpulit rty a ani zvednout levé obočí a nebo zcela zavřít levé oční víčko.
    Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to samo přejde?
    Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s kolegou. Podle Vašeho popisu může být navíc přidružený problém čelistního kloubu. Paréza lícního nervu má prioritu a je třeba ji řešit, čím dříve, tím lepší průběh léčby. Zdraví Jan Novák

Mgr. Jan Novák

• bolesti páteře