klinika ESET
Vejvanovského 1610, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Myslím, že jen pan doktor již velmi přetížený a přepracovaný, několikrát mi popletl papíry, pokaždé když přijdu má jinou náladu a jiný přístup, pokaždé říká něco jiného, hledám si nového lékaře, začínám ztrácet důvěru v takového člověka a v Eset jako organizaci, která by měla tyto věci sledovat a řešit

"Já jsem Brůha, psychiatr." Pan doktor mě zachránil před odvozem do Bohnic, byla jsem na maximální amplitudě bezmoci a vzteku, (sebe)destrukce ("Vy ale vypadáte dobře.") a absolutně jsem odmítala s kýmkoli mluvit. "My tady máme takovou výslechovou místnost." Měl tu moc, rozšířit moje osobní dno o pobyt na samotce, kde by mě přivázali a nadopovali nechutnýma práškama, ale neudělal to.

S panem Brůhou jsem jednal o ukončení neschopenky. Bylo to v době, kdy jsem byl v akutní krizi a cítil jsem se na dně, panu Brůhovi jsem to řekl a dodal jsem, že se na ukončení neschopnosti necítím a požádal jsem ho, jestli by ji nemohl prodloužit. To co mi odpověděl ve mě zanechalo dojem, že je to zlý člověk, který nemá zvládnuté své emoce a takto své problémy přenáší na druhé (slabší). Odpověděl mi agresivně. "otevírá se mi kudla v kapse, když to slyším"; a to se ani nesnažil porozumět tomu, co a proč prožívám. Kdyby mi odpověděl neutrálně: "nejde to prodloužit", tak to bylo v pořádku, ale jeho zlá odpověď mou krizi spíš prohloubila.

V panu doktorovi chodím už osmý rok, vím, že mě z problémů úplně (ale to žádný lékař) nevyseká, přesto je mi díky jeho léčbě relativně dobře. Velmi milé je, že si s pacienty popovídá, ne jako někteří psychiatři, kteří jen strkají pacientům recepty mezi dveřmi. Pokud hledáte dobrého psychiatra, Dr. Brůhu mohu jen doporučit.

Kdo chce dobrého psychiatra, ať jde rozhodně k panu Dr. Brůhovi.

U pana doktora se léčím od roku 2003 a můj stav byl opravdu vážný. Díky depresím a nespavosti jsem přestávala fungovat a pomýšlela jsem na sebevraždu. Díky jeho schopnosti naslouchat a nezměrné trpělivosti i odborné úrovni jsem se vyléčila a navíc mi pan doktor dokázal z hlavy vymést staré pavučiny, které mě ničily a ubíraly sebevědomí. Hluboce si ho vážím a jsem mu opravdu nesmírně vděčná.

empatický, rozvážný, koncentrovaný

Mozna ze k nemu chodi hodne agresivnich lidi, ale on je vylozeny dobrak!!!!!!!

Měl jsem vždy jen tu nejlepší zkušenost a stejný názor jsme na něj měli všichni, kteří jsme docházeli do Esetu na skupinu. Pokud mu někdy vytekly nervy, jak s překvapením čtu v některých příspěvcích, tak v mém případě to rozhodně nikdy nebylo. Dokonce si ani vytočeného nebo arogantního Brůhu nedovedu představit :-)

Názory jsou natolik rozporuplné, že si říkám, zda tu všichni mluvíme o jednom a tomtéž lékaři: MUDr. Jan Brůha, klinika Eset, Vejvanovského ulice, Praha.

jsem velmi překvapená ze zde popisovaných negativních reakcí na pana doktora. léčím se u něj několik let a vždy jsem s jeho přístupem spokojená, léčí mě nejen jako profesionální lékař, ale také svým lidským přístupem, humorem a nadhledem.