Jan Müller, gynekolog Ostrava

MUDr. Jan Müller

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit


Adresa

Škroupova 1342, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
21 názorů

Ověřeny pacient

Pan doktor Muler je dominantni sprostak vsech sprostaku.Sve mindraky si leci na pacientkach.Ani jednu mou kamaradku vcetne mne,ktere jsme jej navstevovali nevylecil,ba naopak diagnostikoval totalni nesmysly.Vsechny mame akorat po zbytek zivota z neho po velmi negativnich zkusenostech deprese,nevylecene,zanedbane nemoce a velkou neduveru vuci ostanim gynekologum.Leckdy za jeho sproste az perverzni vyroky by se nemusel stydet ani..... Je to jen pouhy ubozak.Nechapu,jak takovy clovek mohl vubec vystudovat.Skoda slov,jen pri pomysleni na nej se mi zveda zaludek a adrenalin.
Pokud si mile zeny a divky chcete ponechat v ordinaci aspon nejakou dustojnost a nechcete hazardovat se svym zdravim a psychikou,tak se tomuto radoby lekari vyhnete OBLOUKEM !!!!!,

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor má k doktorovi hooodně daleko. Naposledy jsem u něj byla před 3 lety a už mě tam nikdo neuvidí. Před třemi lety mě bez jakýchkoliv testů diagnostikoval s HPV virem. Testy ani nechtěl dělat. Při dotazu na toto téma se mnou mluvil jako s lehčí ženou a to píši hodně slušně! Jaké bylo moje překvapení, když jsem o měsíc později zjistila že HPV virus nemám. Jak již psalo mnoho žen přede mnou jeho chování je nechutné a tuto práci by v žádném případě neměl dělat!!! Vřele nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


tenhle člověk nevím,jak může s jeho přístupem dělat ženského doktora!! jeho přístup je arogantní až odporný!! Na ultrazvuk nenasazoval jako jiní doktoři kondom,ani jsem si nevšimla,že by jej nějak dezinfikoval!! na můj nález cisty ve 20 letech mi stroze sdělil,že si mám jít objednat operaci do nemocnice a ať nepočítám s funkcí vaječníku.Naštěstí operace nemusela proběhnout a další gynekolog mi tuto jeho výhružku vyvrátil.Teď jsem šťastně těhotná,ale musím podotknout,že celý Dům zdraví ohledně gynekologie je na tom podobně,jako tenhel rádoby doktor..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

U tohoto pana doktora jsem byla naposledy před více jak 5ti lety a už nikdy více...sdělil mi nějakou šílenou diagnózu, že je to nevyléčitelné a nikdy nebudu moct mít děti. Dovedete si představit, co to udělá s psychikou ženy... Jaké bylo mé překvapení, když jsem asi po roce a půl otěhotněla...za každý UTZ snímek si "pan doktor" naúčtoval 50Kč. :-) Doktor jak má být, že.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je velmi nepříjemný až nechutný, jedna příliš suveréně,neuznává o problémech mluvit.Dotazy jsou zcela bezpředměné.Méně nadutosti by mu prospělo. Měl by si vzít příklad u své sestřičky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor je úlisný,hamyžný neodborník.Zajímí se o všechno možné,jen ne o péči
pacientek.Proto jsem od něj odešla j jsem nyní spokojena.ŠWkoda,že jsem to neudělala dříve.Potíže které neuměl odstranit,nyní nemám.Nelze jej doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Deset let jsem více než spokojená - vše rychle,žádné dlouhé čekání v čekárně, žádné další poplatky (dobrovolné a nadstandartní):-)


J

Chtěla bych toutou cestou poděkovat panu doktorovi za péči o moji mamminku,které včasnou a rychlou diagnosou zachránil život. P.doktorovi plně dověřuji a doporučuji


M

Pana doktora mohu jen vřele doporučit.Chodím k němu i s dcerami a nevyměnila bych ho za nikoho jiného


V

Chci poděkovat panu doktoru Müllerovi za záchranu života. Přešla jsem k němu od jiného lékaře a hned při první návštěvě mi zjistil nepříjemné onemecnění.
V nemocnicimi řekli,že jsem přišla za 5 minut dvanáct. Pana doktora vřele doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti