Jakub Malík, gynekolog Ostrava

MUDr. Jakub Malík

Gynekolog Více

Masarykovo nám.20, Ostrava
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Markvartovická 1200, Ludgeřovice
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o. Jiný

This is the best doctor in Czech Republik! Very helpful, comptetent, empathetic and also really nice as a person! He helped me in a very difficult health situation and I will always be grateful! Thank You MUdr Malik! You are the best!

Umístění: Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o. zdravotní problém

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení známé když jsem nemohla vyřešit dlouhotrvající zdravotní problém v Havířově. Je to již
10 let a lepšího odborného lékaře jsem nepoznala. Nejen svými znalostmi ale i lidským přístupem ... také ostatní personál je úžasný. Působí vždy vyrovnaně, klidně a pacient nemá pocit že jej obtěžuje tak jak je to bohužel u jiných lékařů.Je to bonus, který má v dnešní uspěchané době možná větší cenu než samotné vyšetření. Děkuji mu a přeji hodně zdraví at je to pro nás pacienty co nejdéle.....nejlépe do 100let

K panu doktoru Malíkovi chodím již řádku let. Je vždy dobře naladěn, vše rád bez problémů vysvětlí, je citlivý a lidský. Díky němu byly moje dvě těhotenství naprosto pohodové a bez problémů. Musím zdůraznit i sestřičku, která je skvělá! Tyto lidi si člověk prostě musí zamilovat a rád se sem vrací! VŘELE DOPORUČUJI! :) Petra Faferková

Pan doktor je skvělý. Lidský přístup. Vše vysvětlí. Prošla jsem u něj celým těhotenstvím a neměnila bych i když jsme se přestěhovali do Havířova. Není to tak daleko a za tak výborným doktorem si dojedu. Nesmím zapomenout i na sestřičku. Ta je také perfektní. Nikdy jsem se nesetkala,že by byli nějak nepříjemní nebo bez nálady. Tam se pacientka může jen těšit. Všem vřele doporučuji.

Díky Bohu za takové lékaře a lidi jako je p.Malík,neprostý profesionál,milé jednání,ochota a péče na úrovni.

Již několik let mám to štěstí navštěvovat ordinaci Mudr. Jakuba Malíka... Nemohu napsat nic jiného než samá pozitiva... Laskavý, milý a profesionální přístup, který se v dnešní době bohužel moc nevidí :-( Vždy je ochotný mi pomoci, ať zavolám nebo napíšu meil... Podstoupila jsem u něj i laparoskopickou operaci... a opět se mi potvrdil jeho velmi citlivý a profesionální přístup... Moc mu za vše děkuji a velmi pana doktora doporučuji...

Zdravím. Dnes jsem byla poprvé u pana doktora a jsem moc spokojená. Velmi milý, příjemný, vše co vás zajímá ochotně vysvětlí. Vyšetření úplně v pohodě, ordinace krásná, útulná. Musím také pochválit sestřičku, taky úžasná :-). Poplatek 1300 není nejmenší, ale za tu péči určitě stojí. Doporučuji na 100%,

Pana doktora hodnotím pozitivně,čekám miminko a protože bydlím v Ludgeřovicích kde on má praxi má cesta vedla k němu.Vyšetření prováděl citlivě,byl milý a respektoval má rozhodnutí.Všem ho jen a jen DOPORUČUJI!!!!!A mu děkuji.

Nejsem pacientkou jeho ordinace, ale provadel mi planovany CS s prvni dcerou, ktera byla polohou KP. Byl velice vstricny, choval se profesionalne ale pritom lidsky. Vse dopadlo dobre, jizva skoro neni videt, byla jsem s nim spokojena.
Peize je druha vec, ale pro sve zdravi a zdravi svych deti si dobreho lekare s radosti zaplatim :)

S péči dr. Malíka jsem maximálně spokojená. Mimo jiné i během těhotenství a také u porodu. Nechybí zde lidský přístup jak ze strany lékaře, tak ze strany sestry. Mohu jen doporučit. :)