Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

J
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Pan doktor Kluh mi navrátil sluch. :-) V letech 2012 a 2013 mi velmi úspěšně transplantoval ušní třmínky, díky kterým mě navrátil do plnohodnotného života. Cítila jsem znovuzrození a má vděčnost je doživotní. Jeho přístup je profesionální na všech úrovních - jak odborných, tak lidských. Je ochotný, vstřícný, usměvavý, citlivý, podporující, zajímající se a v neposlední řadě velmi zkušený ve svém oboru. Velmi doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole operace krku

Již podruhé mi tento lékař opravdu pomohl,jeho přístup k pacientovi je nadstandardní.Takových lékařů je málo.Celkově ORL v Motole bych doporučila.Jana


A
Ověřeny pacient

Chtěl bych poděkovat panu as. MUDr. J.Kluhovi a celému zdravotnickému personálu za vynikající péči při mé hospitalizaci.
V listopadu 2016 jsem podstoupil operaci levého ucha (tympanoplastika...). Panu doktorovi vděčím nejenom za to, že opět slyším na lévé ucho, ale i za snížení intenzity tinnitu.
Miroslav Holeček.


A
Ověřeny pacient

Zachránil příteli život!!! Jsme mu nadosmrti vděční. Nejen že byl velmi profesionální, ale i přes velká rizika provedl operaci bez velkých komplikací s minimálními následky.


Ověřeny pacient

Super lékař,Milý, pečlivý, velký profesionál, ochotný, vše vysvětlí, že jsem se dostal do jeho rukou, ať jsem potřeboval cokoli, vždycky přišel s úsměvem. Rozumí tomu, co dělá.


L
Ověřeny pacient

Výborný lékař, jsem ráda, že jsem se dostala do jeho rukou, vím, že mám tu nejlepší péči. Je to špička a přitom se nechová povýšeně.


K
Ověřeny pacient

Milý, pečlivý, velký profesionál, ochotný, vše vysvětlí, ať jsem potřebovala cokoli, vždycky přišel s úsměvem. Rozumí tomu, co dělá, a že dělá zázraky, ale nechová se ani trochu povýšeně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti