Hilleho 4, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník - Individuální konzultace 50 minut - 1200 kč, 70 minut - 1600 kč
Párová a rodinná k. 70 minut - 2100 kč,
- Nabízím individuální t...

Pana Smetanu jsem navštívil v nelehké životní situaci. Po předchozích zkušenostech z některými z jeho kolegů jsem si ani nedokázal představit jak mohou být sezení tak účinná a zároveň přirozená. Pan Smetana rychle detekoval problém rozpoznal příčinu a vzájemnými silami za pomocí jeho účinných technik mne provedl těžkým obdobím a zároveň mne připravil do budoucna na obdobné životní situace a strasti. Sezení probíhala přirozeně, měl jsem při nich pocit, jako bych se svěřoval svému kamarádovi.

Mgr. Jakub Smetana

Dobrý den. Děkuji za zpětnou vazbu. Rychlost a účinnost práce s Vámi byla daná do velké míry Vaší dlouhodobou snahou se vzdělávat v poznání svého psychického fungování. Práce s uvědoměním svého těla a emocí tak mohla mít rychlý efekt, protože jste různé postřehy o fungování svých emocí a těla propracovával intenzivně do svého každodenního života a již pokročilého sebepoznání. Chci tím říct, že psychologická práce na sobě je vždy dlouhodobá a já jsem se patrně nachomítl do období, kdy už stačilo některé věci trochu postrčit, aby se ve Vás uděly širší ozdravné procesy.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana Smetanu jsem poznala skrz velmi náročnou rodinnou situaci 2013/2014. Před tím jsem měla zkušenost s několika psychology a s přístupem i výsledky jsem nebyla příliš spokojená. Pan Smetana využil zcela jiné metody založené na komunikaci s každým aktérem zvlášť a pomohl nelehkou situaci vyřešit. Pozitivní výsledky trvají dodnes. V roce 2019 jsem ho vyhledala znovu. Tentokrát kvůli značně náročnému životnímu období. Terapie založil na prožívání jednotlivých emocí, snaze je pochopit a následně s nimi pracovat. Při své práci se vždy snaží o maximální porozumění v problémech svého klienta a následný postup volí přímo na míru. Z počátku jsem se toho docela obávala, ovšem výsledky se začaly dostavovat okamžitě. Byla jsem schopna zachovat chladnou hlavu i v situacích, ve kterých byl za normálních okolností byla ztracená. Momentálně jeho metody využívám vždy, dostanu-li se pro mě do nekomfortních okolností. Pan Smetana je určitě člověkem na pravém místě. Nejen z pohledu odbornosti, kde se neustále snaží vzdělávat, ale převážně lidsky, což u psychologů nebývá vždy pravidlem. Jeho ceny jsou v poměru kvality a výsledků více než přijatelné. Doporučuji ho všem, kteří prochází nelehkým obdobím, nebo se snaží o životní restart. Věřím, že stejně jako já, budete maximálně spokojeni.

K panu psychologovi jsem začala docházet s náctiletou dcerou a jejím chováním. Po její nespolupráci jsme se rozhodli, že budu docházet sama. Pan Smetana mi hodně pomohl a dál pomáhá. Vyslechne, dokáže se vžít do situace a snaží se, abych tento stav pochopila a buď nějak "zabojovala" nebo naopak nenechala se tím rozhodit. Velmi si cením i podpory. Děkuji

Pan Smetana je opravdu odborník na svém místě. Jako psycholog v SVP prokázal své kvality. Byl první,který mě vyslechl a hlavně dokázal poradit s výchovou syna s ADHD. Naše problémy nebagatelizoval a vždy se zajímal i o synovo okolí, které jeho poruchou také trpělo a trpí. Dokázal "otevřít mi oči" a ukázat směr tak, že "to nebolelo" a necítila jsem se jako špatná matka, která si neumí vychovat syna. Velmi děkuji

Pravidelně jsem chodila k panu Smetanovi se svým synem, který byl velice problémový jak ve škole tak i doma. Poté jsem k němu docházela i sama. Pan Smetana je velmi milý a mám pocit, že se o člověka opravdu zajímá a není to "jen jeho práce". Moc nám pomohl. Je to už skoro tři roky co k němu nechodíme a stále se zajímá o to, jak to s námi vypadá a jak se máme.