Adresy (2)

Masarykovo nám.20, Ostrava
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách
Markvartovická 1200, Ludgeřovice
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

K panu doktoru Malíkovi chodím již řádku let. Je vždy dobře naladěn, vše rád bez problémů vysvětlí, je citlivý a lidský. Díky němu byly moje dvě těhotenství naprosto pohodové a bez problémů. Musím zdůraznit i sestřičku, která je skvělá! Tyto lidi si člověk prostě musí zamilovat a rád se sem vrací! VŘELE DOPORUČUJI! :) Petra Faferková


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý. Lidský přístup. Vše vysvětlí. Prošla jsem u něj celým těhotenstvím a neměnila bych i když jsme se přestěhovali do Havířova. Není to tak daleko a za tak výborným doktorem si dojedu. Nesmím zapomenout i na sestřičku. Ta je také perfektní. Nikdy jsem se nesetkala,že by byli nějak nepříjemní nebo bez nálady. Tam se pacientka může jen těšit. Všem vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Díky Bohu za takové lékaře a lidi jako je p.Malík,neprostý profesionál,milé jednání,ochota a péče na úrovni.


M
Ověřeny pacient

Již několik let mám to štěstí navštěvovat ordinaci Mudr. Jakuba Malíka... Nemohu napsat nic jiného než samá pozitiva... Laskavý, milý a profesionální přístup, který se v dnešní době bohužel moc nevidí :-( Vždy je ochotný mi pomoci, ať zavolám nebo napíšu meil... Podstoupila jsem u něj i laparoskopickou operaci... a opět se mi potvrdil jeho velmi citlivý a profesionální přístup... Moc mu za vše děkuji a velmi pana doktora doporučuji...


A
Ověřeny pacient

Zdravím. Dnes jsem byla poprvé u pana doktora a jsem moc spokojená. Velmi milý, příjemný, vše co vás zajímá ochotně vysvětlí. Vyšetření úplně v pohodě, ordinace krásná, útulná. Musím také pochválit sestřičku, taky úžasná :-). Poplatek 1300 není nejmenší, ale za tu péči určitě stojí. Doporučuji na 100%,


N
Ověřeny pacient

Pana doktora hodnotím pozitivně,čekám miminko a protože bydlím v Ludgeřovicích kde on má praxi má cesta vedla k němu.Vyšetření prováděl citlivě,byl milý a respektoval má rozhodnutí.Všem ho jen a jen DOPORUČUJI!!!!!A mu děkuji.


Nejsem pacientkou jeho ordinace, ale provadel mi planovany CS s prvni dcerou, ktera byla polohou KP. Byl velice vstricny, choval se profesionalne ale pritom lidsky. Vse dopadlo dobre, jizva skoro neni videt, byla jsem s nim spokojena.
Peize je druha vec, ale pro sve zdravi a zdravi svych deti si dobreho lekare s radosti zaplatim :)


Ověřeny pacient

S péči dr. Malíka jsem maximálně spokojená. Mimo jiné i během těhotenství a také u porodu. Nechybí zde lidský přístup jak ze strany lékaře, tak ze strany sestry. Mohu jen doporučit. :)


Ověřeny pacient

Dle mého názoru MUDr. Jakub Malík je velmi dobrý gynekolog. Dojíždím k němu až z Karviné, je velice profesionální, vždy ochotně poradí, rozebere s vámi daný problém, všechno srozumitelně vysvětlí,do ničeho netlačí.Oceňuji, že s ním můžu komunikovat i elektronicky, prostřednictvím e-mailu,na který reaguje velice rychle. Objednací doba na vyšetření je velmi krátká, sestra se snaží vždy vyjít vstříc. Vážím si ho jako lékaře za VELMI LIDSKÝ PŘÍSTUP, citlivé vyšetření.Díky jeho důsledné péči a psych. podpory během těhotenství mám dnes zdravá 6 měsíční dvojčátka. Ostaním doporučuji a moc touto cestou MUDr. Jakubovi Malíkovi i jeho sestře DĚKUJI!! Beata K.


Ověřeny pacient

Tak dneska jsme byla poprvé u pana doktora a všem co váhají, jen DOPORUČUJI!!!
Opravdu velice milý, lidský a zároveň profesionální přístup.Vše mi řádně vysvětlil, jak to v jeho ordinaci probíhá.Celkově jsme měla velice příjemný pocit.Sestřička je taky velice milá dohromady , tvoří skvělý tým!
Vstupní poplatek je 1000 Kč, ale opravdu mají nadstandardní služby.
Kterému lékaři můžu volat, psát na jeho osobní mobil o svátcích nedělí, když mám nečekaný zdravotní problém???


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti